Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım bilgim yok

sen avrupa yakasındasın değil mi ben asyadayımyaz gelsin pikniğe gideriz bizde farklı masalarda oturup komşuculuk oynarız sen bir kase kısır alıp bana gelirsin ben sana ceviz ikram ederüm

olar tabi neden olmasın da ben kısır yapmam piknikte,patlıcan biber közlerim salata yaparım bir de cız-bız

Tartı Günü Pazartesi/Cuma olsun?

1. saphira...cuma
2. eski_bir_masal...
3.ceylin1907...cuma
4.mattika...
5.loxandra...
6.gul63...
7.idealist33...
8.profit...
9.papadiya...cuma
10. ikiz81....pazartesi
11.şekerkız67...
12.gamzeed...
13.gözleme...
14.alinyazimkaderimsin...
15.burçin79...Pazartesi
16.handan_06...
17.hayattanazicik...
18.zeynepfaz...
19.leylak70...
20.yosun30...
21.pepeti...
22.aslı72... pazartesi
23.pembekalp...pazartesi
24.tanem111...farketmez
25.jarnanaa...farketmez
26.Sibel80...
27.minyatür...farketmez

bugün yediklerim

1.öğün:
1 haşlanmış yumurta
1 küçük muz
avuç içi kadar peynir
5 zeytin
çok az tuzsuz çekirdek
omega 3

2.öğün:
1 kase mercimek çorbası
et haşlama
yoğurt

spor:45 dk yürüyüş

canım bilgim yok

olar tabi neden olmasın da ben kısır yapmam piknikte,patlıcan biber közlerim salata yaparım bir de cız-bız

ben ksıır sevmem zaten bu ara popüler diye dediydim hem ideal kiloya yakınsak patateste közleyelim noluurrr ben bayılırımmmmsen közlersin ben patlıcan salatası yaparım antep usülüayyy burda kar başladı çok fennaaa tırsıyorum buzlar kamufle oldu akşama müdürümü ikna edip evimin önünde inmem lazım yoksa direk tahtalıköyy

Patatese ben de bayılırım mmmmm...Neyse salmayalım yassak yassag
Bizim patron da Beykoz da çıkmaya korkuyorum diyor,bizim burda hiçbişi yok sadece çok soğukk..
aman dikkat et gülüm,sen satınalmaymışsın hımm,bugün genel olarak meslektaşlarının kulağını çınlattık bir arkidişle

greyfurt doğum kontrol hapının etkisini yok eder mi bilmiyorum ama doğum kontrol hapları insülin direncini arttırıyor.dr.um söyledi

bensiz dedikodumu yaptınızz loooaslında satınalmayı aktif ben yapmıyorum ben sadece talep ve tedarik sürecini organize ediyorum.asıl işim kalite belgelendirmeeisocuyum yani

bensiz dedikodumu yaptınızz loooaslında satınalmayı aktif ben yapmıyorum ben sadece talep ve tedarik sürecini organize ediyorum.asıl işim kalite belgelendirmeeisocuyum yani

cnm burda değil işyerinde yaptık
neyse seni pek kapsamıyormuş o zaman

Gözleme bacııı niçin yazmıyorsunnayrıca pegasusun da sadece okuyup çıkıo gamzeed'in bilgisayarı bozuktu.noluyo kızlar topiğimize kurşun mu döksekkkhem negatif enerjili bencil hatunlar topiğimizi ve sevgi yumağımızı bozamaz böylece

aksam ki menüm
bol salata
3-4 köfte ızgara
2 ksık mantarlı bulgur pilavı
veee 45 dk yürüyüs

iyi akşamlarr arkadaşlarrr

yemeğimi yedim kendime geldimm vesselammmm

yazıyomm hemencikkk

1 kase tarhana çorbası
1 tabak kavurma
1 kase marullu sarımsaklı cacık
2 gün kurusu:26:

bıde cuneyt eylulu savunmuyomu delı oluyorum yaaa.bu arada menun guzel gun kurusu ıcınpısmanlık duyma onları yemeyınce wc sıkıntı oluyo her ogunde bırer ıkıser yemek lazım bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…