Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben pazardan önce canan hocaya soru sordum ben biraz hangi ilaç olursa olsun emzirdiğim için biraz pimpirikliyim emziren bayanlar OMEGA 3 kulanana bilirmi herhangibi bir sorun olurmu ? bana hiç bir sorun olmaz dedi hata bebek için omega 3 faydalı mış burdan emziren annelere duyrulur daha önce yazacaktım ama olmadı

Benim kızım vitamin içemiyor, onun doktoru bana Omage-3 vermişti(yanında başka bazı vitaminlerle birlikte), sütünden alsın diye...Emzirmeye hiçbir zararı yok yeter ki uygun bir marka olsun:-)

merhaba arkadaşlar nasılsınız kaçamak durumları nasıl?benim öğlen ufak bir kaçamağım oldu içi pirinçli lahana yedimm:KK43:(

2.öğün

5-6 adet lahana dolma
1 kase yoğurt
1 kase ıspanak çorbası

merhaba arkadaşlar nasılsınız kaçamak durumları nasıl?benim öğlen ufak bir kaçamağım oldu içi pirinçli lahana yedimm:KK43:(

2.öğün

5-6 adet lahana dolma
1 kase yoğurt
1 kase ıspanak çorbası

iyiyiz bebeğim hangi arkadaştı hatırlayamadım ama dolmayı sabah yemişti ilginç ama daha az tehlikeli sanki:KK66::KK66:

SİZLERİ OKUMAK ÇOK ZEVKLİİ:13:

bu arada benim karatay iyi gidiyor son 6,5 kilomun 1ini vermiş bulunuyorumm..
pek paylaşımda bulunamıyorum ama takipteyimmmm sizi:KK51:

Son düzenleme:

2.öğün

5-6 adet lahana dolma
1 kase yoğurt
1 kase ıspanak çorbası

bende kahvaltıdan sonra iki ısırık havuçlu kek yedim :KK43:((

nefesimin kuvvetli olduğunu söylemiş miydim:KK52::KK52:yürekten bir amin çektim bebeğim şifa olsun:21::21:

Benim kızım vitamin içemiyor, onun doktoru bana Omage-3 vermişti(yanında başka bazı vitaminlerle birlikte), sütünden alsın diye...Emzirmeye hiçbir zararı yok yeter ki uygun bir marka olsun:-)

şimdide onu kafaya taktım canım ben hangi marka kullanacam:KK31: evet bebeğin gelişimi için omaga3 çok öneyliymiş bunuda yeni öğrendim keşke baştan bilseydim ben baılkta çok üstsüte yiyen biride değilim:104: belirli balıkları yıye biliyorum zaten bizim doktorlara güvenimiz tamda bazılarıda niye bukadar bigilindirme özürlü her ay bebegimi konturolerini yaptırıyor olduğum halde:KK30: ben bunu canan hocadan ve sizlerden öğreniyorum iyiki varsınız

akşam çok hasta oldum.regliyle birlikte müthiş bir baş ağrısı ama nasıl dayanılacak gibi değil
neyse şimdi birazdaha iyiyim

sabah kahvaltım
2yumurtadan kaşarlı omlet
10 ev yapımı zeytin
biraz peynir
1armut
3günkurusu
1bardak süt
omega 3-2tane
geçmiş olsun canım benimde en son reglimde baş ağrısı oldu insülin direnci ilemi ilgili acaba?ben emzirdiğim için parol içebiliyorum sadece onu içtim iyi geldi.

az önce yürüyüş sonrası markete girdim...yakında lise var lise öğrencileri markete doluşmuş abur cubur alıyorlar....kasada kuyruktayı;bende nescafe aldım,çocuklara kraker falan...kadın bana diyor ki yavrum öğlen arasında karnınızı onlarlamı doyuruyorsunuz,anneniz nasıl izin veriyor dedi..:KK53:dedim teyze ben öğrenci değilim....ama çok hoşuma gitti geldim eşime anlatıyorum..:KK52::KK52::KK52:
birde geçenlerde eşimle aramızda 8 yaş var,arkadaşın biri diyor ki eşinle aranızda 15 yaşmı var.:KK53:yok dedim eşim kaç görünüyor:44: dedi ki 36-37 tamam eşim o yaşlarda..:KK31:.ozaman ben 30 görünmüyorum:KK76:;30 yaşında olduğumu öğrenince şok oldu kadın...:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
maşallah canım nazar değmesin hep böyle devam et
Benim kafam çok karışık ..Ben bugün sabah 1 yumurtadan krep ve 5 tane falan biberli yeşil zeytin yedim.Öğlen Hellimli zeytiyağlı salata yedim.Yarım bardak da ayran..Ve nerdeyse 1,5 aydır böyle besleniyorum kilo falan da veremiyorum.Az yediğim için mi?Offf ya uzaya füze fırlatsam daha kolay olurdu..Ya az yiyince zayıflanmıyor mu?Delircem ben zaten yemek yemeye korkuyorum.Millet dana gibi yiyo incecik ben nefes alamıyorum havada karbonhidrat var mıdır diye ..İmdaaaaaaaat:KK52:
canım az yiyince zayıflanmıyor sakın bünyene zarar verirsin.serbest olanlardan doyana kadar.ben öyle yapıyorum ayda ortalama 2 kg gidiyor yeterde artar bile.sabırlı olmak lazım
1 aydır ekmek yemeği bıraktım ama arada bi lokmalık ağzıma atarsam sanki boş bi şey yiyormuşum gibime geliyor çiğnerken garibime gidiyor
ben de ekmeği hiç aramıyorum canım.eskiden şekerli çay içerdim şekeri bıraktığımda çayın tadını almaya başladım.şimdi ekmek yemiyorum ve yemekler daha lezzetli gelmeye başladı sizde de oldumu bilmem

Dün aldım kitabı da Canan Hanım 100-200 gr ayçiçek ya da kabak çekirdeği yenebilir demiş sizler yiyor musunuz?
biz bazıı akşamlar yemekle beraber tüketiyoruz eşimle çok eğlenceli oluyor...

ben çekirdek yemiyorum çünkü bir başlarsam deli gibi bitirene kadar çitliyorum ama petunya yiyo mesela sıkıntı yok:KK66:
canım kavrulmamış çekirdek yediğimiz için 1 avuçtan sonrası pek gelmiyor.

Sizi ne çok özledim anlatamam...

Pazar ve pazartesi yediklerimi yazmayacağım yeni gelen arkadaşlara kötü örnek olmak istemem:KK52::KK52::KK52:

Neyse olan oldu yenen(ki biz ayrı dünyalara aitiz karar verdim sizin dediğiniz gibi:)) yendi ve bitti önümüzdeki maçlara bakacağım...Malum ay küçülme devresine girmişken bu dönemin avantajını iyi değerlendirmeliyim:KK76:

2 gün kaçamak ve spor yapmama iyi gelmedi bana neredeyse bırakıyordum ipin ucunu ama bugün sabah dizginleri elime aldım tekrardan:-)) Erken kalktım 40dk pilatesimi yaptım, çocukları okullarına dağıttım işlerimi yaptım şimdi eve geldim, birazdan da pazara gidip geleceğim 45dk mesafede, yürüyerek gidip taksiyle gelirim muhtemelen..

Kaffaltım:

15 zeytin
1,5kk kadar peynir
1/2 yumurta
1/4 dilim ekmek
1/2 ceviz
bilimum meyve çayı(oğlum sabah sabah birsürü çay yaptırdı o içmeyince de hepsini ben içtim:KK52:

pazardan birsürü yeşillik alıp kendimi bir güzel besiye çekeceğim bu hafta, şu fıstık ezmesini atmam lazım vücudumdan artık:KK19:

pazar dönüşü geçmişi okumaya çalışırım:KK54::KK54::KK54:
methaba canım biz de seni özledikkkneyse kaçamakları boşver bu ara hepimizde oldu.önümüzdeki maçlara bakalım.

Canim ayakabilar yeni markasida Ad...s özelikle yürüyüs icin, en son cikan modellerinden...
Acayip para bayildim..Ama vurdu genede...Benim esimim sporla ilgili meslegi var.
Ben ayakkabiyi geri götürelim derken o gülüyordu. Vurmasi gayet normalmis..
Bir kere vurunca tekrar vurmazmis. Gercektende bu gün vurmadi...
Herkez ögle yemegini bitirdi ben anca kahvalti yapiyorum...

1.ögün
3 yumurta ile yapilmis beyaz peynirli tereyagli omlet ben anca yarisini yiyebildim yarisina kizim el koydu...
1 bütün havuc
sivi: 1 litre su
Spor: 6,5 km yürüdüm 9865 adim 1saat 12 dakika 389 kalori yakmisim...:KK52::KK52::KK52: ENDORFIN ENDORFIN
mUTLULUK YEMEKTE DEGIL SPORDA kIZLARRRR
canım eski formuna dönmüşsün çok sevindimmm

ben pazardan önce canan hocaya soru sordum ben biraz hangi ilaç olursa olsun emzirdiğim için biraz pimpirikliyim emziren bayanlar OMEGA 3 kulanana bilirmi herhangibi bir sorun olurmu ? bana hiç bir sorun olmaz dedi hata bebek için omega 3 faydalı mış burdan emziren annelere duyrulur daha önce yazacaktım ama olmadı
bilgiiçin teşekkürler

kafa kazan olunca mesajlarda karışmış kusura bakmayın petunya,jarna
iyi dilekleriniz için teşekkürler
canım çooook tatlı istiyor evde de kaymaklı lokum var o bana bakıyor ben ona
sanki onları yersem başımın ağrısı geçecek :KK52::KK52:
sakın sakın gerekise çöpe at komşuna verrr

kızlarrr özledim siziiii...bikaç gündür giremedim..sanki bişeyler eksikti hayatımda,çok alışmışım çoookkk..
hemen bugünkü menülerimi bildireyim..

sabah açkarnına 4 gün kurusu+2 bardak su
kahvaltıda 6 zeytin,2kk beyazpeynir,1 domates,şekersiz çay,1 elma

arada 1 bardak süt

öğlende 1 kase cacık,yarım tabak kapuska ve malesef karnım doymadığı ve yiyecek birşeyim olmadığı için tost:26:

arada yine süt..mandıraya döndüm wallahi:KK52:
bizlerde seni özledik hoşgeldinnnnnn

ya kızlar tatlı krizini nasıl aşıyorsunuz ayy krize girdim resmen ne yapmam lazım

yemekten sonra olursa incir hurma yiyorum arada olurda tarçınlı süt veya yeşil çay

hahhahhhaaaaa:KK66::KK66:kadayıf dolmam yaa yerim seni bu artık benim türküm olsun çok sevdim annem yaaa:KK16::KK16::KK16:yürüyüş sonrası salın da gel yavrum meydan kız görsün:KK52::KK52:
olsun annem olsun bende çok seviyom bu türküyü türkünün gazıylan salına salına değil koşa koşa yürüdüm resmen tam 61 dakika tempolu hızlı yürüyüş yaptım parkeler eskidi :)) tempolu yürüyüş = 7901 adım topma adım=9599 adım oldu=5.18 km ile günü şimdilik kapadım akşamda hareket edebildiğim kadar edicem 10 bini geçer inşallah yarın sabah yazarım gariii

Sonra da 'kocası tarafından kapı önüne konanlar 'topiğinde toplaşırız :))

:)) tangalı olursa kapı önünede koymazlar demi :))

kızlarrr özledim siziiii...bikaç gündür giremedim..sanki bişeyler eksikti hayatımda,çok alışmışım çoookkk..
hemen bugünkü menülerimi bildireyim..

sabah açkarnına 4 gün kurusu+2 bardak su
kahvaltıda 6 zeytin,2kk beyazpeynir,1 domates,şekersiz çay,1 elma

arada 1 bardak süt

öğlende 1 kase cacık,yarım tabak kapuska ve malesef karnım doymadığı ve yiyecek birşeyim olmadığı için tost:26:

arada yine süt..mandıraya döndüm wallahi:KK52:
bizde özledik yaww nirelerdesşn pempoşş mandıra olman iyide tost pek olmamış hacıı :))

oh ohh biri gitmiş sefan olsunn yazmakta zevkli okunduğunu bilmek dahada zevkli yürümek paha biçilmezzz ayy yürüüdm geldim süperimm şincik eve gidem soframıkuram kocişte komedi filmi almış akşama onla film keyfi yapam :KK52: bizi okumaya devam et anacımmm

kızlarr petuş kaçarrr hepinizi öperimmm iyi akşamlar yarın görüşmek umuduylannn ben öğleden sonra gelicem işe sabah dışarıda işlerim var inşallah çokkoştururumda hem iş hem spor olur haydi bana güle güleee loximde gözükmedi görüp göremedim herkese selamlar olsun muckssss

Sevgili son 6,5 kilosunun 1'ini vermiş olan arkadaşım,

resmen tanışmasakta ben geçmişten bayağı bir tanıyorum seni:KK1::KK1:daha fazla paylaşım yapmalı ve biz körpe karatycıları deneyime boğmalısın diye düşünüyorum.

Sevgiyle kal hoşçakal:KK16:

taplet olsun bi zahmet bunuda ekle canım duana:KK52: üfle buralara gelir nefesin

sen merak etme bebeğim ben tahmin ettim laptop istediğini hem de toshiba laptop diledim benim gibi bir manyağa bile dayanıyor dşün:KK1::KK1:

kızlarr petuş kaçarrr hepinizi öperimmm iyi akşamlar yarın görüşmek umuduylannn ben öğleden sonra gelicem işe sabah dışarıda işlerim var inşallah çokkoştururumda hem iş hem spor olur haydi bana güle güleee loximde gözükmedi görüp göremedim herkese selamlar olsun muckssss

kaç adım yürüdün bülbül yuvam:KK1::KK1:

bizde seni öptükkk:KK16:

petunya ve jarnanaa;geçmişi okurken sizi hep tebessümle okuyorum,komik kızlarsınız vesselam.alemsiniz valla:KK52:
leylak70 geçmiş olsun:KK16:

bugün yediklerim
1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
2 dilim pastırma
biraz lor peyniri
1 portakal
1 çay bardağı tuzsuz ayçekirdeği
omega 3

2.öğün:
1 kepçe etli nohut
brokoli(limonlu-sarımsaklı)
birkaç tane mercimek köftesi
2 kaşık şehriye pilavı

spor:3 km yürüdüm
sıvı:2 lt olmuştur.birazdan yine biberiye çayı içerim

kaç adım yürüdün bülbül yuvam:KK1::KK1:

bizde seni öptükkk:KK16:
bal böcüüğümm yazdım mesajlara bak ama gene yazayım gururla 61 dakika tempolu=7901 adımtoplam adım :9599 =5.18 km oldu kuzumm ben kaçar yarın görüşürükkk

petunya ve jarnanaa;geçmişi okurken sizi hep tebessümle okuyorum,komik kızlarsınız vesselam.alemsiniz valla:KK52:

bugün yediklerim
1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
2 dilim pastırma
biraz lor peyniri
1 portakal
omega 3

2.öğün:
1 kepçe etli nohut
2 kaşık şehriye pilavı

leylakımm afiyet olsunnn şehiriyeye dikkat eccükte olsa gülüyorsan bize ne mutlu bizeee :))) hepinizi çok seviyom iyi akşamlar tekrardan hoşçakalınnn

bal böcüüğümm yazdım mesajlara bak ama gene yazayım gururla 61 dakika tempolu=7901 adımtoplam adım :9599 =5.18 km oldu kuzumm ben kaçar yarın görüşürükkk
7901 adım mı gözlerim falım reklamlarındaki dedeler gibi açıldı yaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:süpersin valla süzem yoğurdum:KK66::KK66:

bugün yediklerim
1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
2 dilim pastırma
biraz lor peyniri
1 portakal
omega 3

2.öğün:
1 kepçe etli nohut
2 kaşık şehriye pilavı

her günümüz neşelimutlu sağlıklı olur inşallah:21:aa ben bu arada bugün ne öğrendim kilo verene kadar canan hoca nohut a dikkat edin hatta yemeyin demiş.anlayacağın nohutta bir hainmiş:KK50::KK50:

X