Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

vallahi doğru deyon afrika zambağımm sen beni oku üfle ben haftaya daha sıkı tutucam bu işin ucunuu yarında motivem bozulmaz inşallah
bu akşamki menüm(dışarıda yiyip eve geçicez hiç yemek yapasım falan yok)
1,5 döner(sadece eti tabi ki)
ayran, bol yeşillik
yarın görüşürüz kızanlar iyi akşamlar olsunnn sohbetiniz keyifli ve de bol olsun sevgiylen kalınnn hoşçakalınnn ...

Son düzenleme:

afiyet olsun yemekten sonra dişlerini fırçala ki başka bişey kaçırmayasın uğur böceeğim

bir deyarın enerjik bekliyom seni bu ne içine babaanne kaçmış gibin

Jarnii petuş ta ben gibi olmuş bu hafta gündüz dikkat ettük,akşam saputtuk

bu da ikizin alaman modeli çıktı haaaa başımızaıofis insanıyım ben napem madurum ben yaaaa mağdurum mağdurum da mağdurum çok mağdurum mağdurum

süpersin canım.....

geldim canım...

ooo buralar kaynamış yine çok yaşayın e mi)))))))

Yürüyüş ve greyfurt seferberliği başlamış anlaşılan...ben de katılam greyfurt şenliğine en kısa zamandaBelki son kalanlar ve bu hafta muhtemelen eklenenler de onunla gidiverir
ikiz ve Burcin'i gördükçe ağlamak istiyorum, keşke noel babadan yürüyüş bandı isteseydim bu seneeee

Son düzenleme:

bende yürüyüş bandı istiyorum...olsa üstünde yaşarım galiba

Bugün yidiklerim:

Sabah:

2 yumurtalı omlet
Peynir
9 zeytin
1 ceviz

Akşam:

Salata
Ispanak kavurması-biraz lor biraz da yoğurt ekledim-
1 parça kaşar peyniri
1 avuç fındık fıstık
4-5 kuru kayısı

Sıvı: 3 lt şimdilik
Spor: evde koşturmaca bugün, ustalara getir götür dolapları boşalt evi sil süpür vs...

Hepiciğinize iyi akşamlar kızlar
Yarın pek giremeyebilirim malum Cuma günü bizim tahsilat günü müşterilerle kılıç kalkan oynayacağım

okuldan gelınce sekersız kahve ıctımdı

saat 16 50 de bakıcım geldı ve lahana sarması getırdı ve ben onu hüpletiverdim görmemiş gibi barı yogurt yıyımde aksam öğününe dönüştüreyım kacamagımı dedım bırazda dereotu yedım

üstünede greyfurt suyu ıctım posasınıda yedım agzımı kapadım ne komıgızya hepimizde bır caba bır delı tas attı kırk akıllı cıkaramadı gıbı oldu insan6cım sagol tum topıgı karıstırdın posalımı yıyek posasızmı yıyek

bugun yuruyuş yok yapmıycam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…