Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

beni,leylak84'ü ve mattikayı unutma jarni

jarni bak bir sürü varmış bizim güzellerden ay hepimize amin deyiversinler sende üfleyiver :)))

unutma unutma kimseyi unutmaaa jarniii mmm
kızlar tamamdır bu iş okunucaz üflenicezz inşallah iyi olur dua iyidir
ben yavaştan kaçar patron çıkıyor gibi benimde kaçak yürüyüş yapasım var ordan da eve ancak giderim öperim hepinizi yarın görüşmek üzere kızlarrrrr

sen ziv ziv yürü bende fatura keseyim birazAllah'ın izniyle sizin işler 2012'de tamamdır hatunlar

Kızlar şimdi gidip aldım Canan Hoca'nın kitabında şimdi anlıycam bakalım niye kilo veremediğimi:)

aslında 57 kilodayken olursa daha süper olur tabiyaabenim tanıdığım bütün ceylinlerin gözleri ela iri ve acayip güzel.inşallah seninde gözleri güzel bir jr ceylinin olur

kısmet artık cnm ya aslında ne ka zayıflarsam o ka iyi dediğin gibi..
bizde ela gözlü pek yok ben kahverengi eşim yeşil gözlü onun ilesi mavi-yeşil karışık..
Eli ayağı düzgün sağlıklı hayırlı evlat olsun da bunlar önemli değil di mi ziynebim?

Leylak gördüm canım sagol
Bu aksam disardaydim cocuklar piza yedi evde. Kokusu cokguzeldi bizde evden kaçtık disarta yetik
2.menu Ara da Sutlu kahve ve yer fıstığı.
Patlıcan kebabı
2 kasik Haydari
1 kase Yoğurt çorbası
Bu biraz fazla oldu ama cok güzeldi kasarli mantar fırında
Bir çatal çığkofte salata kozda soğan salatasi
Ya cokmuyedim acep yağmurdan kaçarken doluya tutuldum

eee kahverengiyle yeşili karıştır al sana mis gibi eladediğin gibi sağlıklı hayırlı olsun gerisi mühim değil

kızlar benim spor konusunda endişelerim var şimdi kilo verirken yürüyeyim ama seneye okula başlayınca yorgunluktan yürüyemem o zamanda kilo almaya başlarsam... zaten okul başlayınca emzirme sayımda düşecek bi de ordan kilo almaya başlarsam benim bi arkadaş geçen sene hiç sporsuz 70ten 57 ye düştü çokta sarkma olmadı

kahvaltı: 10.30

aç karnına:
su
limonlu su
1 kuru incir+1 ceviz
1 bardak süt

1 yumurta+1 yumurta beyazı
2 kk peynir
5 büyük zeytin

öğlen: 15.00
2 yumurtalı,soğanlı yumurtalı
1 kase salata
1 kase yoğurt
1 ad. kivi

akşam:
aslnda sadece yoğurt yemek istiyorum aynı eskisi gibi ama......
neyse akşam öğünümü bir yiyem de sonra yazarım onu da

karatay diyetini hedefe ulaştıktan sonra hayatından çıkarmazsan(meyveyi çok tüketmemek ara öğünü abartmamak vs.)yorgun değil aksine daha dinç hissedersin kendini.bende henüz spora başlamadım her fırsatta yürüyorum.sen de günlük hareket miktarını arttır ben kilo veremicem düşüncesini sök at kafandan mis gibi kilolarını verip eskisinden daha sağlıklı olursun canımherşey kafada başlar örtmen hanım

2.öğünüm : 1 tabak kuru fasulye

o kadar .diğer yemekler bana uygun değildi

.

2.öğünüm : 1 tabak kuru fasulye

o kadar .diğer yemekler bana uygun değildi

.

kızlar öğle menümü yaziim
3 yemek kaşığı yoğurt çorbası
5 ızgara köfte
1 kase ev yapımı yoğurt
1 kaşık kaşarlı patlıcan ezmesi
2 kornişon turşu(tuzsuz)

spora başlayamadım daha.yıllık izindeyim şu ara ama eşim evi boyatalım diye tutturunca ustalar,çocuklar falan sporun alasını yapıyorum evde :)
hepinize kolay gelsin....

bilgisayar açık kalmıs canım.

iş arkadaslarıyla buzzz gibi havada 1 saat yurudukkhala ısınamadım,bir çay alayım

herkes yürüyüşünü yaptı mı bakem?

arkadaşım tebrik edrim güzel kilo vermişsin.sorsam acaba sen kilonu ne kadar zamanda verdin.ve her gün düzenli yürüyor musun.sıkılaşma yada deformasyon durumun nedir diye sorsam sakıncası olur mu.

merhaba çıtır kızlar.burdan uzak kaldım uzak zaman ama diyeti bozmadım hiç.fakat tartılmayı takıntı haline dönüştürünce tartıyı kaldırdım.şubat ayının başında tartılıcam artık.bugün ölçülerimi aldım 2 şer cm daha incelmişim.inşallah gerisi gelir.

bugün yediklerimi yazayım hemen

1.öğün:
2 haşlanmış yumurta
avuç içi kadar lor peyniri
3 zeytin
roka-tere
2 dilim pastırma
omega 3
1 avuç tuzsuz çekirdek

2.öğün:
1 tabak etli nohut
2 kaşık şehriye pilavı:26:
küçük bi tabak kereviz salatası

spor:temizlik yapmaktan, spor yapmaya halim kalmadı
sıvı:2 lt olmuştur şimdiye kadar.bu arada burda bi arkadaşın tavsiyesiyle bende biberiye çayına başladım.wc ye etkisi süper

evet arkadaşlar haydi yürüyüşe...aslında yürüyüş veyahut spor yarışmasımı yapsak:44:
mesela ben 6. takımda yürüyüş yarışmasında hep 1. oluyorum
bence yapmayalım 1. bellı oldugunda zevklı olmaz:))))

Çok teşekkür ederim.Kitapsız olmayacak sanırım gitmiyo bu kilolar (
rıca ederım canım kıtap cok onemlı nneyı neden yaptıgımızı onu okuyunca anlıyoruz cunkı

yurudum valla seker zımba gıbıyım 3km yurudum

Kızlar şimdi gidip aldım Canan Hoca'nın kitabında şimdi anlıycam bakalım niye kilo veremediğimi:)
gule gule oku onemlı noktaları bızımlede paylas

bilgisayar açık kalmıs canım.

iş arkadaslarıyla buzzz gibi havada 1 saat yurudukkhala ısınamadım,bir çay alayım

herkes yürüyüşünü yaptı mı bakem?
oh oh ıyı dıpcık gıbı olmussundur sımdı sen.3km yurudum yemegımı yedım kahvemı ıctım ooohhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…