Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar ben haftanın ilk gününden büyük bir kaçamak yaptım ve iki tabak dolusu kısır yedim.akşam bir saat yürüyüş sonrası sadece yoğurttan oluşan bir menü beni bekliyor.

Son düzenleme:

neyyy börek mi yaptın ben börek yapsam yumurcak modunda değil küçük emrah modunda olurdum herhalde çılgınlık be hatun

sen cidden komik bi kızsın jarniii komik insanları seviyurimm daa

evet diyet sonrası ruhum bir kısrak gibibu yaz hepimiz karatayla ömür boyu cillop gibi hatunlar grunuba katilicizzz inşallah
gıpgıcır hatunlar diye konu açalım bence 52 olayım açıcam :)

selam...
kahvaltım:2yumurta rafadan
5 zeytin
1 bardak süt
1 kahke(kandil simidi gibi birşey)
15 fındık

cuma:yarım saat yürüyüş
cumartesi:45 dakika
pazar:1.5 saat yürüyüş
pazartesi:yarım saat
ikiz gene asfaltaların anasını ağlatmışsın vallalhi maşallah sayende artık bende yürüyorum seni okdukça gaza geldim eski günlerimi hatırladım ve daha ne bekliyorsun petuş at kendini yollara dedim deyiş o deyiş patladı gitti :) sağolasınnn
pazar günü tam11.943 adım atmışım bunun 43 dakikaksı tempolu hızlı yürüyüş coştum yine dalgalanıyorum beennnnn yeni yeni sevdalanıyorum bennnn

ben de yazayım kahvaltımı:

2 soganlı yumurta(sabah tv de gördüm canım çekti)
4 zeytın
yarım avuc peynır
kırmızı bıber
2 kuru kayısı
2 kuru erik
1 kuru incir
5-6 ceviz
loxaaa güzelmiydi soğanlı yumurta bende yapıcama klımda yarım ay doğra biraz baharat azcık su pişir soğanı dediler üstüne yımırtaları kırdımmı kapağı kapayıp beyazlar pişinceye kadar pişir dediler doğru demişlermi loxaaammmm eyimin loxaa kaçamaklarını gördüm cevapta yazdımm sana etme eyleme loxaa dedim gördün değilmüüü

canım babam rahatsız evde yalnız kalmasını istemiyoruz...zaten annemle yürürsem mahvolurum tın tın bana tempo lazım
jarnim geçmiş olsun acil şifa bulsun inşallah önmeli bişeyi yoktur onada yaptır sen bu diyeti eminim hemen şifa bulur

kimse beni pataklamadı,unutulmuşum
hayret ben nasıl unutmuşum dur ben pataklayam senii gel bakem sen seni gidi kaçamakçı minik fareeee bir daha yapmak yokkk

beton helva ve aşure dışında güzel gözüküyorda
beton helva yiyince beton gibi olamayacağımızı aksine jöle kıvamında kalacağımızı hatırlatmayı borç bilirim zeynommm ayrıca ilk beşe gireceğine kuşkum yokkkk haydi zeynooo haydiiii

bol bol su içelim kızlar
içelim loxaa benim şu an 2 litre bitmek üzere ama spor yapamadım henüz adım sayar 1673 te kaldı melül melül bakıyo bana

fıstığı kovduğun eyi olmuş bence bu yasak aşkı sonsuza kadar bitir sen buluşma bir daha onunla unut onuu gözlemeee :) dünyalarınız ayrı sende biliyorsun bunu :)

senin bu zamana kadar verdiklerin epey bir kişiyi pataklamaya yeter loxiii
aynen katılıyorummm sanaaa

hoşgeldin kuzulu güzelll sütünün kaliteside artacak ve bomba gibi fit olacaksın burayı okumaya yazmaya devam et ve karataydan vazgeçme bebeğini hep böyle besleki sağlıkla büyüsün katkısız şeyler yesin kitabı okumadıysan mutlaka almalısın bebeğin için al ve oku lütfenn

canım dikkat et lütfen silkin kendine gell.çok emek verdin şu yılbaşı olmasaydı daha da iyi olacaktı.bir de naçizane yorumum ben bu şok atak diyetlere pek inanmıyorum sonrasında hep tatlı isteği yemeğe saldıma oluyor.yani kısa sürede verilenden hiç hayır gelmiyor sen karataya devam et canım moralini bozma biz yanındayız

bu sizin yazdıklarınıza cevap vermem için nasıl alıntı yapıyorsunuz bana da öğretiin

bu konuda epey debelenmiş biri olarak ben sana tarif edeyim.her mesajın sonunda sağ alt köşede alıntı ile cevap ver bölümünden yapıyorsun.tıkla ve mesajın altına kendi mesajını yaz sonrada cevapla bölümünü tıkla.hepsi bu kadar.

Son düzenleme:

sağol canım hallettim

ben gideyim bebiş uyumuşken akşama zeytinyağlı pirinçsiz pırasamı yapayım.eşime de pirinç pilavı ve kuru fasulye yapacam onun fasulyesindende yerim pirinci patatesi aramıyorum da ah şu tatlılarrr....

avatarımda siz belki görmüyorsunuz ama uğur böceği var yerde bana uğur getirsin başka şeyler de getirsin leyleklere bırakmasın
zeyno banada uğur getirisn yaaa bende istiyom minnacık süt kokulu bir bebişşş sağlıkla olsun inşallah hayırlısıyla olsun ahh ahhhhh

arkadaşlar ben haftanın ilk gününden büyük bir kaçamak yaptım ve iki tabak dolusu kısır yedim.akşam bir saat yürüyüş sonrası sadece yoğurttan oluşan bir menü beni bekliyor.
aboooo köteği haketmişin ben ene edm şimdi dövmesem haksızlıkolur yanii gel bakemmm şöyleee yoğurtla azcık bademde ye yoksa gece acıkırsın belki tehlikeye atma bence yoksa gene kötek gene kötekk bu işin sonu

ben gideyim bebiş uyumuşken akşama zeytinyağlı pirinçsiz pırasamı yapayım.eşime de pirinç pilavı ve kuru fasulye yapacam onun fasulyesindende yerim pirinci patatesi aramıyorum da ah şu tatlılarrr....
zamanla hepsii uzak bir hatıra olacak onları tatlı değil zehir gibi görmeye başlayacaksınn en masum olanlarından çok az yersin belkii ama şimdi değil geçecek aybalammm ohh pırasa mis gibi olur hem güzel wc yaptırır yap yap pırasayı yapp

canım her ne yasıyosan umarım en kısa zamanda duzelır.abur cuburlardan cok kuru meyveler yonel bence fındık fıstık cevız gunkurusu ıncır erık vs vs bunlarda tatlı ıstegını buyuk oranda kesıyo şöööyyyleee guzeeeelll de bır kopuklu turk kahvesı ohh mıss gıbı

Ben henüz Karatay'ın kitabıı almadım.Bugün çıkıp almayı düşünüyorum.Sanırım iki kitap var değil mi?Sizler hangisini okuyorsunuz ya da öncelikli tavsiye edebileceğiniz hangisi?

öğle menüm

Kuru fasulye yemeği
yeşil salata
az turşu
3 kaşık bulgur pilavı
az yoğurt

kuzumu uyuttum sporayakkabılarımı gıydım elımde bıberıye cayım bıtsın kosu bandına cıkacam otur otur nereye kadar canım.ıkızdendemı ıbret almıyoruz kadın kucagında koca cocuklar sogukta yuruyo

Ben henüz Karatay'ın kitabıı almadım.Bugün çıkıp almayı düşünüyorum.Sanırım iki kitap var değil mi?Sizler hangisini okuyorsunuz ya da öncelikli tavsiye edebileceğiniz hangisi?

bence ıkıncısını al canım 1.de olanın hepsı 2.de fazlasıyla ve ayrıntılarıyla var

aaa ben hiç yakıştıramadım sana şimdi bu ruh halini ama bebeğim.ben de cumadan cumaya tartılmaya karar verdim psikolojim değil de tartım bozulacak diye korkuyorumkopma dönemleri mutlaka olur maksat sürüden kopmamak hemen topla kendini yoksa loxi gibi şaplak atmak yerine tekme tokat dalarız haaacanın tatlı çekerse tarçınlı süt ve benimle idare ediver bir süre

evet arkadaşlar haydi yürüyüşe...aslında yürüyüş veyahut spor yarışmasımı yapsak:44:
mesela ben 6. takımda yürüyüş yarışmasında hep 1. oluyorum

tebrikler canım...:13:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…