Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

eski masal ben de hoşgeldin diyeyim
cuma bildirimden vazgeçildi pazt olcak sanırım ben de beklemedim çizelgemi değiştirdim
sen görmeyeli ben de 55 i gördüm

Kızlar ne yaptınız siz öyle yahu..
hepiniz incecik olmuşsunuz maşallah.
Tebrik ederim mattikacım süper olmuşş.

eski masal ben de hoşgeldin diyeyim
cuma bildirimden vazgeçildi pazt olcak sanırım ben de beklemedim çizelgemi değiştirdim
sen görmeyeli ben de 55 i gördüm

Canim ne kadar zamanda verdin bu kiloyu?

bende cizelgemi degistirmek istiyorum ama olmuyor nasıl olcak takıldı kaldı 68 kiloya ben 65 kiloyum ama bana yardım eder misiniz nasıl yapcam?

Ben yapayim istiyorsan canim edit update kismindan yapabilirsin eger linkin hataliysada hic olmadi yapariz biz.

Bu hafta bildirimleri Burcine yapacagiz saniyorum ama hangi gun hala karar verilmedi tam olarak oy kullanmayanlar var. Bu sebeple yine yarin yapalim istiyorsaniz olmadi haftaya karar verilir.

duraklamaları çıkarırsak 4-5 ay.
ama geçen ocakta 72 kiloydum, haziranda 67, eylülde 59 şimdi 56.
zorunlu duraklamalar oldu arada.

bence süpersin arkadasım bende 15 aydır ugrasıyorum tam 16 kilo verdim 15 kilo var önümdeyolu yarıladım ama karataya 45 günde 6 kilo verdim ama o 10 kiloyu verirken bendede kesintiler oldu dieti ara verdim ama simdi yolA devam bakam...

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal... cuma
3.ceylin1907...cuma
4.mattika... cuma
5.loxandra...
6.gul63..farketmez.
7.idealist33...
8.profit... bende pazartesi
9.papadiya...
10. ikiz81....pazartesi
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...Pazartesi
16.handan_06...PAZARTESİ
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...pazartesi
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

kızlar ben bugün karatay kitabını alcaktım ama iki kitap vardı biri 4. baskı diğeri 25. baskı biri daha kalın diğeri ince hangisini alayım

Kizlar liste yapma sirasi bende , bendede!! Napiyoruz simdi ?? Su an 7 Pazartesi / 4 Cuma Oy kullanmayanlarda var ama...Yani ben kesin Cuma tartilmayacagimda ...

kızlar ben bugün karatay kitabını alcaktım ama iki kitap vardı biri 4. baskı diğeri 25. baskı biri daha kalın diğeri ince hangisini alayım

ikincisi genelde 1. kitaptaki bilgilerini içeriyor canım.

Kizlar liste yapma sirasi bende , bendede!! Napiyoruz simdi ?? Su an 7 Pazartesi / 4 Cuma Oy kullanmayanlarda var ama...Yani ben kesin Cuma tartilmayacagimda ...

Bence bu hafta kalsın böyle oylama sonucuna göre kesin karar verilsin.

ikinci cikan kalin kitabi al canim. Birincisinin daha kapsamlisi. Birinci kitapta ne varsa ikinci kitapta daha ayrintili sekilde anlatilmis...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…