Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

jarnii espirik yeteneğini babasından almış dimek kii....
,komik bir fırçalama şekliiii
genetik dimek ki :))

aynenn yaa yürümem gerek bunuda açayım fon olsunnn :))

papişşş havalan gariii :)) bende yürüyem eccük yoksa havamı alcemm haftaya

jarnii espirik yeteneğini babasından almış dimek kii....
,komik bir fırçalama şekliiii

babişim yaa kral adamdır

sen onu benim totoma anlat bacişkom baya baya komiksin sen iştebenim gibi 15. Olamamışsın ama dördüncü olmakta iyidir herhall

nerden duydun aceppppp:99:

mahsun kırmzıgül'den hepimiz kardeşiizz şarkısını tüm kader arkadaşlarıma armağan ediyorum

kudur jarnim kudurrr :)) işte mutluluk budurrr

doğru duymuşunn aplammm olur kendileri..
kilolarımızdan da belli olduğu üzere gardaşızzzz
birbirimizin yağlarında çok hakkımız vardır yani
enee apıla kardeşş ne hoşş :))

ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasınn
adım sayarım şu vakit itibariylee normal adım 1794 hızlı adım 5121 toplamda 6915 adımı gösteriyor masanın etrafında dönemde gelem görüşürük kızancıklarrr

kudur jarnim kudurrr :)) işte mutluluk budurrr

Enee apıla kardeşş ne hoşş :))

ayyy çok şımarrttınız benüüü bu akşam ki apaçi dansımı size armağan edücümm

Tamam ben de itiraf ediyorum ben de petuşun yıllar önce evlatlık verilen kardeşiyimsana abla diyebilir miyim petuşşş

yaw kabagı haslayıp,üzerine tahin dökerek tatlandırmıs arkadas.bunda anlamayacak ne var anlamadım gardaaaşşşşş

Darısı başıma darısı başımaaahep ben okuyorum yaaa birisi de çıksın sevabına beni okuyup üflesin pıtı pıtı yürüyem ben de

Canim Loxi falanda cok begenmis arada yaparim böyle güzellikler. Internetten kopyalayim degistiriyorum.

1 saat yürüdüm geldim dışarda

Aferin gizzzz haftaya tartilacan mi?

kardeşimmm bodur tombiş sevimli kardeşim demek sendin oo ablan kurban olsun sana

1 saat yürüdüm geldim dışarda
oh maşallahhhh maşallah loxiii endorfin doldun disene

Darısı başıma darısı başımaaahep ben okuyorum yaaa birisi de çıksın sevabına beni okuyup üflesin pıtı pıtı yürüyem ben de

üfledim getti üf püf jarnide yürüsünn tüfff tüff

kızlar 20 dakika daha yürüüdm geldim bu durumda son durum şöyle:

61 dk hızlı yürüyüşüm oldu toplam adım sayım ise: 9555 oldu akşama 10 bini geçer Alalh bereket versin ben yavaştan uzuyorum erken çıkıyorum bugün duş,fön,gezme tozma işleri malum ancak hallederim öperimm pzt görüşrükk kızanlar hafta sonu girmem herhal fırsat olursa bi uzanır bakarım camdan öpeyrum hepinizi mutlu hafta sonları olsun.. sevgiylen kalınnnn

kardeşimmm bodur tombiş sevimli kardeşim demek sendin oo ablan kurban olsun sana

oh maşallahhhh maşallah loxiii endorfin doldun disene

üfledim getti üf püf jarnide yürüsünn tüfff tüff

ablacıimmm bacım benimmmm

Bodur muuuu kafanı gözünü yararım haaaakısayım ama bodur değilim kızzzama sen yine de kelden körden topaldan bir deeeee tötü yere yakın olandan korrrkkk

Omega 3 yağ asitleri

EPA Balık
DHA Balık
ALA Ceviz,semiz otu .....

şeklinde midir bilenleriniz var mı?

Ayy o üfleyiş bana da gelsin
Biz de bu akşam kvalidemdeymişiz zeynebim,benim tek sevindiğim nokta evde yemek derdim olmayacağından biraz yürüyüş yapıp ta oraya geçerim

Loxiii senin avatar da pek iyi olmuş

Bildirim: 13.01.2012
Rumuz: funda1
Başlangıç tarihi:01.12.2011
Başlangıç kg: 76
Geçen hafta: 72.0
Bu hafta: 71,8
Fark: -200g
Toplam fark: 4 kg
Beden:44
Spor: Hergün 5 km yürüyüş

yaw kabagı haslayıp,üzerine tahin dökerek tatlandırmıs arkadas.bunda anlamayacak ne var anlamadım gardaaaşşşşş

eeeeeeeeeeee hani haşlamak yassahtıııı
ben incirleri haşlayınca biton laf ettiydin:96:
ayrıca tahin tatlı bişey değil ki..
nası kabak tatlısı oluyoo oooo....
yaaaaaaaaaaa şunu yiyen arkadaş anlatsada böleeee polimiğe girmesek olma mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…