Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:KK9::KK9::KK9::KK9:
sen beni çok güldürüyosun yaaaa..
hay maşşlahh neşene:nazar::nazar:
benide çok güldürüyoo sağlığımıza sağlık katıyo valla maşallah jarnime ve espri gücüne maşallahhh komik şeyyy

yaşı 21 ruhu 15:emir_bebek:
maşşAllah jarnim benümm:nazar::nazar::nazar:
ay ivet yaaa maşallah nazar değmesin inşallah jarnimizz komiğimiz :)

hahhhaaa kıızz ben normaldede söylerkende bir tuhaf diyorum lisede tören konuşmalarını hocalar zorla bana yaptırırdı bazı kelimeleri tuhaf söylediğim için ağzıma kalem koyup 2saat pprova yapmak zorunda kalırdım ama bari yazarken dikkat edeyim hanım göbeğim:KK1::KK1:sen bi de kamil deyişimi duysan altına işersin:KK1::KK1:

Ceyline akıl verene bahhhh hele her hıyarım var diyene tuz alıp koşuyorsunuz siz mi tutacaksınız boğazınızı(hadi hadiiii utandırın beni)hahhaayyy:KK53::KK53::KK53:

ayyy çok sağol bebişim :KK17::KK17:neşe kaynağım siz olduktan sonra benim motor soğumaz:KK16::KK16:

valla günde üç öğün maşallah çekiyorum benim nazarım değildir o:nazar::KK1:
seni seviyom jarniii zayıflayıncada böle kal emii yer fıstığım,bülbül yuvam,sardunyammm....

videoyu izleyemedim açılmadı ama bu salata süper oluyooo
ben greyfurt yerine ceviz koyuyorum gerçi...

canan hoca tembel tembel oturanlar greyfurt yimesin dimiş...
e bende masa başında tembel tembel oturyorum ben yiyemicem mi şlimdi:44:
bende denemeyi düşünüyorum harika gözüküyordu salata
ivet tembeller yemiyecekk ama eccük kakıp popoyu salla ya da bişiler yap ya da akşam yürü ne bilem ben illa yicem diyosan yaneee hareket şartmış hoca öle diyoo :KK51:

yaşı 21 ruhu 15:emir_bebek:
Maşşallah jarnim benümm:nazar::nazar::nazar:

15 miii:KK1:bazen evde kızılderili dansı yaparken babam ilkokuldan sonra beynimin gelişmediğini düşünüyorrr:KK53::KK53:

videoyu izleyemedim açılmadı ama bu salata süper oluyooo
ben greyfurt yerine ceviz koyuyorum gerçi...

Canan hoca tembel tembel oturanlar greyfurt yimesin dimiş...
E bende masa başında tembel tembel oturyorum ben yiyemicem mi şlimdi:44:

ben sabahları 1 greyfurt hüpleticiiimm hem günlük meyve ihtiyacımı gideririm hemide masa başında toto büyütürken greyfurtcuğum yağlarımı yakar diye ümit ediyorum:KK9::KK9:

arkadaşlar merhaba 2 gündür çok yoğundum giremedim menülerimi yazamadım ama kaçamağım yok merak etmeyin.bugünü yazmayla devam edicem sizleri çok özledim

1.öğün,
1.5 muz
yarım portakal
10 zeytin
3 kk peynir
1 çay bardağı ceviz
tere maydonoz
omega 3

2.öğün

1 tabak kıymalı pırasa
1 kase yoğurt
maydonoz kıvırcık
2 közlenmiş biber
2 parça kabak tatlısı üzerine tahin

sanırım çok yedim mideme fazla geldi ne önerirsiniz?

neyyy kabak tatlısı üzerine tahin miiii nerde benim kırbacım hatunlar:KK57::KK57::KK53:

sagolasın petunyammmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
papişimmm canım benim sende sağoll:KK16::KK16:

arkadaşlar merhaba 2 gündür çok yoğundum giremedim menülerimi yazamadım ama kaçamağım yok merak etmeyin.bugünü yazmayla devam edicem sizleri çok özledim

1.öğün,
1.5 muz
yarım portakal
10 zeytin
3 kk peynir
1 çay bardağı ceviz
tere maydonoz
omega 3

2.öğün

1 tabak kıymalı pırasa
1 kase yoğurt
maydonoz kıvırcık
2 közlenmiş biber
2 parça kabak tatlısı üzerine tahin

sanırım çok yedim mideme fazla geldi ne önerirsiniz?
nirelerdesin bacım yaa hoşgeldinnn sefa geldin kaçamak yok deyonda o kabak tatlısı ne oluyor aceppp tatlanması için ne katılıyor dersinn şeker şeker yasak mı dersin zinhar yasakk handanımm yassakk ee bu durumda savunmanı bekliyozruzz forumca :)

papişimmm canım benim sende sağoll:KK16::KK16:

nirelerdesin bacım yaa hoşgeldinnn sefa geldin kaçamak yok deyonda o kabak tatlısı ne oluyor aceppp tatlanması için ne katılıyor dersinn şeker şeker yasak mı dersin zinhar yasakk handanımm yassakk ee bu durumda savunmanı bekliyozruzz forumca :)

kartay usulü yapılmışmışmışşşşşşşşşşş:44:

bende denemeyi düşünüyorum harika gözüküyordu salata
ivet tembeller yemiyecekk ama eccük kakıp popoyu salla ya da bişiler yap ya da akşam yürü ne bilem ben illa yicem diyosan yaneee hareket şartmış hoca öle diyoo :KK51:

greyfurttan nefret ederim diyebilirm...
sırf onu yiyebimek içinn spor yapmam gerektiğini, söyleselerdi daha önce inanmazdım he...
hay Allahım daha neler göricizzz...
eeee iyi barimmm :KK31:

karatay usulü yaptıysa sayılmayabilir famirim.

Bu arada siz loxi ile kardeş misiniz cidden ?
ene kardeşler mi var kim demiş kime demiş ne olmuş :))

15 miii:KK1:bazen evde kızılderili dansı yaparken babam ilkokuldan sonra beynimin gelişmediğini düşünüyorrr:KK53::KK53:

neyyy kabak tatlısı üzerine tahin miiii nerde benim kırbacım hatunlar:KK57::KK57::KK53:

ya sen beni öldürücen gülmekten hatunn senin beyin fazlaca gelişmiş :)) babana da söle elindeki cevherin kıymetini bilsin soytarımın kıss senn :)

ya sen beni öldürücen gülmekten hatunn senin beyin fazlaca gelişmiş :)) babana da söle elindeki cevherin kıymetini bilsin soytarımın kıss senn :)

jarnii espirik yeteneğini babasından almış dimek kii....
,komik bir fırçalama şekliiii:KK9:

%1.55 ıle 4. oldum tebrıklerı kabul etmeye baslayabılırım cıcek yollamayı dusunenler lutfen turk egıtım vakfına bagıs yapıp dekontu gondersın :21::21::21::21::21:

bırıncı oldugum hafta bıle bu kadar havaya gırmedıydım hep bu jarnaa yuzunden hepımıe espırı yapma geregını asılıyo cenebaz böcük:KK9::KK9::KK76::KK76::KK76:

%1.55 ıle 4. oldum tebrıklerı kabul etmeye baslayabılırım cıcek yollamayı dusunenler lutfen turk egıtım vakfına bagıs yapıp dekontu gondersın :21::21::21::21::21:

bırıncı oldugum hafta bıle bu kadar havaya gırmedıydım hep bu jarnaa yuzunden hepımıe espırı yapma geregını asılıyo cenebaz böcük:KK9::KK9::KK76::KK76::KK76:

güzeldi ama teprik ederim:128:

tarif isterükkk
:))

1. kitapta varmışş..
vallaha bende isterümmmm....
incir tatlısı yapıyorum ben ama karatay usulü değil...
pişiriyorum incirleri...
kabak tatlısını yaparken kabağı haşlamadan nası yumuşatıcaz acabüüüüü..
ve bal kabağı hiç dettelı bişey değil mutlaka tatlandırmak lazımmm..
neyle tatlanıcakk bilemedim yaniiiii....

benide çok güldürüyoo sağlığımıza sağlık katıyo valla maşallah jarnime ve espri gücüne maşallahhh komik şeyyy

ay ivet yaaa maşallah nazar değmesin inşallah jarnimizz komiğimiz :)

seni seviyom jarniii zayıflayıncada böle kal emii yer fıstığım,bülbül yuvam,sardunyammm....

Bende denemeyi düşünüyorum harika gözüküyordu salata

bende seni çok seveyim içli köftem:KK16::KK16:sen de beniçok güldürüon hele zayıflayınca da aynı kal demişsin kalemi yere attım o bahaneyle masa altında gülüom ne o kız yağlarla beraber neşemdemi vücudumdan göçücikkkkkk sandınn zayıflayım asılo zaman samanı bol gelmiş at gibi bol bol kişneyip kudur kudur kudurcammmm:KK53::KK1::KK1:

soytarın olayım vezir parmağiım:KK16::KK16:canım babişim yaa akıllanayım diye okuyup duruyor ama nafile:KK1::KK1:

bende seni çok seveyim içli köftem:KK16::KK16:sen de beniçok güldürüon hele zayıflayınca da aynı kal demişsin kalemi yere attım o bahaneyle masa altında gülüom ne o kız yağlarla beraber neşemdemi vücudumdan göçücikkkkkk sandınn zayıflayım asılo zaman samanı bol gelmiş at gibi bol bol kişneyip kudur kudur kudurcammmm:KK53::KK1::KK1:

soytarın olayım vezir parmağiım:KK16::KK16:canım babişim yaa akıllanayım diye okuyup duruyor ama nafile:KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X