Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kafa kazan olunca mesajlarda karışmış kusura bakmayın petunya,jarna
iyi dilekleriniz için teşekkürler
canım çooook tatlı istiyor evde de kaymaklı lokum var o bana bakıyor ben ona
sanki onları yersem başımın ağrısı geçecek

anladım canım iyi bari ayak alışmış harikaa bu arada harika yürümüşsün ya hemi kıskandım hemi özndim hemen koyulayım ben top. odasına doğru yolaa ancak biter benim adımlar sabahtan beri çokaz hareket ettim ve adım sayarım acıklı bir şekilkde 1600 adımı gösteriyor hemen başlıyorum az sonraaa

harika bir bilgi bu aklıma yazdım sağol tanemmm

ivet bebeğim heleki eşin içmiyorsa benim eşim içmiyordu sağolsun banada bıraktırdı bir daha elimi sürmem epeyce oldu zatenn arada yokluyor ama kanmam bir dahaaa onaaa

aynende öyle olacak taş gibi olcez taşşş

hayır yime sakınn dur yapmaaa gurbannn etme eyleme inan pişmanlığı uzun sürüyor yapma sonra ben gibi nasıl 15 bin adım yaparım deyii pohunu yimiş davuk gibim düşünür durursun benden dimesiiii

ahanda bu işte kayseri türküsüymüşş bayılıyom ben bu türküye oda bana ben bunu söyleyerek bi yürücem şimdi döndüğümde adımsayarım güzel rakamlar gösterecek inşallah 1608 adımla gidiyorum bakalım kaçlan dönecem haydii hopppaaa salına salına gidiyomm toplantı odası kız görsün aman amann amann heyyyyy bol enerji dileyin kızlarrr türküyü tüm karataycılara gönderiyorummmmm dönüşte görüşmek üzereee

salın da gel (amman aman amman ey)
meydan kız görsün (amman)
serpil de gel (amman aman amman ey)
düşmanlar ölsün (amman)

hopla da gel gel yanıma
vallah kıyarım canıma
serpil de gel gel yanıma
vallah kıyarım canıma

kınalı parmaklar (amman aman amman ey)
ne güzel eller (amman)
sarmaya yakışır (amman aman amman ey)
o nazik beller (amman)

hopla da gel gel yanıma
vallah kıyarım canıma
serpil de gel gel yanıma
vallah kıyarım canım

tamam petunya tamam yemem inşallah biberiye çayı yaptım bende kendime wc de sorun üff herşey sorun

kızlarrr özledim siziiii...bikaç gündür giremedim..sanki bişeyler eksikti hayatımda,çok alışmışım çoookkk..
hemen bugünkü menülerimi bildireyim..

sabah açkarnına 4 gün kurusu+2 bardak su
kahvaltıda 6 zeytin,2kk beyazpeynir,1 domates,şekersiz çay,1 elma

arada 1 bardak süt

öğlende 1 kase cacık,yarım tabak kapuska ve malesef karnım doymadığı ve yiyecek birşeyim olmadığı için tost:26:

arada yine süt..mandıraya döndüm wallahi

hahhahhhaaaaakadayıf dolmam yaa yerim seni bu artık benim türküm olsun çok sevdim annem yaaayürüyüş sonrası salın da gel yavrum meydan kız görsün

CANIM ONUN YERİNE SÜT İÇ İÇİNE DE TARÇIN KAT

ya kızlar tatlı krizini nasıl aşıyorsunuz ayy krize girdim resmen ne yapmam lazım
TARÇINLI SÜT

Sonra da 'kocası tarafından kapı önüne konanlar 'topiğinde toplaşırız :))

:)) Özelden gösteririrz kızzz

Sabahları yenen günkurusu kayısının da gün içindeki tatlı krizini engellediği söyleniyor canım

Dinledim sonunda valla, tak sepeti koluna herkes kendi yolunaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…