Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

namussuz telefon susmuyor,gereksiz madeni yağlar satış müdürü odama tünedi benim suçum ne yaaaa:26::26:2300 adımcık attım bu seferde patron geldihem dün akşam 18 kat merdiven inip çıktıydım ben kelleden sallama yapıom ben sporumu tahinli kurabiyem(insanın ağzında dağılan zevk veren bir kurabiyedir)

Aksama bendede kasarli köfte var....Olsun canim bak canan hoca ne diyor kitabinda "Önemli olan harekettir.Iki üc kat merdiven cikmak bile yeterli olabiliyor. Günde en az 20 dakkika yürüyüs yeterlidir ama bu ne kadar artirilirsa o kadar faydalidir. Tempolu yürüyüsten bahsetmiyorum! Normal bir sekilde yürüyebildiginiz kadar yürüyün demek istiyorum. Bunu bir hayat tarzi halina getirmek gerekiyor. Her gün 20-30 dakkika acik havada, güneste, yagmurda, karda, buzda, firtinada yürünecek..Hava soguk, yagisli, yerler camurlu gibi bahaneler üretmeden bu aliskanliginizi edinmeniz gerekir...

aslında saymamak gerekiyor ama 8 saat boyunca başka aktivitem yok napimhem canan hoca spor yapamıyorsanız sevdiğiniz bir aktivite yapın diyor bende lavaboya gidiyorum
hahaha Aktiviteye gel sen...

Sorması ayıp olmazsa nerden alıyorsun bu alabaş ı.
Ben daha önce hiç gördüğümü hatırlamıyorum.
Canim ben Almanyada yasiyorum burada bütün süper marketlerde var...taneside 29 cent ..75 kurusa filan denk geliyor...

Canim ya baksana bende böyle bir sey okudum kitapta...
Kitaptan alintidir sayfa 99
"Gece seker düstügü icin, sabah yapilan yürüyüs ile vücuttaki yaglar daha cabuk yanabilir, tabi suyumuzun yeterli olmasi sartiyla..."
Benimde bildigim tokken yapilan sporda önce yediklerimizi yakiyoruz enerjiye ceviriyoruz. Sonra gereken enerji icin yag rezervelerini yakmaya basliyoruz.
Ama ac karinla direk yag rezervelerimizi yakmaya basliyoruz cünkü migdede enerjiye cevrilecek birsey yok.
Canim ben sabahlari yürürken kesinlikle halsiz olmuyorum...Gayet dincim ve aclikta hisetmiyorum...
Canan hocaya soracam bakalim ne diyecek...

aman petuşumuz birşeyden kusur kalmasıniç tabisi de

evet petunyacım tadına doyum olmuyo ama geç pişiyo namussuz
ben düdüklüde pişiriyorum namıssızı

18 kat mııııhay maşşallahgençlik ne güsel şeyyyy

sor bebeğim,dogrusunu öğrenelım biz de

loxı cano sesın cıkmıyo neyın var((
girince önce geçmişi okuyim diyorum vakit geçiyor canım yaa,ondan sesim çıkmiyyy

benim bugun hiçbir aktivitem yok,leslie 2 mil yapsam en azından iyi olcak

ıkıncı ogunumude yedım

yesıllık salatası
1 fırın baget
1 tabak guvec
2kasık bulgur pılavı
2 ısırık kete
afiyet olsun.güvece de bayılırımmm

bugunku menum:

2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
4 zeytın
1 kırmızı bıber
6-7 cevız
2 kuru erik
2 gr omega 3
elma çayı

ogle: yarım kase portakallı kerevız
1 tbk kıymalı pırasa kavurması
2 kase yogurt
2 kuru kayısı

akşam: 1 tbk kıymalı pırasa kavurma
1 avuc badem

spor: yok şimdilik
sıvı:1,5 lt civarı

canım bende son bırkaç gundur yok o sorun cok sukur ama burda bır arkadas demıstı ,biberiye cayı dıye,onu yapıyorum dunden berı,tadı da guzel ,bundan sonra duzenlı ıcmeyı dusunuyorum,sen de dene istersen?

hımm tamam cnm yarın bakayımm ben biberiyeye.
benim için hep sorun loxi ya bu wc olayı önceden de öyleydi. yeni değil yaniii.
inşallah işe yarar tatlımm

iyi akşamlarrr canlarrrr. bugün de bitti hayırlısıyla

menümü yazayım bulaşık beni bekler sonrasında

1. öğün

1 muz
3/4 nar
peynir
ceviz
çay

2. öğün

1 tabak kıymalı karnabahar(bitti sonunda)
yoğurt
2 gün kurusu:26::26::26:

bugun ornek bır karatay hatunu oldun bu menuyle
sende oyle örtmenim

Kizlar ben daha aksam yemegi yemedim...malum burda daha saat 17:37...ama simdiden yazayim sonra Sülüman filan derken yazamam...yada cok gece kalir.
Allaha sükür bu saat oldu hala ac degilim. Eskiden yemekten 2-3 saat sonra acliktan ellerim titremeye baslardi..
2.ögün
Firinda kasarli köfte
Közlenmis biber ve kabak (firinda) yogurtlu
Azcik patlican salatasi yiyecem...

Spor: 6,5 km yürüdüm yürüdüm yürüdüm...
Sivi: 2,5 litre taze limonlu su (limon organik)

Kizlar su biberiye cayinin tarifini paylasaniza yine. Bende var etli yemeklere koyarim cok güzel aroma verir. Cayini yapip icecem bu aksam...

Kizlar su biberiye cayinin tarifini paylasaniza yine. Bende var etli yemeklere koyarim cok güzel aroma verir. Cayini yapip icecem bu aksam...

ben kaynamıs suyun ıcıne bır tutam atıp 5 dk bekletıyorum,sonra süzüp içiyorum,çok güzel oluyor.

etli yemeklere nasıl koyuluyor yada hangi yemeklere diyeyim

Kızlar buraya doyum olmuyor ama batarken güneş ardında tepelerin geldi veda zamanı teletabilerin

annemi aradım köfte yapmış yanına da bol salata birde ayran yaparım mis

şu ana kadar 3 lt su bir bardak biberiye bir bardak adaçayı içtim.wc ile arası bozuk olanlar mutlaka içsin kanka oluyor insan valla

adımsayarım 4226.akşam yemek sonrası + yatmadan önce spor yapicimm artı en az 10 kat merdiven çıkarım.(beni yormayan tek aktivite merdiven çıkmak 15 yıl asansörsüz bir apartmanda beşinci katta oturduk bünyeme dokunmuyor o yüzdenbir de spor sonrası duş alırken bacaklarıma bağıra bağıra soğuk su tutuyorum valla şimdiden farkı gördüm onu da süleyim

kocaman öptüm şekerler sevgiyle kalın mutlu kalınnnnn hoşçakalınnnn

ben kaynamıs suyun ıcıne bır tutam atıp 5 dk bekletıyorum,sonra süzüp içiyorum,çok güzel oluyor.

Canim taze biberiye mi bahcede dolu koparip yapayim hemen?

Bu arada
Sabah
Peynir
Dereotu
Salatalik
Domates

Aksam
Menemen

Canim ben yaptigim icinde et olan bütün yemeklere koyuyorum(kurufasülyeden tut da, et soteye kadar). Mesela firinda falan tavuk yaparkende tazesini tavugun altina koyuyorum dal halinde. Cok güzel bir aroma ve koku veriyor. Özelikle tazesi...Parklarda falan vardir her yerde bulabilirsin. Ben burda yürüyüs yaptigim parktan topluyorum...

Hade canim sana kolay gelsin... Ben yürüyüsten sonraki dusta en son bacaklarima buz gibi su tutuyorum aynen ciglik cigliga ama selülitlere falan cok iyi geliyor kan dolasimini hizlandiriyor...

selam kızlar nasılsınız.
bugün baya mücadele ettim ama başarılı bi gün geçirdim.
diyet bisküvi yedim okulda, alternatifi şekerpare ve börekti.
hazır diye yemiyodum aslında ama kötünün iyisi işte

menümü yazayım hemen
Sabah:
1 yumurta
1 avuçiçi peynir
2 zeytin, 1 kase yoğurt
1 çb ceviz+fındık

Ara:
1 paket form bisküvi

Akşam:
1 kase karnabahar
1 kase kurutulmuş yeşil fasülye
2 kase yoğurt, 2 sarma(bulgurlu)

spor: 45 dk tempolu yürüyüş
su 2-3 lt

ben sabah uyanınca hemen yürüyorum, su içiyorum spor öncesinde sadece.
biri sormuş 8 de uyanıp 13 gibi kahvaltı yapıyorum diye, ben okadar aç durup yürüsem de kötü olmuyorum ama yapmamak lazım.
yürüyüş öncesi karatay kahvaltısı da olmuyo, mide iyice doluyo çünkü.
bence bi bardak süt,1-2 ceviz iyi fikir.8 den 13 e kadar yeterli zaman geçiyo zaten.

Canim taze biberiye mi bahcede dolu koparip yapayim hemen?

Bu arada
Sabah
Peynir
Dereotu
Salatalik
Domates

Aksam
Menemen
ben kurusunu aldım aktardan,tazesı daha güzel olur heralde:44:

yarın kurufasulye yapcam,azcık koyayım o zaman

bu arada güvenilir bi sütçü buldum, süt alıp yoğurdumu kendim yapıyorum artık.
bu yüzden deli gibi yoğurt yer oldum

Bugün yediklerm
Sabah:
2 yumurta ama kayısı kıvamında değil zira sevmiyorum o şekilde
8-9 yeşil zeytn
çok küçük parça tam yağlı beyaz peynir
5-6 kuru kayısı ve 3-4 tane kuru elma

Öğlen:
Biraz geç saatte yedim 16 gibi

Fırında somon (2 parça)
Salata

Ara öğün
Ceviz

Akşam
3 parça somon
Salata
kibrit kutusundan küçük tahin hevası

Deminde ayran içtim acaba çok mu yedim?? Lütfen yorum yapın bu diyette çok yeniyim. bAZıları 2 öğün yazıyolar. Acaba onlar sadece günde 2 öğün mü yiyorlar? Peki acıkmıyomusunuz? Bide 3.öğün gün kurusu diye yazılmış. Gün kurusu ne demk? teşekkürler

Kızlar merhaba,
Thicker factory deki hangi linki eklemek gerek.
Hepsini denedim hiçbiri uygun değil diyor.
Acaba mesaj sayısı ile alakalı bir şey mi?
Teşekkürler.

hergun aksam içmeye calışıyorum lımonlu suyu jarnımmm

sağol canım ya,ama çok üşüdüm:2:,hala ellerimi tam hissetmiyorum..
hasta olmazsın canım umarımm

o nasıl bir turptur yaa zehirli sarmaşık gibin ben korkarım elleyemem onu sanki bacakları çıkıp kaçacakmış gibi yaa
harbıden öle bi de çimlenmiş patatesde bu duyguyu hıssederım

bende ıcemıyorum ya aslında zar zor içiyorum ya. tatlandırıcı koyma cay kasıgı seker at daha ıyı. gecen mısafırım geldı kahveyı nasıl alırsınız dedım karı koca şekersiz dedi dıyettemısınız dedım yooo dedıler. kahvelerı yaptım fıncanları aldım bide ne görimmm kahvenın telvesınıde tamamen yutmuslarrr kahve içmek bu olsa gerek dıdım ben dıbıne coksunde öle ıcım dıye beklerım mıllet calkalayıp calkalayıp yemıs.
Denemeni tavsiye ederim acayip lezetli. Burada özelikle anaokularinin kahvaltida vazgecilmezlerinden.
Ben soyup soyup cocuklarin eline veriyorum havuc gibi yiyorlar hafif tatlimsi bir tadi var...
sasırdım ben hergun turp salatası yıyoruz bunuda denıycemmm
hiiii pepişko az önce cm'Yİ çevirmeyi unutmuşum 3 mil 1600 adım civarı yapıo bugünlük bacağına kuvvet desek 9 mil yapsan olar mı?bence kesin yaparsın şekerim
ay nasıl yapimm 9 mil ancak 3 mil yapabılırım

bı arkadsımda vardı kocasıyla motara bınıydı ınınce 2000 adım gösterıymıs vargit sen hesapla. ama bende alacam 15 tatılde.

hareket karekettır

bu arada güvenilir bi sütçü buldum, süt alıp yoğurdumu kendim yapıyorum artık.
bu yüzden deli gibi yoğurt yer oldum
bende aynen 5 lt sut alıyom bı haftad ahepsı yenıyor . bu hafta bıde velım bır tencetre getırmıs taze yogurt. gel git yıyorum inşallh bı yanlışlık olmuyodur . kafama takılıyor öğlen aksam 1 kase yıyorum bazen ıkındınde yıyorum kı kacamak olmasındıye. ben genelde okınıd yapıorumda kacamagı. yaglıya sutler korkuyorum aceba bı etkı yaparmı kılo vermeye normalde bılıyorum göbek yagını erıtmede ıyıymıs emme

offf amma alıntı yapmısım yaa
aksam kıymalı yumurtalı ıspanak+turp havuclu salata+yogurt+bırkac kasık tarhana yidimm
simdiye kadar 2.5 lt su 2 kupa yesıl cay koca bardak bıberıye ıctım.
yuruycemde ohhh mis kiminnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…