Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende yürüyüş bandı istiyorum...olsa üstünde yaşarım galiba:KK60:

emın ol sımdıkının yarısı kadar bıle yurumezsın ınsanın elının altında olunca degerını bılmıyo sallıyo bu hersey ıcın gecerlı oldugu gıbı kosu bandı mevzusundada boyle.

jarnaaammmm amın amın sende ye ye zayıfla ınsaallah:KK1::KK1::KK1::KK1:

geçmişi okudum geldim,baktım ki greyfurt ünlü olmuş:KK1:benim de eşim 4 yıl önce her öğünden önce 1 bardak greyfurt suyu içerek ve günde 1 saat spor yaparak 3 ayda 18-20 kilo civarı vermişti.hala da koruyo kilosunu.pekiiiiiii burdaki arkadaşlar birşeyi dener de ben kalırmıyım?hayır:KK52:tabiki kalmam.o zaman bende deneyeyim hazır kilo vermem durmuşken.:KK52:

bugünkü menüm

1.öğün:
1 haşlanmış yumurta
avuç içi kadar lor peyniri
5 zeytin
biraz yeşillik
omega 3
biraz tuzsuz çekirdek
biberiye çayı
3 günkurusu

2.öğün:
1 kase tavuk suyuna çorba
1 kase yoğurt
biraz antep fıstığı

spor:3 km yürüdüm

Son düzenleme:
emın ol sımdıkının yarısı kadar bıle yurumezsın ınsanın elının altında olunca degerını bılmıyo sallıyo bu hersey ıcın gecerlı oldugu gıbı kosu bandı mevzusundada boyle.

Ben de sırf o yüzden almaya niyetlenemiyorum alırda kullanmassam eşim topa koyar beni:KK1:

Sonra da 3 boyutludan 2 boyutluya dönüşürsün:KK1: çılgın...

:KK1::KK1::KK1:

Gözlemem kolay gelsin tekrardan,evin de hayırlı olsunnn

aslında bendede $twist-shape.jpg bundan var ama yapmıyorum......:KK5:

iyi akşamlarr kızlarr menümü yazayımm sonra geçmişee bakayıp tekrar geleyimmmm:KK34::KK34:

1. öğün

1 kk yumurta
peynir
zeytin
2 közlenmiş çarliston
tere-maydonoz
çay
nar

2. öğün

ezogelin çorba
et sote
salata
1 gün kurusu:KK1:

Son düzenleme:
1 hafta tartılmadım hiç, gecen haftada tartılmamıstım fakat sabaha kadar aklım mesgul olıy acaba kac kılo cıkacam dıye ya sızdede oluyormuu:26:

akşam yemeğim:

1 tabak barbunya zeytinyağlı
1 kase tarhana çorbası
salata

barbunyayı çok yemişim ya mideme oturdu midem küçüldü mü neee

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır muz,bır kase cevız,bır bardak sut,bıraz tahın helvası...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):Kuru patlıcan dolması,,bır kase bezelye,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde),bır cay kasıgı keten tohumu(1cay kasıgı kabızlıga ıyı gelır(1 cay kasıgından fazlası ıshal yapabılır)),................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su

Spor: az ev ısı yaptım ,30 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a92.jpg
    $a92.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 76
  • $a92%7E.jpg
    $a92%7E.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:
kılzar son kararınız ne,greyfurtun suyunu mu ıcıyoruz,posasıyla mı yıyoruz?

geryfurt içeiği nedeniyle hem kolesterol düşürücüdür hem de yağ yakıcıdır.posası veya suyu farketmez ama ben suyunu daha rahat içiyorum, zaten posasıyla yerken dilimlerinin zarı çok acı geliyor bana.

SADECE ŞU KONUDA UYARMAK İSTERİM,ŞİDDETLİ MİDE ŞİKAYETLERİ OLANLAR VE ÖZELLİKLE GUATR HASTASI OLANLAR GERYFURT TÜKETMESİNLER !!!!!!!

ah ahhh ıdealıstcıgım ne gunlere geldık ıkı ısırıkla ıkı gunkurusunun hesabını yapar olduk cok guzel bır gelısme benkı ev oturmalarında koca servıs tabagı dolusu pasta borek kurabıye mantı ıvır zıvır yıyen bıtınce bır tabak daha alan bır hatundum:KK1::KK1::KK1::KK1:

öyle olduu canım valla nolacak bizim halimiz.
ama doğru yoldayız tatlımm :KK34::KK34:
Canım elmalı pasta istedi yaa:26::26:

ooyyyy duymamışş olayımm pepeticimmmm benim de cnm havuçlu, tarçınlı kek istiyorr daaa:44::44::KK1::KK1:

öyle olduu canım valla nolacak bizim halimiz.
ama doğru yoldayız tatlımm :KK34::KK34:

ooyyyy duymamışş olayımm pepeticimmmm benim de cnm havuçlu, tarçınlı kek istiyorr daaa:44::44::KK1::KK1:
havuclu tarcınlı fındık badem cevızlı gecen yaptım ve mısafır gıdınce hemen buzluga attım .sana bır dılım yolluyum olmamı :KK1: bır dılım kızıma cıkardım tap taze oldu kısım yedı . bugunde elmlı pasta yapcaktımda zamnım olmadı yapsaydımda buzluga atcaktım ılk gelen mısafıre cıkıarmak ıcın ve sadece bır tane yemek ıcın ama korkmasın kımse yapmadımm:KK37:

havuclu tarcınlı fındık badem cevızlı gecen yaptım ve mısafır gıdınce hemen buzluga attım .sana bır dılım yolluyum olmamı :KK1: bır dılım kızıma cıkardım tap taze oldu kısım yedı . bugunde elmlı pasta yapcaktımda zamnım olmadı yapsaydımda buzluga atcaktım ılk gelen mısafıre cıkıarmak ıcın ve sadece bır tane yemek ıcın ama korkmasın kımse yapmadımm:KK37:

oooyyyyyyyyy olma mıı olurrrr oluurrrr canım daaaa yookk yokkk almayayımmm bennn en iyisiii :KK57::KK57::KK57:

merhaba kızlarr pcdeki sorun halen devam ediyor bu hafta bu yüzden motuvasyonum çok düştü:KK43::KK43::KK43:

Kızlarrrrrrrrrrrrr
Kulağımı çekin benimm bugün diyeti bozmak zorunda kaldım yağlı yağlı börekler,pastalar :KK43:((( nolur biri ban bişy desin bi günden bişy olur mu? Yrından itibaren silkelenip kendime gelcem ama yarınki tartıdan sonrasından çok korkuyorum :KK43: off
hiç benm gibi bi gün bozupta kilo almayan var mı acaba?

X