Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

vallaha janii bende masanın üstündeki ekmekge ellim bi gitti bi geldi sonunda ben kazandım kalktım masadan aman bacılar yımeyın geleçek hafta + olmasın hiç degilse tutun übüğünüzü
2. öğünüm
1tabak pırasa
2 parca tavuk fırında( ben butavuk işini daha çözemedm )
1 kase yoğurt pul biberli
küçük bir not: sporcular spordan önce yoğurt ve bul biber karımşımdan yermiş yağları yaksın diye nekadar doğru bilmem göreceğiz

uzat yanağını o vakit öpüyorum seni datlum en sulusundan(ki ne öpmekten ne de öpülmekten hoşlanmam yani)

ugur böcüğümde pek guzel olmus loxımmmm

kahvaltım

1 yumurta
2 kasık melemen
peynır
2zeytın
kayısı cevız
badem cay

komsudaydım kahvaltıda
borek kek kanepe t.gogsu es gegtıklerım
efferım bağa

Tesekkur ederiiiimm Ilk defa sanırım tam olarak eksiksiz yapabildim karatay kahvaltısını haftaya bugun sonuclara yansır ınsalla, cok cok dikkat edicem bu hafta her ayrıntıya..
bol şansss dileyrum sanaaa azmin daim olsun arkidişşş

Uygun tabi petuşum
Ben de dolma yememek için ızgara köft söyledim yanında salatayla yiyeceğim...
ceylinimm bu özverilerimiz bize sağlık ve tartıda eksi olarak geri dönsün inşallah bende dediklerimi aynen yedim seninki de gayet iyiymiş bir de ayran iç afiyet olsun

jarnimm davşanımm yidüklerin gözelmiş nazar deymesin değilll değmesin olcek şirineee ben o kelimeye çok takarım deyil değil ona göree :)) değmesin değmesin kem gözler değmesin sanaa
takipte kal ajan jarnii stop

3 vakte kadar sana yımek yasak sen
ve dahi biz bile sana biz bile sana bişey eyleyemeyiz
sen otur elindekileri degerlendir yoksa yersin köteğisora cata gelir başcağızına
tanem yimedim valla zinhar elimi bile dokunmadım dediklerimi yidim geldim muzum,cevizim bademim ve yoğurdumla mesuttum

Cok uygundur efem. Onayladim ahada tastikledim.

Eki Görüntüle 325686
burçinnn bu harikaa çok beğendimm onayladığını da sevindim afiyetlen yidim geldimm

loxaa yidim geldimm güzelce de doydumm işkembeye bende bayılırım emme burda ununu çok koyuyorlar diye yemedim kayınvalideye sipariş vericem yapsında doya doya içicem sirkeyi sarımsağı da basıcam içine :))

o şişlik gazdır gazz bi pırtlık işi var :) eccük yürü çıkar kendinden
greyfurta hocadan izin çıktı hareket edenler bir bütünü götürebilir demiş ton ton hoca hadi gene iyiyizz

süper haberr yarım yarım yiyek garii gömülün kızlarrr
ahanda bende bir video buldum izleyin bacılarımm Zayıflatan mucize greyfurt / Kanal D Haber

sabah:1 greyfurt suyu (ama posalarınıda içine atıp hüplettim)
2 yumurtadan omlet
peynir
5 zeytin
ceviz-kayısı-omega-3

yarım saat yürüyüş..
hayret yarım saat nasıl yetti sana ikizim :)

olmassss ceylinimmm olmasss sen bu pilavları ben bu ikram gelen irmik helvalarını bırkamalıyız olmaz böylee

papdiyaa çatlatma adamı yaa kete mete ühüüüüüüüüü kete yiye yiye verdi hatun yaaa

alinyazimkaderimsin kullanıcısından alıntı
arkadaşım ellerine sağlık liste için sağol
4. olmuşum yani ilk 5 e girdim haftaya ilk 3 teyim inşallah....
o kupayı kaldıracağım, kararlıyım

öğlen yarım saat yürüdüm hava soğuk ama güneşli
akşam da yürüyeceğim ama nasıl terliyorum bir görseniz

öğle yemeğimi de yazayım:
et kavurma, yoğurt, salata, domates çorbası
tıka basa doydum ben akşamı çerezle geçiştiririm yetmezse yoğurt yerim...
bugün yorgunum kızlar ancak 40 dk yürürüm

yarın kayınvalidemlere gidecekmişiz ateş bastı beni

petunyacım karıların 10 sanıyede huplettıgı keteyı 4 gunde yedım tabı kılo yapmıycak namıssız

zeynoo çok ösledin herhal :)) ateşlenmişinn

hava çok soğuk,eşiminde işi vardı çıktı..hatta çok sinirlendim...yürüyemedim...

sakin ol ikizim yaa bugünde yarım saatçik oluversinn endorfin bağımlısımısın nesin :)) relaxx

ellerine sağlık canım liste çok güzel olmuş.herkesi tebrik ediyorum kocaman öpüyorumm

hahhhaaa kıızz ben normaldede söylerkende bir tuhaf diyorum lisede tören konuşmalarını hocalar zorla bana yaptırırdı bazı kelimeleri tuhaf söylediğim için ağzıma kalem koyup 2saat pprova yapmak zorunda kalırdım ama bari yazarken dikkat edeyim hanım göbeğimsen bi de kamil deyişimi duysan altına işersin

Ceyline akıl verene bahhhh hele her hıyarım var diyene tuz alıp koşuyorsunuz siz mi tutacaksınız boğazınızı(hadi hadiiii utandırın beni)hahhaayyy

Sen beni çok güldürüyosun yaaaa..
Hay maşşlahh neşene
ayyy çok sağol bebişim neşe kaynağım siz olduktan sonra benim motor soğumaz
hava çok soğuk,eşiminde işi vardı çıktı..hatta çok sinirlendim...yürüyemedim...

valla günde üç öğün maşallah çekiyorum benim nazarım değildir o

videoyu izleyemedim açılmadı ama bu salata süper oluyooo
ben greyfurt yerine ceviz koyuyorum gerçi...

canan hoca tembel tembel oturanlar greyfurt yimesin dimiş...
e bende masa başında tembel tembel oturyorum ben yiyemicem mi şlimdi:44:

arkadaşlar merhaba 2 gündür çok yoğundum giremedim menülerimi yazamadım ama kaçamağım yok merak etmeyin.bugünü yazmayla devam edicem sizleri çok özledim

1.öğün,
1.5 muz
yarım portakal
10 zeytin
3 kk peynir
1 çay bardağı ceviz
tere maydonoz
omega 3

2.öğün

1 tabak kıymalı pırasa
1 kase yoğurt
maydonoz kıvırcık
2 közlenmiş biber
2 parça kabak tatlısı üzerine tahin

sanırım çok yedim mideme fazla geldi ne önerirsiniz?

kabak tatlısı kaçamaktan sayılmıyor mu artıkk:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…