Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

ben 75 klioyken diyetisyene gidiyordum doğum sonu kilo verebilmek içindi kilom 75 yaşım 38 çıkmıstı çok uzülmüstüm kilo insanı çokk yaslı gösteriyor

ben senin kadar yemek yesem kapıları kemiririm açlıktan tabi kilo veremezsin şekerim vücudun kıtlık alarmındadır sen şimdi bir güzel karnını doyur bu hafta gerçek bir karatay menüsü yap bırak ayı hafta bitmeden tartıda etkisini görürsün canına yazık dikkat et şekerim

ekmeğin kabuğunu yedim ya afiyetle ceylincim..
Bir vicdan azabı bende.
O yüzden başka bir şey yemedim.

şahsen ben ekmek kaçamağı yapsam köşesi yerine hamurunu çıkarıp içine domates peynir zeytin ve salatalık koyardımama yapmam çünkü biz karatycıyız

slm kızlar ben daha önce burası sayesinde kilo verdim ara verince azıcık aldım yine soluğu burda aldım
benim sorunum yumurta yiyememek eskiden severdim ama şimdi nefret ediyorum
bende bir yumurta yarım muz yiyorum
sizin yumurtayla aranız nasıl

çatlasın değil mi

bence bir kadın için en güzel şey aaa senin çocuğunmu var valla massallh denilmesidir.

suan bana diyolar . küçük anne olmussun dediydi bir teyze yok teyze 28 de anne oldum dedimdi
okuma yazma kursuna gelen teyzelerden biri bekar sanmıs arada yüzük takarımda.
bi günde beyaz altın yüzük takınca gümüs sanmıs teyze aaa sen nişanlı mıydın kızım dedi yok teyze evliyim ben 1 kızım var aman masallh dediydi .
işte bu halımle onu diyolarsa bide 55 olsak ne güzel olurya.

hayattaki hedefim bu benim göçmemek yanı yas gitmis iş bitmiş olmamak

şahsen ben ekmek kaçamağı yapsam köşesi yerine hamurunu çıkarıp içine domates peynir zeytin ve salatalık koyardımama yapmam çünkü biz karatycıyız
1 aydır ekmek yemeği bıraktım ama arada bi lokmalık ağzıma atarsam sanki boş bi şey yiyormuşum gibime geliyor çiğnerken garibime gidiyor

yumurtayı bir ay öncesine kadar yanından geçirmeyen ben haftada 3 gün 2 yumurta sarısı yiyorum.diğer günlerde muz,kivi ya da elma tercih ediyorum.alerjik bir durum yoksa ye şekerim ama köy yumurtası.eskiden yiyebiliyorsan ki bu bir şans şimdi hafta bir gün iki derken yavaştan bünyeni tekrar alıştır.sarısı fena değilmiş mesela

canım arkadaşlar değişik tatlar deniyorlar yumurtayla
en ünlüsü loxi omleti,yumurta salatası
Ben şahsen severim ilk 2 ay hergün 2 tane yedim,sonrasında arada muz arada tek yumurtalı yaptım kahvaltılarımı...

Şekercim sen bakma onlara.Onların hepsi gıcık.Aynı duyguları yaşayıp ben de yiyecem dedim dana gibi oldum.şimdi de tırmalıyorum.Ama şunu öğrendim ne kadar az yersen vucut aç kalıyor.aç kalınca kıtlık programını uygulayıp her yediğinden 2 katı kalori alıyor.sen gel katıl bize.az yeme .kaliteli beslen.mideni çöplük yapma.umauyorum ki zayıflayacaksın.

evet çok güzel bir duygu....

karatay diyetinden önce severdim aslında yine seviyorum ama ekmekle yemeyince midem bulanıyo zorla yiyorum işkence gibi ya
alerjim yok çok şükür

senin adına sevindim.kilo almadan önce bu muhabbette bende vardım.
benim bütün arkadaşlarım çok fit.ama şu aralar ben yanlarında anaları gibi duruyorum.....
nasıl yapılıyor şu dövüne dövüne ağlama tiki.)

Son düzenleme:
geçenlerde arkadaşıma kahvaltıda tereyağlı kaşarlı yumurtalı omlet yediğimi söyledim ne yapayım öyle yumurtayı yanında ekmek olmadıktan sonra dedi alıştığımı söyledim inanmadı

valla canım hertürlüsü iğrenç geliyo yapıcak bişe yok zorlada olsa yemek zorundayım
sıkılmaman çok güzel şanslısın

Korktum ben artık yemeye ..Yani pilav yok ekmek yok un yok şeker yok e ne yiycem ? Yani bi kap sebze ya da bakliyat yiyorum yanına yoğurt ya da salata az mı bu ne ile takviye edilmeli..?

karatay diyetinden önce severdim aslında yine seviyorum ama ekmekle yemeyince midem bulanıyo zorla yiyorum işkence gibi ya
alerjim yok çok şükür

benim beyazını yeme ihtimalim adriana lima'yı kocasının benim yüzümden terk etme ihtimali kadar zayıfama alışana kadar sarısı domatesin içine doldurup yedim valla hiçte fena olmuyorşimdi sarısını dızlamadan afiyetle yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…