Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iyi akşamlar

sabah kahvaltı
2 kayısı yumurta
11 yeşil zeytin
biraz peynir
1çay bardağı fıstık kavrulmamış
1/2 portakal
2 dilim armut
1günkurusu
bol roka
çay

akşam yemeğim
tarhana çorbası
zeytinyağlı barbunya
1 tavuk but
1kase yoğurt

spor bu hafta hiç yok
su 1,5 litre

iyi akşamlar pampişlerrr
1. öğün:

2 kayısı yumurta
yarım avuc peynır
1 avokado
3-4 cevız
4 kuru kayısı
elmaçayı

2. öğün.

yarım greyfurt (eşki eşki yedim,hiç fena değil tadı)
1 kase kurufasulye
1 tbk kıyma kavurma
1 kase yogurt
1 tbk salata

spor:1,5 saat yuruyus (kendı çapımda bir rekorinsanlık için kücük ,benim için büyük bir adım

sıvı:1,5 lt

önce bir dövelimmmdiyeti bozmak zorunda kalmak nasıl oluyor acaba,daha suçunu bıle kabul etmıyorsun

telafi icin hemen bugun 1 saat yuruyus yapmalı ve bol su ıcmelısın,ondan sonra da dua et tartıya yansımasın dıye

3.öğün:az etli kuru fasulye
kuru soğan
marul-yoğurt-sarmısak(cacık)
1kk tahin helvası....

afiyet olsun canım.
bugun ılk defa dibek kahvesı içtim,sizin memlekette meshurmus,tadı cok guzel,şekersiz olmasına ragmen cok rahat ıctım,bundan sonra ondan alıcam

afiyet olsun canım.
bugun ılk defa dibek kahvesı içtim,sizin memlekette meshurmus,tadı cok guzel,şekersiz olmasına ragmen cok rahat ıctım,bundan sonra ondan alıcam

senin yaşadığın şehirdemi benim yaşadığım şehirdemi meşhur ben bilmiyorum onu...senin yaşadığın yer benim memleketim ya...
sanada afiyet olsun

Son düzenleme:

arada oluyor bize de canımm sıkmaa canınıı. ama hemen toparlanıp kendine gelmelisin.
bol bol su içip spor yapın diyor hoca ufak kaçamaklarda...

inşaallah canım çok kaçamak yapmadımda yuruyuşum aksadı yarınki tartıda bilmiyorum ama bek barlak değil + olmasında bişey istemiyorum

inşallah + olmaz canım.
benim de pek parlak değill bakalım yarın ola hayrolaaaa

buyur gel canım bizde var geçen misafirler için yaptım eşim yemiyor kalanları papadiyanın ketesi misali hergün tırtıklıyorum

sağol tatlımm ideal kiloma inene kadarr yememeliyimmm başarabilirimmm bunuuuuu
15 tatilden çok korkuyorumm yaaa annem yapar yinee börekler, çörekler, pastalarrr

canım ben 3 hafta karataydan sonra tam 1 hafta bozdum elime ne geçtiyse kek,börek,baklava...Allah ne verdiyse yani ama hiiiiiçççç kilo almadım.Sonra karataya devam. Yani korkma ama ben emziriyorum belki de ondan sen de yarın biraz fazla yürürsün biraz fazla da su iç
geçeeer bi gün bozdum diye sürekli bozma yoksa buradaki hatunlar fena tokatlaaar ha ona göre

Ah bide şu tokatlama efektlerini ve diğerlerini nasıl yapacağımı bilsem en başta ben tokatlardım daaaa

sağol tatlımm ideal kiloma inene kadarr yememeliyimmm başarabilirimmm bunuuuuu
15 tatilden çok korkuyorumm yaaa annem yapar yinee börekler, çörekler, pastalarrr

al benden de o kadar hazır izinliyken anamın yanına memlekete gideyim dedim anam ve diğerleri bozdurur valla emziriyosun ne diyeti diye.Sonra Karatayın faydalarını anlatsamda kimse beni anlamaz

Teşekkürler arkadaşlar :) Yemek zornda kaldım çünkü ısrar etti arkadaşlar ayıp olur dediler ondan :/
Arkadaşlar ben bu Canan hocanın dediklerini dinledim valla çok mantıklı konuşuyo. İnanın ekmek yerken ben gerçekten daha hızlı acıkırdım ve yiyeceklere saldırırdım. Şimdi ekmek yemiyorum ne kahvaltı da ne akşam yemeğinde fakat öyle hızlı bi acıkma olmuyo. Meğer ekmekte şeker varmış. O da hızlı acıktırırmış. Ben istediğim kiloya kavuştuktan sonra bu dyeti bırakmak ta istemiyorum. O zman ekmek yerine ne koycaz sizce? BAzı yemekler ekmeksiz olmuo?

bencede alma fırsat buldukca dısarda temız havada yuru en ıyısı ceylınım

kosu bandıda aynı olcak ıkızım

kızlar yarın tartıdan once wc ıcın her turlu onerıye acıgım
biberiye çayı içiyon mu sen bebikk

1 hafta tartılmadım hiç, gecen haftada tartılmamıstım fakat sabaha kadar aklım mesgul olıy acaba kac kılo cıkacam dıye ya sızdede oluyormuu:26:
sen bu delü delü avatarları nerden buluyon acep?

tesekkurler canım,bir rahatsızlıgım yok cok sukur,ilaç da kullanmıyorum,rahatca yıyebılırım sanırsambir de canan hocadan cevap gelse süper olcak

ayyy ne hamarat kadınsınnnn

hayatta canım ısstıyor dıye kalkıp elmalı kurabıye veya herhangı bır tatlı yapamam kendımeen fazla gıder bır cıkolata yerımo daha fena tabısı
kolay gelsın canım,hiç sevmem tasınma ıslerını ben de

greyfurt çılgınlıgımız büyüyor

senın ne zamandır degısmıyor kılon kader arkadasım

Loxandra sahalara döndü desene
sadece 24 saatcik ayrı kaldım canımtabii hakkını verdım o sürede,o ayrı mesele

ablamla konuşuyoruz telefonda kaç kilo verdin dedi 11 oldu dedimm fazla zorlama 15 tatilde annem sayesinde alacaksınn zatenn dediiii
hayırr bu sefer kararlıyımm dedimm. bakalımm inşallah dayanabilirimm. :18::18:
2 haftada kilo almazsam ne mutlu banaaa:26::26::26::44::44::44:

senin yaşadığın şehirdemi benim yaşadığım şehirdemi meşhur ben bilmiyorum onu...senin yaşadığın yer benim memleketim ya...
sanada afiyet olsun

benim yaşadıgım şehirde,senin memleketınde yani

nasıl bilmezsin yawmenşurmus buralardatürkçeyi katlede katlede bir hal oldum bu arada

sanada afiyet olsun

almazsın ayoll,asurelerı bol bol götürme yeter

nasıl da biliyom hain planlarını

eşim evvelki gece ile gitmişti,kadayıftan yapılan bır tatlı almış(ismini de bilmiyom ya),2 gun gectı ustunden hıc yemedım tabıı kibugun kızdı bana,bu özel bir tatlı,sütle yapılıyormus,,haftada 1 gun çıkıyormus yapıldıgı yerde,insan bir lokma yer dedi
insülin direncimi tetikliyor,yiyemem didim

ideal kşlonuza kavustuktan sonra sadece kahvaltıda uzerıne tereyagı surerek 1 dlm yıyebılırsınız diyor canan hoca.ya da az mıktarda ekmek yedıgımız gün,en az 5 km yuruyecekmısız.ne kaa ekmek o kaa yürüyüş hesabııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…