Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sorma canım ben daha 21 yaşındayım ama minibüste yer verenler varrrneyse makbule geçiyor ne yalan süleyim gerçi inceykende yer veriyolarda dikkatimi çekmek için yaaa neyseyazın bende önce sonra resimlerimi paylaşıcammmm inşallah

cemile yılmaz daha güzelmiş

ay gözümden yaş geldi gülerken.ilahi jarna

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...
10. ikiz81....
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

hoşgeldin canm.kaçamakların mı oldu çok acaba?ya da sen de duraklama dönemine mi girdin acaba?lahana çorbası varmış çok güzel bu tür durumlr için.istersen netten bir araştır canım

ay gözümden yaş geldi gülerken.ilahi jarna

hoşgeldin canm.kaçamakların mı oldu çok acaba?ya da sen de duraklama dönemine mi girdin acaba?lahana çorbası varmış çok güzel bu tür durumlr için.istersen netten bir araştır canım

hb saphiracım.kaçamak yapmıyorum ki hiç bu sıralar.en son kaçamak yılbaşı gecesiydi,ondan önce de yoktu.aralık ayında ve bu ayda hiç eksi görmedim hep aynı kilodayımsanırım duraklama dönemine girdim.aslında 2 günlük şok diyet falan yapıp vücudu şaşırtsam mı acaba diyorum.lahana çorbası fikri de süper,sağol canım

gitme gidenlerinen
boyu fidanlarınan
nolur bir selam söyle
gelip gidenlerinen tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum

bebek geldi yaşına
şapka ister başına
ismarladım gelecek
bu haftanın başına tombulum

oy tombulum tombulum
yoldan geldim yorgunum
alem ne derse desin
kız ben sana vurgunum

tazmanya canavarı mısın sen yaaa

jarni kız sen harbiden komiksin heee afrika zambağımm arkadaş olarak eklemek için profiline girdim çay içiyordum püskürttüm valla ayyhh ölecem gülmektenn kızlar ne yazmış biliyonuzmu saç rengi saç tipi vs.. soruyorlar ya profilde bu bizim çatlak jarni saç tipine ince telli yazmış parantez içinde de yağlı :)) diye eklemiş deli kız ya:))

arkadaşlar kaç kişi pazartesi kaç kişi cuma şu ana kadar

yaaa öneri falan göndertiyolar diye yazdıydımyahuuu saç tipine süpürge gibin yazsaydım tamam da niye bu kaa güldünn loo anlamadım

Minyatür ve madam sembol,bu ankete 1.sayfadaki listedeki arkadaşlar tercih bildirebiliyor..
Umarım yanlış anlamazsınız beni

yaaa öneri falan göndertiyolar diye yazdıydımyahuuu saç tipine süpürge gibin yazsaydım tamam da niye bu kaa güldünn loo anlamadım

ne bilem ya komik geldi bana ciddiyetle yazdığını düşünmedim şebelekk halada komik geliyor hehehe :))) yağlıymış :))

Arkadaşlar maalesef sarma yemekten dolayı eski kiloma geri döndüm sayılır
Yaa ne bahtsızız. Makarna yasak pirinç yasak herşey yasak. En kötüsüde sürekli yumurta yemek sıkıldım artık başka alternatif yokmu? ben patatesi çok sewiyorum ve yiyememek üzüyo insanı

ne bilem ya komik geldi bana ciddiyetle yazdığını düşünmedim şebelekk halada komik geliyor hehehe :))) yağlıymış :))

başka profillere baktımda bir sazan benmişim yahuneyse bilmeyen varsa benim saçlarım ince telli yağlı kızlarrr tililili1:

arkadaşlar kaç kişi pazartesi kaç kişi cuma şu ana kadar
Merhaba :) madamcım listedekilerle veriyoruz kararı...
madamm sanırım herkez bildirmedi ama gördüğüm kadarıyla çoğunluk farketmez yazmış bence saphira belirlesin bu işi bizde kararına uyalım yoksa zor sonuç alınacak gibi

valla canım aklımda bir fikir var ama ortalık karışır mı ki diye düşünüyorum

minyatürcüm seni listeye aday olarak yazdım canım.uzun zamandır yoktun ve haber de vermemiştin malum.Senin liste yapma sıran çoktan gelip geçmiş olurdu şimdiye kadar.Paylaşımın yine eskisi gibi sürekliliğini korursa haftaya cuma listeye girersin.Liste yapma sırasını da senin tercihine bırakıyorum,uygun olduğun bir hafta yaparsın listeyi

Son düzenleme:

istediğin kiloya inene kadar yemiyosun sonra arada sporunu yapmak ve abartmamak kaydıyla bu söylediklerinden yiyebilirsin yumurta yerinede muz yiyebilirsin değişik alternatifler yaratmaya çalış ayrıca hamur ileri ağırlık yapıyor alışınca çokta yemek istemessin belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…