Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aslında saymamak gerekiyor ama 8 saat boyunca başka aktivitem yok napimhem canan hoca spor yapamıyorsanız sevdiğiniz bir aktivite yapın diyor bende lavaboya gidiyorum

kete haa hatun hatun kendine gel sakızın gibi patlatacaksın iltifatlarını insilününü direndirmeye utanmıyor musun
coookk haklısın yavrumm bı daha olmıycak sözzzzz(((

dun ogle yemegımı arkadasta yedım onlar bayburtlu ve ketesı cok meshurdur.ve onlar bır oturmada 4,5 kete yıyolar ben bır keteyı yaklasık bır haftada yemeyı dusunuyorum hergun ıkı ısırık seklındebısey olmaz zannımca
(dun yememıstım 1 keteyı paket yapıp vermıstı)

2.öğün sadece bir avuç çiğ badem yedim.onuda zorla.akşam da sadece sıcacık bir çorba istiyor canım.yarın görüşmek üzere hoşçakalın

Son düzenleme:
Sorması ayıp olmazsa nerden alıyorsun bu alabaş ı.
Ben daha önce hiç gördüğümü hatırlamıyorum.

evet vallahi soluk almadan tempolu yürüdüm..birde arkadaşım var oda karataya başlayalı 1 hafta oldu 3 kilo verdi,onunla birlikte yürüdük..hiç anlamadık...:44:çıkmadan 20 dakikada aerobik yapmıştım..
hey maşallah ne diyeyim harikasınız vallahii

bugün kü sporum :

46 dakika hızlı tempo yürüyüş =6005 adım

toplam adım :8050 oldu = 4,34 km yapıyor imiş adımsayarın yalancısıyım ama önemli olan tempolu olan sanırım oda 6 bin adım fena değil 10 dk daha dolanayım ben damlaya damlaya göl olur hesabı 46 nın üstüne eklerim :)

2.öğün sadece bir avuç çiğ badem yedim.onuda zorla.akşam da sadece sıcacık bir çorba istiyor canım.yarın görüşmek üzere hoşçakalın
geçmiş olsun canım sıcak çorba iyi gelir hele köy tavuğu olursa harika olur bol karabiberliii hemen iyileşirsin vallahii

Sorması ayıp olmazsa nerden alıyorsun bu alabaş ı.
Ben daha önce hiç gördüğümü hatırlamıyorum.
bizim buralarda da yok :44:

loxı cano sesın cıkmıyo neyın var((
ivet loxi yazmayorsun artık nidennn ne haber ne ses seda gelmiyor senden söylede bilelim bıktın mı bizdenn ( loxi omleti tarifide istemiştim ben senden aybalam yazıver iki satırrr açılırısıınnn

coşmuşsun yine arizona kertenkelem
coştum yine dalgalanıyorum beeennn yeni yeni sevdalanıyorum bennn 3 kadeh içtim dalgalanıyorum beennn yeni yeni sevdalanıyorum bennn jarnimmmm 46 dakika yürüüdm 1 saat olmadı ama olsun fena değil genede 6005 adım tempolu geriside normal akşama 10 bin olur inşallah bakalım

geçmiş olsun canım sıcak çorba iyi gelir hele köy tavuğu olursa harika olur bol karabiberliii hemen iyileşirsin vallahii

bizim buralarda da yok :44:

şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin süper süper

ahanda ofis 15 dakikalığına boş bi koşup gelem 1800'ü gösteriyor şu anda adım sayarım

bugün yediklerim

1.öğün:
lorlu,baharatlı 1 yumurtadan omlet
biraz yeşillik
3 tane mercimek köftesi
omega 3

2.öğün:
1 kase tavuk suyuna çorba(köy tavuğuydu,kendimi haşlasam daha kısa sürede pişerdim herhalde
)
1 parça fırında kızarmış tavuk
bol salata
1 kuru kayısı

spor:30 dk yürüdüm

tenk yu beybı ben de seni seviyosss

loxi omket cok basıt,yumurta,rende kaşar ve dogranmıs maydanozu istedigin baharatlarla karıstırıyorsun tereyagında pişriiyorsun canımcımmmmafiyet ola
loxııımm super bır kahvaltıyla dönmussun
sağol canımmm,bundan sonra hep bomba olacagım ınşşş

canım bence yanlıs yapıyorsun,ac karna yapılan spor yağ yaktırıyormus ama erken saatte 7 de kalkıyorsan 8 de çıkmalısın ,ve enerjık olmalısın o saatte,aç ve halsız ısen de yapmaman gerekıyor,2 . kitaota bu şartla çıkılabılır sabah sporuna demıs hoca

canımm bugün cnm hiç istemedi.
muzuu aslında yemememm lazımdı wc sorunu için amaa neyseeee:26::26:
nolacak bu wc sorunu yaaa?:44::44:
canım bende son bırkaç gundur yok o sorun cok sukur ama burda bır arkadas demıstı ,biberiye cayı dıye,onu yapıyorum dunden berı,tadı da guzel ,bundan sonra duzenlı ıcmeyı dusunuyorum,sen de dene istersen?

şans meleğim nerelerdeydin tam zamanında geldin süper süper

ahanda ofis 15 dakikalığına boş bi koşup gelem 1800'ü gösteriyor şu anda adım sayarım
koş jarnim koşşş 1800 çok azz loo bu sıralar yaydın gene hee heç yürüyüş göremiyomm hadi bakem toplada gel adımlarıı kaç bonus topladığınıda yazz benim 8619 oldu 6 bini tempolu 2619 normal çiş,mutfak vs.. adımları

yok leylakçım sen hemen pişerdin çıtırımm
evet köy tavuğu geç pişiyor ama lezzetine doyum olmuyor hele ki çorbasıı mis miss ayy canım çekti sipariş verdim gellince bende yapıcamm etinide az kızarttım mı bir çorbadan bi etinden ohh mis miss

omlet bahane yazıyorsun ya bu şahaneee :)) yine yeni yenidennn loximm sahnedeee
ya bu biberiyenin yeşilinden ekmiştim önceden ben mis gibi kokar etlere falanda koyarlar bazen sanırım çayıda bunun kurutulmuşu oluyor yeşilinden heryerde var alıp kurutsam olur galibaa bende merak ettim bu çayı :44: maşallah kabızlık yok ama olsun şifa niyetine bende içem benim neyim eksik :)

evet petunyacım tadına doyum olmuyo ama geç pişiyo namussuz

anam mesai bitmiş herkesler gitmiş bende gidemmm evde film keyfi beni bekler yemeğide ayralayam hepinizi seviyremm mutlu kalın enerjik kalınn hoşçakalınnn kızlarr mujkkksssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…