Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ya kızlar işler yoğundu bağlantı kopuktu ve ben dünden uykusuzum bugün performansım çok düşük yani yinede kendimi zorladım her fırsatta yürüdüm önce tempolu 20 dk sonra bir 10 dakika daha toplamda 30 dakika tempolu yürümüşüm toplam adımım ise 6143 olmuş ama şişlik hissediyorum kendimde hiç kilo vermiş gibi hissetmiyorum bırakın vermeyi almış bile olabilirim eğer olursa sebebi de fazlaca yediğim çerezler ve yaptığım gereksiz kaçamaklar olur sanırım hiç kaçamak yapmadan adam akıllı yürüsem eminim çok güzel kilo vericem neyse yarın ola hayrola inşallah tartı yüzümü güldürür

öğle menüm:

kereviz yemeği
yoğurt
salata
bir avuç ceviz-badem karışık
spor :30 dk tempolu yürüyüş=3877 adım
toplam adım: 6143

İkizz arkandan konuşuyolar gell

Ay ben de avatar sayfasına takıldım kaldımm

Öğlen yemeğim : (Acıkmamama rağmen gittim yedim)

Yarım kase domates çorbası
1 tabak kuru fasulye
1 küçük kase yoğurtlu kereviz salatası

gozumun ıcıne melul melul bakan ve yaklasık 5 gundur yakınından bıle gecmedıgım kosubandına cıkmıs ve 2.7km yı yarım saatte yurumus bulunmaktayım tabı bu burcınle ıkızın performansı yanında ön hazırlık kalıyo ama olsun hıc yoktar ıyıdır hesaaabııısımdı gecmıs bırkac sayfayı okudumda amma kaynatmıssınız askercıkte kadının yuruyus saatlerıne bakmaktan kendıne bakamamıskı verdıgı kıloyu gorememıs kadın orda bızımkının gozu saatte demekloxıcım greyfurtu ıkı yarım olmak uzere yemeklerle ve posalı tuketelım bence.olmamı

oyy bal kabağım köpüklü kahvem ofiste tak vitesi beşe kaçak yürüyüş yap akşam eve gidince ser popoyu ye mamaları sonra performansım düşük de
hem yorgun halin bile 6143 adım.benim enerjiden totom tavana vuracak 2678 adım atabildim.o da su alma bahanesiyle kalkıyorum tanker gibi oldum hareket etcem derken

sağol bacım

anladık yiwwrummmöff fikir teatisinde bulunalım demiştim ,heman de üstüme geliyonuz
bir yarım saat daha yürüyesim var,çıksam mı acep

kız tamam gelmedik üstüne baciko kızma

kizlar aksama hamsi var....
Yaninada söyle güzel bir salata valla gittim helvada aldim baliktan sonra serbest nesil olsa
Firinda yapacam insallah gecenki gibi kurutmam...

ya sorma herşey güzel gidiyor ama akşamları yapıyorum ne yapıyorsam beni bir hafta boyunca akşam yemeğinden hemen sonra narkozla bayıltsalar acaba bir haftanın sonunda kaç kilo vermiş olurdum :) sıfır kaçamak ve yürüyüşlerimle
su tankerimi aman hee dikkat et yavrimm fazla suda eyi değil biliyünmüüü ay yarın tartıda güzel şeyler görelim jarnim yaaa ühüü korkuyommm yumurta totoma dayandı ühüüü

kizlar aksama hamsi var....
Yaninada söyle güzel bir salata valla gittim helvada aldim baliktan sonra serbest nesil olsa
Firinda yapacam insallah gecenki gibi kurutmam...
ohh yarasınn ama helvaya da dikkat et burçinn eccük ucundan tadıver bol salata normal hamsi eccük helve uygundur

amin amin amin jarnicik .
şu an çenem ile omzum arasında zati yıllardır kısacık saçlarla dolaştım. son 2 yıldır saçlarım uzun. hazır şuan çok uzun değilken bi cesaret kısaltayım diyorum. sonra birdaha hiç kesmemek üzere . rihannadan azcuk daha uzun yapıcam büyük ihtimalle. gözleri bana çekmiş zati rihoşun da

ay çok yaşa emin koptum gülmekten

brawooooooooooo

darısı başıma bende kaç gündür yürümedim bantta. kendini terkedilmiş hissediyordur spor ayakkabılarım gibi

Eki Görüntüle 325309 amin amin amin jarnicik .
şu an çenem ile omzum arasında zati yıllardır kısacık saçlarla dolaştım. son 2 yıldır saçlarım uzun. hazır şuan çok uzun değilken bi cesaret kısaltayım diyorum. sonra birdaha hiç kesmemek üzere . rihannadan azcuk daha uzun yapıcam büyük ihtimalle. gözleri bana çekmiş zati rihoşun da

ay çok yaşa emin koptum gülmekten

brawooooooooooo

darısı başıma bende kaç gündür yürümedim bantta. kendini terkedilmiş hissediyordur spor ayakkabılarım gibi

iwetr yaa erkek gözü işte,kadının kilo verdıgını bıle anlayamamıs,biz yarın kadını görürsek kendısıne sorarız

biberiye çayımın 2.bardağını içiyorum..az sonra 3. yüde içecem..aartıkkk bir hareket bekliyorum....
kız fazla gelmesin,wc den cıkamayacan sonra

ne komiksiniz gııııııııııııııııııııııı
askerde pek tikkatli havanın durumu ile kadının çıkma saatlerini oturup hesaplamışşş
napsın bomboş arazıde nöbet tutuyor askercik,geleni gideni gözliycek tabüsü

ayy ben de isteremm ondann,markası neyyy,özelden yazsana bacikooo

çık çık içinde kalmasın

Durdugun kabagat yürü bacim yarin tarti günü...
çıktım bilenem,bir yarım saat daha yürüyüş ekledim pörtföyüme

yarın tartılmıycam ama moral bozmamak ıcın bırkaç hafta bekliycem ,hemı de su greyfurt kürünü denemıs olayım

Vallahi süper, oturduğum yerde yarıldım gülmekten.
Gerçekten askere mi sormuş zayıfladı mı diye?
Milli İstihbarat Teşkilatına da sorsaymış ,belki onlar biliyordur.:))))
evet ne var kine,türk kadınının merakından hiçbirşey kurtulmaz

akşam sefam,yevrummm tut şu boğazını akşamları kafa göz dalicimm yoksa 52 kiloya geri dönüp 0 km bir hatun olmanı istiyom ben yaaa senin de önceni sonranı görek sonra nazar duası okuyem ben sana(üfürükçü oldum çıktım) hadi midene değil ayağına kuvvet deve dikenim camgöbeğim

kız fazla gelmesin,wc den cıkamayacan sonra

razıyım walla canım..çalışsında ben bütün akşam orda kalmaya razıyım..4-5 gündür tık yokk.. o kadar yediğim şey nereye gidiyor merak ediyorum wallahi hani bir rahatsızlıkta vermiyor..önceden şişkinlik yapardı..artık o da yok..anlamadım gitti yahuuu:44::44:

ıkıncı ogunumude yemıs bulunmaktayım

1 tabak bol pul bıberlı pazı yemegı
1 kase ketentohumu corekotlu yogurt
veeeee ketenın tamamı(sevıldıgınızı bılın kırmadım sızı bıtırdım hepsını)
sımdıde turk kahvesı

yarın görüciizzz şekerim kete seni ne kaaa seviyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…