Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Denemeni tavsiye ederim acayip lezetli. Burada özelikle anaokularinin kahvaltida vazgecilmezlerinden.
Ben soyup soyup cocuklarin eline veriyorum havuc gibi yiyorlar hafif tatlimsi bir tadi var...

anneme soydurup yiyim ben o zaman:KK66:faydaları hakkında bilgi verdiğin için sağol şekerim:KK16:bu da tatlandırıcı için:KK57:

Hah doğru tespit süpersin papadişim:KK54:
Burçin onu koyacağına normal şeker ya da esmer şeker koy aybalamm
Ben gidip hemen bu gün rafine edilmemis esmer seker alacam
"esmerim bicim bicim ölürem esmer icin alem bana düsmandir oy esmer sevdigim icin loy hele loy loy esmer sekerim sevdigim loy":KK24::KK24:
Her gün sadece bir kasik anlastik dimi bak sonra yan cizip elestimek yok bozusuruz...:KK19::KK19::KK19:

lo ikiz bacım ne ettin sen öyle soluk almadan yürünürmü o kadar ben nasıl geçeceğim şimcik seni dün yürüüdm bir saat iyi hoşta bugün olmuş 1saat 20 dk abooo ben daha hiç başlamadım neyse öğle menümü yazıp gidiyom ben odama bugün kimseler yok olduğu kadar yapayım dinlenip gene yaparım artık ne edem bu arada evet bencede bacaklarını sigortalat :)) bizde çenemizi sigortalatsak eyi olcek jarnimm :)) hehe
ahanda öğle menümm :KK56:

Antalya usulü piyaz
ızgara tavuk
az yoğurt

petuş yürüyüşe gider piyazın verdiği gazla perfonmansımın artmasını umut ederekten yola koyuluyorum kızlarrrr şu an adım sayarım 1890 adım gösteriyor dönüşte çok daha güzel rakamlarla dönmek ümidiylennn görüşürüük bacılarımmmm öperimm:KK55: gazla gazla elindeki sazla :KK52:

evet vallahi soluk almadan tempolu yürüdüm:KK8:..birde arkadaşım var oda karataya başlayalı 1 hafta oldu 3 kilo verdi:KK76:,onunla birlikte yürüdük..:KK8:hiç anlamadık...:44:çıkmadan 20 dakikada aerobik yapmıştım..:21:

:nazar::nazar::nazar::nazar:41 kere maşallah evet 41.günüm bundan sonra günlerimi yazmıycam normal bildirim yapıcamm

herkese günaydınllaaaaarrrrrrr

1.öğün

1 mandalina
1.5 muz
3 kk peynir
10 zeytin
tere maydonoz
3 günkurusu 3 üzüm

omega 3 ü unuttum neyse bir dahaki öğünle alırım su 2 bardak
ardaşım omega 3'ü yemeklerle mi almak gerekiyor

burcıncım sekerın her turlusu ınsulın dırencının kırılmasına engel olur.bu yuzden hıc kullanmamak en ıyısı hoca meyvadakı sekerı bıle onaylamazken dıger sekerlerı duysa tuylerı dıken dıken olur herhal:KK1::KK1:ben 15 senedır cayımı sekersız ıcıyorum ama turk kahvesıne seker koymamaya bu dıyetle basladım ınan kahvenın tadını anca aldım alısılmıycak gıbı degıl yanı..tecrubemı paylasıyım dedım nacızane :KK16::KK16:
Aslinda haklisiniz yaw...Nelerden nelerden vazgectik ondanmi vazgecemeyecez dimi...Ben zaten Türk kahvesini Süt ile yapiyorum. Kücücük fincanla degilde ...
Fil doyurur cinsinden kocaman tas ile iciyorum..Tamam kizlar size söz atmiycam valla...yaninda kayisi falan yirim. Sonra sonrada birakirim kayisiyida...

ardaşım omega 3'ü yemeklerle mi almak gerekiyor

Canim yemekten hemen sonra miden doluyken alsan cok dahi iyi. Lakin miden bosken alinca agri yapiyor.
Bana yapti, buradaki bazi arkadaslarada mide agrisi yapti. Ama tok karinla alinca kesinlikle bir sorun olmuyor...

pişmanlık yasasından yararlanıp 10000-15000 adımla günü kapatırsan birşeycik olmaz inşallah:21:bugün biri yazmış en ufak bir kaçamak insilün dirrencini etkilermiş(hocanın yalancısıyım:KK1:)

hiiii pepişko az önce cm'Yİ çevirmeyi unutmuşum 3 mil 1600 adım civarı yapıo bugünlük bacağına kuvvet desek 9 mil yapsan olar mı?:KK16::KK16:bence kesin yaparsın şekerim:KK16:

Aslinda haklisiniz yaw...Nelerden nelerden vazgectik ondanmi vazgecemeyecez dimi...Ben zaten Türk kahvesini Süt ile yapiyorum. Kücücük fincanla degilde ...
Fil doyurur cinsinden kocaman tas ile iciyorum..Tamam kizlar size söz atmiycam valla...yaninda kayisi falan yirim. Sonra sonrada birakirim kayisiyida...

ıste bu burcıncım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bende gunkurusu ıncır kurusu yada kuru erıkle ıcıyodum zamanla onlarıda bıraktım dedıgın gıbı bızkı yas pastaları baklava boreklerı bırakan bayanlarız bunumu bırakamıycaz

ıste bu burcıncım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:bende gunkurusu ıncır kurusu yada kuru erıkle ıcıyodum zamanla onlarıda bıraktım dedıgın gıbı bızkı yas pastaları baklava boreklerı bırakan bayanlarız bunumu bırakamıycaz

Burçin:KK9::KK9::KK9:

Papadiş akşam beni annemde büyük bir sınav bekliyor,annem boşnak böreği yaptı ıspanaklı..eşim için gidelim dedim adam şikayetçi zaten birşey yapmıyon dedi orda yer..ben kendim için yemeğinden istedim azcık bulgur koy dedim içine..
ama sanırım bir ısırık almadan duramam:KK17:

ceylıncım saat 8 den once bır ıkı ısırıktan hıcc bıseycık olmaz hergun olmuyo sonucta.ama ıkı ısırıgı gecmesın mumkunse

pişmanlık yasasından yararlanıp 10000-15000 adımla günü kapatırsan birşeycik olmaz inşallah:21:bugün biri yazmış en ufak bir kaçamak insilün dirrencini etkilermiş(hocanın yalancısıyım:KK1:)

evet canım ben de kaçamak yaptığımda şu kadar yürürüm bir şey olmaz diyordum ama hoca kalori hesabını bırakın önemli olan insülin direncini kırmak onun için de şekeri ağzınıza bile değdirmemek gerekiyormuş yani sporla kalori yakıyoruz ve tatlının kalorisini atmış oluyoruz belki ama insülin direnci baki kalıyor ki benim asıl belam bu, o yüzden biraz daha iradeli olmam şart :KK31:

öğlen: az yayla çorbası
kaşarlı köfte yedim

akşam: yemek yememeyi düşünüyorum ama kocama ne yapacam onu bilmiyorum işte
bir tabak yoğurt yerim eeee kocişe ne yapsak
bugün belim çok ağrıyor dün de dizim ağrıyordu bu kara kış yaramıyor bana :KK1: o yüzden yarım saat yürüyebilirim anca :KK17:

evet canım ben de kaçamak yaptığımda şu kadar yürürüm bir şey olmaz diyordum ama hoca kalori hesabını bırakın önemli olan insülin direncini kırmak onun için de şekeri ağzınıza bile değdirmemek gerekiyormuş yani sporla kalori yakıyoruz ve tatlının kalorisini atmış oluyoruz belki ama insülin direnci baki kalıyor ki benim asıl belam bu, o yüzden biraz daha iradeli olmam şart :KK31:

kaşarlı köfte yedim

bugün belim çok ağrıyor dün de dizim ağrıyordu bu kara kış yaramıyor bana :KK1: o yüzden yarım saat yürüyebilirim anca :KK17:

hmm geçmiş olsun şekerim yarım saat kötü değil ki ben daha şu saate kadar 1720 adımcık attım.o da mutfağa git su al sonra lavaboya git su ver faslı sayesinde:KK1::KK1::KK1:

ıkıncı ogunumude yedım

yesıllık salatası
1 fırın baget
1 tabak guvec
2kasık bulgur pılavı
2 ısırık kete:KK51:

valla ceylincikte her akşam bir atraksiyon var şekerim ama saçından sürüsek bu kız akşam o börekten yer:KK1::KK1:

hahahayytt :KK19: Bi kerem papadiş yeme derse yemem,arkadaşlarıma saygılıyımdır:KK19:

Bu arada birşey sorcam siz şu kadar gösterdi adımsayarım filan diyosunuz ya,onun içine su almak için kalkmak,wc gitmek gibi şeyler de mi giriyor? Eğer öyleyse ben günde 3-4 kere lavabo için alt kata inerim,sevkiyat bölümüne inerim vs.:KK76:

kaşarlı köfte yedim

Tatlım hala regl olmadın mı? Şuan kullandığın ilacı şifreli olarak yazsana?
Bir de adet olunca hormon testi yaptırcan ya onları bana da özelden yaz olur mu? :KK34:
( Yarı dr.gibiyim pko+infertilite konularında )

ıkıncı ogunumude yedım

yesıllık salatası
1 fırın baget
1 tabak guvec
2kasık bulgur pılavı
2 ısırık kete:KK51:

Kız bu kete ne idi,unlu mu ?
Unluysa patak geliyor:KK1: ( Birkaç keredir menünde gördüm de )

X