Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

eeee bunda fındık fıstık yohtirrrr......
onlardan yemicez mii..
eppek de yemiyoruz zatii nası dayancaz bu diyete bakim bizzz...
çerez dışında karatayla aynıymışş aslında..
greyfurtu da hiç sevmem

Hahaha kizim altima kaciriyordum gülerken...Ne laflar ne laflar...

ne sadece 2000 adim mi ezik jarnanaa benimkiside 11245 te canimcim

yok eşim çocuğa bakıyor ben yürüyorum...
Aynen canim benimde esim ögleden sonralari ise gidiyor. Benim cadiyi ona birakip rahatla yürüyorum...Sefam olsun...

kılzar son kararınız ne,greyfurtun suyunu mu ıcıyoruz,posasıyla mı yıyoruz?
Canim ben Canan hocaya sordum cevap bekliyorum... O zamana kadar bence meyvenin kendisini yiyelim. Meyve suyunun kötü oldugu yaziyor kitapta..Posasiyla tüketelim..Ben öyle yapicam..

Kizlar Kahvaltimi yazayim
2 kayisi yumurta
2 parca kasar peynir
1 parca beyaz peynir
1 kasik keten tohumu ve cörek otu
yarim alabas sebzesi
1 domates 2 biberden yapilmis az zeytinyagli limonlu salata
Ince bir dilim sucuk (valla benimki yiyordu cok canim cekti tattim burdada ev yapimi sucuk yok ki)
1 koca bardak sütlü türk kahvesi yaninda 4 kücük kayisiyla birlikte... Valla kizlar böylede cok güzel oldu...Kurtuldum tatlandiricidan...

veee sporrrrrrr
7.256km yürüyüs 11245 adim 574 kalori 1 saat 35 dakika
ENDORFIN ENDORFIN
Sivi: 1,5 litre su

Son düzenleme:
2.öğünüm:rendelenmiş havuç(çiğ),yoğurt,sarmısak,nane,1 çay kaşığı zeytinyağı,pul biber
2 kayısı-2 ceviz

Bu zayiflatan seylerde hep kotu tatli samandag biberi sayesinde 10 kilo birden verdi esim muthis tuvalet ihtiyaci oluyor yiyince ama dokunup elimi agzima gotursem cigligi basiyorum cok aci:)
Greyfurtta asla yiyemem oda cok aci off yaa bu zayiflatan yiyeceklerle hic munasebet kuramiyorum ben off of.

Bu arada sabah peynir ve domates yedim.

selam kızlar ankaralı varmı aranızda bu arada hiç kaçamak yapmadan 6 kilo gitti 3 haftada çook rahatladım

bu da ikizin alaman modeli çıktı haaaa başımızaıofis insanıyım ben napem madurum ben yaaaa mağdurum mağdurum da mağdurum çok mağdurum mağdurum

kılzar son kararınız ne,greyfurtun suyunu mu ıcıyoruz,posasıyla mı yıyoruz?

loxiiii baciko bu soruyu duymamış olayım kız meyve suyu bizim diyetin mantığına ters
meyve suyu taze sıkılmış dahi olsa hemen kana karışıp kan şekerini yükselttiği için yasaaaaak
posalı tüketeceksiniz ki bağarsaklarda emilim olsun, yoksa insülin direncini kıramazsınız bunu bana canan hocanın dışında gittiğim 3 ayrı endokronoloji uzmanı söyledi ayrıca prof. dr metin özata nın kitabında da yazıyor...

neyyy bir anne adayı olarak sabah sadece peynir domates yemeni şiddetle kınıyorum hani ceviz hani omega 3 hani zeytin hani hani haaa yavru ceylanım

bacım siz bu samandağ biberini nerden alıyorsunuz acep

eeee bunda fındık fıstık yohtirrrr......
onlardan yemicez mii..
eppek de yemiyoruz zatii nası dayancaz bu diyete bakim bizzz...
çerez dışında karatayla aynıymışş aslında..
greyfurtu da hiç sevmem
biz kendimize uyarlıycaz,yıycez tabüükü fındık fıstık,onsuz olur mu heçç

temam meyve yiyoruz:13:

sen yurudugun mesafeyi nasıl hesaplıyorsun canım,adımsayarlar bu işe de yarıyormu,ben de edinsem bir tane fena olmıycak

bugun yuruyus yaparken yanımızdan jet gibi bir kadın geçti,bıraz daha gittik sonra donduk bız,o ufka dogru uzaklastı,cezaevının yanından geçmiştik arkadas molaverınce oradı askere sordu,4 aydır ordaymıs asker ,bu kadın havalar ıyı oldugunda gunde 2 kere soguk oldugunda 1 kere çıkyormus mutlaka,zayıfladımı dıye sormuz bizim arkadas asker bilmiyorum abla demişyoksa bizim ikiz mi bu sabah akşam yürüyen gizemli kadın

anladık yiwwrummmöff fikir teatisinde bulunalım demiştim ,heman de üstüme geliyonuz
bir yarım saat daha yürüyesim var,çıksam mı acep

bacım siz bu samandağ biberini nerden alıyorsunuz acep

hataystore diye bir yer bulduk internetten alinca en az 3 kilo satiyor ama muthis zayiflatma ozelligi var gg dede satan kisiler var baya arastirdik biz buralari bulduk.

SAMANDAĞ BİBERİ

Samandağ biberi bir diğer adıyla Antakya biberi sadece Hatay'ın Samandağ ilçesi ve çok yakın çevre bölgesinde yetişen bir biber çeşididir. Siparişe göre taze olarak tarlalardan toplanmaktadır.

Samandağ Biberi’nin Diğer Biberlerden Farkı Nedir?

Samandağ biberi, sert, etli, sulu ve koyu yeşil renkte acı bir biber çeşididir. Sadece zayıflamak amacıyla değil mide, bağırsak, kabızlık ve basur rahatsızlığı olan herkes rahatlıkla yiyebilir. En büyük farkı burdadır.

Samandağ Biberinin Faydaları:

Metabolizmayı hızlandırır ve böylece vücuttaki yağ yakımını arttırır.
Mideyi uyarır, sindirim salgılarını artırır, sindirimi kolaylaştırır, idrarı artırır.
Biber, içerdiği antioksidan ve diğer maddelerle bedenin birçok kanser türüne ve kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltır.
C vitamini yönünden zenginliği sayesinde, bedenin hastalıklara direncini artırır, soğuk algınlığının ilk aşamasında iyileştirici etkisi vardır.
İçerdiği yüksek orandaki lif nedeniyle kabızlığa çok iyi gelir.
Balgam söktürücü etkisi vardır; kronik bronşit ile anfizemi önler ve hafifletir; solunum zorluklarını giderir.
Cilde iyi gelir.
Damarlarda pıhtılaşmış kanı çözer, ağrıyı geçirir.

Samandağ Biberi Nasıl Yenilmeli?
Günde 1 saat sporla beraber bünyenize uygun bir diyet programına takviye olarak samandağ biberini yemeniz, metabolizmanızın sağlıklı bir şekilde hızlanmasını; dolayısıyla yağ yakımını hızlandırıp kilo vermenizi kolaylaştırır. En doğal zayıflama yöntemi olan Samandağ biberiyle zayıflama hem kolay hem de sağlıklıdır.
Söğüş olarak, yemeklerin içine, özellikle salataya doğrayarak, ocağınızda pişirerek veya mangalda közleyerek, sarımsaklı yoğurdun içine kuşbaşı şeklinde doğrayıp yiyebilirsiniz. Her öğünde en az 2 adet yemenizi öneririz. Biberin damarlarını ve tohumlarını çekmeyin, onları da yiyin böylece metabolizmanızı ve bağırsaklarınızı daha da iyi çalıştığını göreceksiniz.
Samandağ Biberi Nasıl Saklanmalıdır?

Buzdolabında 1 ay dayanır.Buzdolabında veya serin yerde saklayınız. Samandağ biberi yumuşarsa etkisini kaybetmez, közleyip yiyebilirsiniz. Eğer isterseniz közleyip buzdolabınızın dondurucu (buzluk) kısmında saklayabilirsiniz. Afiyet olsun.

bunu buldum kolay bozulmuyor gercekten biz ikinci 3 kiloyu siparis verdik ben yiyemiyorum ama uyariyim gercekten asiri aci.

Son düzenleme:

ne komiksiniz gııııııııııııııııııııııı
askerde pek tikkatli havanın durumu ile kadının çıkma saatlerini oturup hesaplamışşş

bu da ikizin alaman modeli çıktı haaaa başımızaıofis insanıyım ben napem madurum ben yaaaa mağdurum mağdurum da mağdurum çok mağdurum mağdurum
hihihi canimcim ya bakma saka yapiyorum ben kiyamam sana.

Loxicim benim esimin mükemmel bir spor saati var. Takiyorum koluma yürümeye baslarken baslatiyorum. Hepsini gösteriyor gizzzz teknoloji teknoloji...
Valla tavsiye ederim ne zaman onu kulanmaya basladim motivem artti kesinlikle 6km den asagi yürümüyorum...Yürüyüs hizini falanda gösteriyor yürürken kendini ayarlayabilirsin yani..
Ben genelikle 5,79 hizinda yürüyorum..

anladık yiwwrummmöff fikir teatisinde bulunalım demiştim ,heman de üstüme geliyonuz
bir yarım saat daha yürüyesim var,çıksam mı acep

yürüyesin varsa ne duruyon kızzzz..
çık yürü hemennn...
tembel öğrenciler için bir espirik var yaaa ders çalışma isteğin geldiyse 10 dk bir yere uzan geçmesini bekle gibi sende geçmesini mi bekliyonnnnn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…