Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Arkadaşlar herkesi tebrik ediyorum
bundan sonra bildirimleri 12.00 veya 14.00 e kadar yapalım ne dersiniz?Bu şekilde herkes sabahtan buraya bakar,liste yapacak olan arkadaşımızda bildirimleri bekleyeceği son saati bilir,listeyi yapsam mı yapmasam mı diye düşünmez.Sonradan bildirim yapanlar olursa da sonradan eklenir tabiki ama yine de bir saat koymakta fayda var diyorum.Farklı düşünenvarsa belirtsin,çoğunluk ne isterse onu uygularız

heee o dizii tatlımm ben de izliyommm
habu cuneytte ıyıce saflastı yaaa:)))))

sagolasın bebegımmmm

saphıracım guzel arkadasım cok cok tbrk ederım senı bu hafta cok ıyıydın en az verdıgın hafta bu hafta olsun hedefe saglıkla neseyle ulasmak dılegıyle evet ya 12 yada 14 bıldırım ıcın son saat olabılır ben hep sabah bıldırırdım bu sabah modemın azızlıgıne ugradım

Kizlar sabahtan beri kafam allak bullak bu gunun Cuma oldugunu bile unutmusum cok ozurdilerim bu gun bildirim yapmayayim ben iyisimi haftaya kalsin izniniz olursa sabah tartilmayi unuttum cunku tekrar ozurdilerim.Birinci olan arkadasi cok tebrik ediyorum donup bakacak vaktim yok geri sayfalara gece bakarim.

Sabah peynir
domates
salatalik
iki yumurta zeytinyagli pul biberli kekikli
findik
gun kurusu

Haftaya üstlerdesin kesin, tebrikler canım

Kocaman tebrikler

İkimiz için sıkıyönetim ilan ediyorum bu hafta Yine de daha fazla almadığın için tebrikler canım

Tebrikleeerrrr

Bu haftanın sırrı kete demek ki tebrik ederim canım..

Ben önümüzdeki hafta senin formülünü uygulayayaım en iyisi, kilo alma rekoru kırarım

yaa hiç sormaaaa nolacak feride nin hali?

ferıdenın sucu ne?:)))))
örtmenım demledınmı cayını nasıl tadını begendın mı
ya bıde bısey sorcam benım oglumda ıkıncı sınıfta derslerı ıyı sayılır notları 70 ıle 90 arasında degısıyo ama bır sorunumuz var yazısı berbat ötesi:)))bın kere duzelt dıyoruz ıkı satırı guzel devamını yıne kotu yazıyo ne dersın ıdealıstcım napsan onerın olurmu?

Vermişsin ya, tebrikler canım haftaya daha çok verirsin inşallah

Tebrikler Jarniii

Sana da almadığın için tebrikler canım

:26:

benim için sorun değil canım

Bende siz olmasanız çoktan bırakmıştım..yavaş yavaşta olsa gidiyor
yok öyle bırakma duymamış olayım bizimde öyle zamanımız olacak sizin teçrübelerinizi bize anlatırsınız

yook cnm azzz sonraaaaaaa demlerimmm bulaşıklarııı yıkayayımmm önceeeee

notlarr iyiymişşşş cnm yazı güzelliğinii 1. sınıfta kazandılarr kazandılarr kazanmadılarsa birazz zor değişiyorrr cnm yaa...
özel olarakk ilgilenmek gerekk. özenerek , yavaş yavaş kısa şiir ya da tekerleme tarzı şeyleri yazsınn hem de eğlenirrr. kendii istemesi lazım içinden gelecek yaniiii.
hızlı yazayım derken bozuyorlar yazıyı benimkiler de öylee geçen seneye göre baya bozuldu yazılarıı....

Bildirim:13.01.12
Rumuz:adrenal
Başlangıç tarihi: 06.01.12
Başlangıç kg:62
Geçen hafta: 62
Bu hafta: 60.450
Fark: -1.550
Toplam fark: 1.550
Beden: 38-40
Spor:yok
Boy: 155
Hedef:48

Hoşgeldin canım, tebrikler verdiklerin için de

Ben de senin için çok mutluyum canım, tebrikler

100 gr ı küçümsemeyelim tebrikler canım

Tebrik ederim ccanım emin adımlarla ilerliyorsun

Saphiram canım kendim versem ancak bu kadar sevinirdim, çooook tebrik ederim canım başarılarının devamını dilerim

bundan sonra senin menülerini takip edeceğim, sen bugün ne yediysen o da benim yarınki menüm olcek

Tebrikler canım

ah canım sadece 100gr neden oluoyor anlamıyorum..
canım sona az kalmış ondan bence hırsyapmışsın bence1 2 kılo fark etmez insan 5 kıloda bir beden değişiyor olduguna göre sen tahminim şimdi bile güzelsindir ama tabi bırakma aynen devam bize örnek lazım

benim oğlumda 2ye gidiyor kızımda 7 ye kızım ilk el yazısı yuruluge girdiği zamadı sana şunu söyleyim sonra daha kötü oluyor hiç okuyamıyosun ve 6 sınıfta tekrar düz yazıya geçirdiler çünkü hiç bir şey anlamadıklarını söylüyor öğremenler yani çok normal bende şu an okuyamıyorum hızlandıkça hiç okuyamıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…