Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

karnıbaharı haslayıp fırın tepsısıne koyuyoruz sut yumurta zyag kasar rendesını karıstırıp uzerıne dokuyoruz fırına verıyoruz mikemmel oluyo cokta saglıklı loxım

değişiklik olur arada farklı tarifler denemek. sağol cicimmm

maşallah maşallahhh

maşaallah arkadaşıma..

Bende de bu moral oldukça ben verdiği kiloları geri alanlar forumuna gider orada da hep birinci olurum

biberiye aldım sonundaa .
nasıl yapcam ne zaman içecemmm tatlımm bi el atıverrrr.
3 gündür wc ye gidemiyommmm:26::26::26:

akşam yemeğimi de yazayımmm bu aradaaa

1 kase ezogelin çorba
1 küçük tabak et sote
1 kase kış cacığıı
1 avuç karışık kuruyemiş

değişiklik olur arada farklı tarifler denemek. sağol cicimmm

maşallah maşallahhh

maşaallah arkadaşıma..
kızlar ınanın sız olmasanız ben burda ve bu durumda olmazdım sızı coook sevıyorum

biberiye aldım sonundaa .
nasıl yapcam ne zaman içecemmm tatlımm bi el atıverrrr.
3 gündür wc ye gidemiyommmm:26::26::26:

canım bır tatlı kasıgı kadar bıberıyeyı bardaga koy uzerıne kaynamıs su dok 5 dk demlensın iç.bazı arkadaslar yemeklerıne salatalarınada serpıyolar wc anlamında ıse yarıyo bıtanem umarım sanada sıfa olur

Tebrikler Gül

Devamlılık önemli olan değil mi, ben mehter takımı gibiyim) Tebrikler canım

Tebrik ederim canım

Tebrik ederim Tanem

Son düzenleme:
bekliyorum ama eksik kisiler gelmediler en iyisi ben listeyi yapiyim sonradan ekleriz onlar artik cunku benim ise gitmem gerek gec kaldim zaten yinede saphira varsa bir cevap yazsin sevgili editorum napiyim

diger kisileri aksam eklerim tekrar
canım yeni gördüm mesajını ama o anda görseydim de yap derdim
aslinda 12 ye kadar bildirimlerin yapilmasiyla ilgili bir kural koyarsan sevinirim herkes 12 den once bildirmis olur
evet canım zayıflama takımlarında da 12 ye kadar yapılıyor kilo bildirimi.biz de 12 veya 14 e kadar yapalım
SÜPER !!!!! SÜPER !!!!!!!!! SÜPER !!!!!

tebrikler Saphıracım...
Devamnı diliyorum:))))))

.
çok teşekkürler Aslıcım
çatırttttt,amanın çatladım orta yerimdennnbu ne yaw,demek nazar boncuklarında olmasa 3 kg vericen sen

bildiğin gibi takıl sen kanka,kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş zaten
canım kankam benimmmm senin kilolara gelince de aynı şekilde verebilecek miyim bakalım orası meçhul
canım eline koluna sağlık 2. olmuşum pek sevindimmm :124: vee 1. miz mattikayı çok çokkk tebrik ediyorum
tebrik ederim tatlım
Rumuzrofit Başlangıç tarihi:23.9.2011
Başlangıç kg:89.600
Geçen hafta: 87.200Bu hafta:87.00
Fark:-200
Toplam fark:2.600
Beden:46
Spor:yok
Boy:148
Hedef:70

tebrikler canımmm bu kadar geçe bırakmayalım bildirimleri.bundan sonra 12 ye kadar yapıcaz

muhabetiniz bol olsun şekerler biz yokken bı kabak furyası olmuş bende okudum gitip kaysı yidim inaaalllaahh +olarak dönmez akşam akşam afiyetler olsun bolbol eneji olup uçsun
3. öğün
1tabak pırasa zeytinyağlı
2paça pastırmalı 1yumurta
4 kaysı kabak tatlısının yerine
kızlar aklıma şimdi çikolatalı kaysı geldi çok güzel yaa tadı

Son düzenleme:

Bravo Zeynepcim

Bir de wc işini halletsen yine ilk sıralardaydın demek ki...Tebrikler canım

Bildirim: 13.01.2012
Rumuz: ikiz81
Başlangıç tarihi: 03.10.2011
Başlangıç kg: 67
Geçen hafta: 59.100
Bu hafta: 59
Fark: -0. 1 kg
Toplam fark: - 8
Boy: 1.65
Beden:38-40
Hedef: 58

vermişsin ya canım , br de bana bak:-( Tebrik ederim

oyy maşallah gözüolanın gözü çıksın inşallah

bende de bu moral oldukça ben verdiği kiloları geri alanlar forumuna gider orada da hep birinci olurum

yaahuu şükret 13 kilo gtmiş emme şeytana uyma yaptığın her bir kaçamakla insilün direncinin gururuyla oynuyorsun bebeğimo da fakir ama gururlu tabi barikat kuruyor son gramların önünesen o direnci ortadan kaldırmaya bak

sağoll tatlımm iyi ki varızz, iyi kii burdayızzzz.

Bende siz olmasanız çoktan bırakmıştım..yavaş yavaşta olsa gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…