Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

memure hanımmmmmm merhabaaaaaa:KK71::KK71:

birrrrr 2 ay öncesine kadar ağır depresyonda olan bu şahsiyet forumun zillisi olacak kadar hayat doldu bu diyet ve forum sayesinndeee:KK16:
ikiiii ben de852ten başladım 2,5 ay oldu 9 kiloya yakın gitti sen daha şanslısın düşünn.
üçççççç mutfakta harcadığın performansı foruma giripppp sağa sola sataşarak harcıyorsunnnn
dörtttttt hamurişi pilav makarna ekmek kızartma hazır gıda abur cuburrrrr kakkaaaa onları yeme beni yeee:KK1::KK1:
beşşşş sen değerlisinnn hayat güzel sen güzelsin bu yaza eskisinden daha genç ve çıtır bir emeekli olarak girip kocanı ve çocuklarını morartmazsan iki elim yakanda olurrr bilesinnnn
alttıııı menüleri takip et ilk sayfada örnek menü varrr onları mutlaka okuuu
yediiiii omega 3 allll mutlaka şart
sekiizzzz keten tohumu öğütülmüş satılıyorr ya da benim gibi çiğneyerek öğüt:KK1:
dokuzzzzz yürüyüşşş yapmak günde 3 lt su içmekkk şart ilk haftalar ödemini toksinini atarsın şöyleee bir hafiflersinnn
onnnn sabahları mutlaka gün kurusu kayısı yenilecekkk yumurta çookkk önemliii kayısı olacakkkk omlet istersen kızlar versin tarifi ben hiç yapmadım
onbirrr artık sen bir karaty kadınısınnn üzülmek yılmak ağlamak yokkkkkk yasak:KK16:

tam zillisin yaaa :KK48::KK48: yerim seni ben.ama yok yemem şimdi senin glisemik indeksinde yüksektir :KK1::KK1::KK1:
motive halimle ben bile motive oldum.ne güzel yazmışsın öyle :KK9::KK9::KK9::KK9:

eveet spor sezonunu açmış bulunuyorum.eşim maça gideceği için 25 dakika yürüyebildim.ama açılış için iyiydi.

Akşam yemeğim
2 tane havuç
1 tabak melemen
1 kase yoğurt
biraz beyaz peynir

Ben sabahları 2 tane kullanıyorum.
O şekilde kullanabilirsin diye düşünüyorum.
Ama 4 tane kullanan arkadaşlar da vardı.
Hangi merka aldın ?
2 mg'a kadar kullanılabilirmiş ama bana çok gibi geliyor ..

minicup olandan demisti arkadaslar ondan aldim canim. Selenyum kulaniyorum birde ayrica hipotiroit ilacim var cok abartmasam iyi olur.

iyi aksamlar kızlar nasıl gecti su 45 gün valla anlamadım epey metabolizmam alıstı görenler epey kilo verdigimi söylüyorlar bende cok motive
oluyorum suanda 65 kiloyum bu hafta adetim araya girmeseydim 64 de inerdim ama neyse hayırlısı ...

sabah menüm 10:00
1 adet rafadan yumurta
avuciçi kadar peynir
10 adet zeytin
havuc rendeledim üzerine maydonoz koydum
cay bardagı fındık

ikindi menüm 16:00 arkadastaydık
tavuklu bulgur pilavı
ev tursusu
yogurt
cay

spor:45 dk yuruus

aksam ki menüm 19.40

pırasa yemegi
yogurt
2 adet kuru incir
biraz fındık

su bol olmaya calısıyor

Son düzenleme:
iyi aksamlar kızlar nasıl gecti su 45 gün valla anlamadım epey metabolizmam alıstı görenler epey kilo verdigimi söylüyorlar bende cok motive
oluyorum suanda 65 kiloyum bu hafta adetim araya girmeseydim 64 de inerdim ama neyse hayırlısı ...

Canım 18 kiloyu 45 günde vermiş olamazsın demii daha önce hangi diyetleri denedin

eski masal ben de hoşgeldin diyeyim:KK71:
cuma bildirimden vazgeçildi pazt olcak sanırım ben de beklemedim çizelgemi değiştirdim
sen görmeyeli ben de 55 i gördüm:KK52:

eski masal ben de hoşgeldin diyeyim:KK71:
cuma bildirimden vazgeçildi pazt olcak sanırım ben de beklemedim çizelgemi değiştirdim
sen görmeyeli ben de 55 i gördüm:KK52:

bende cizelgemi degistirmek istiyorum ama olmuyor nasıl olcak takıldı kaldı 68 kiloya ben 65 kiloyum ama bana yardım eder misiniz nasıl yapcam?

X