Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar heyoooooooo 2 kilo vermişim çok mutluyum 5 günde 2 kilo süper ofiste takla atasım var sevinçten :))

tebrik ederim ne güzel vermişsin valla ekmeksiz lafına bende katılıyorum makarnayı bile ekmekle yerdim o derece ama aramıyorum bile :)))

süperrr sinem,
karataylamı yoksa başka bir şey mi yaptın yahuuu 2kg-5 günde :)))
darısı başımaaa..
lütfen sırlarını bekliyorum

.

hiç bişey yapmadım sadece karatay diyetine uymaya çalıştım 2.5 lt su içtim belimde de incelme var çok mutluyum inşallah devamı gelir.

günaydın kısceler nasılsınız bomba gıbı gerı dönuyorum sahalara
1.öğün
1dılım domates
8 adet zeytın
1 dılım beyaz peynır.
(alel acele cıktıgım ıcın bugun bukadar yedım )

8

günaydın herkese.yeni haftaya başladık arkadaşlar ve tabi işede.gerçi evde daha çok yoruluyorum ya neyse.sabah kahvaltısı artık zamanında olacak.
kahvaltıda:2 yumurta
peynir,fıstık(tabiki kavrulmamış)
8-9 zeytin(maalesef marketten ama suda bekletilmiş)
siyah üzüm ve domates
bu arada canan hocanın kitabını okudum.şimdide 7 den 70 'e taş devrini okuyorum.gruba katılmadan önce uzun süre sizleri takip ettim.fakat yeni başlayabildim.dilerim grubun motivasyonu ile devam ederim.

Son düzenleme:
günaydınn arkadaşlarrr, nasılsınız bakalım?
dün arkadaşımdaydım biraz kaçamak yaptım. eve misafir gelince sorun olmuyor da gidince sorun oluyorr:26::26::26:
ama bugün aynen devam moral bozmak yok

kahvaltımmm

2 yumurtadan bol yeşillikli salata
peynir
zeytin
2 közlenmiş çarliston
ceviz-kayısı
yeşil çayy

hoşgeldin adrenall

GÜNAYDIN HANIMLAR
3-4 bardak su

Sabah kahvaltım
2 kayısı yumurta
9 yeşil zeytin
1aik beyaz peynir
naneli ıhlamur
birazcık badem
Muhtşem vücut öçülerimi aldım.birdahaki ölçümü tam 1 ay sonra yapacağım.kilo ölçümümü de bu cuma değl haftaya cumaya yapacağım umarım.zira sabretmek zor.
neyse gelelim mevzuya.
bel-85cm
göbek altı-109
kalça-115cm
allahım allahım.benim 24 yaşıma kadar belim 63-basenim 93 tü.bu nasıl bir genişlemedir anlamadım gitti.

kızlar herkese günaydın
hafta sonu giremedim.Regl öncesi sessizliği yaşıyorum bir de şişkinliğim var tartıma + 200 gr olarak yansıdı.ama hiç kaçamak yapmadığım için çokta fifi takılıyorum en nihayetinde regl sonrası sağlam bir eksi göreceğimi biliyorum.yani inşallahherkese bol eksili(kg açısından tabi)bir gün diliyorum.
en kocamınından seviliyorsunuz kızkardeşler...

cumartesi akşam
hamsi palamut ızgara
bol salata

pazar kahvaltı
klasik karatay kahvaltısı
2 omega 3

pazar akşam
1-5 tabak malatya tarhanası
salata
yoğurtlu brokoli

2 lt su

günaydın herkese güzel günler diliyorum.
malumunuz 15 tatile 2 hafta kaldı not girisleri ve dönem sonu işlemleri baya yoğun olcam

özel mesajın için çok teşekkür ederim

kızlar şimdi kendime şekersiz bir türk kahvesi ypıyorum.karatayda ikinci haftaya başladım.sefam olsun oh.

selam serap ben 3 haftadır yapıyorum bu diyeti 5 kilo verdim ilk iki haftada son bir haftada kilo veremedim bu hafta sonu misafirlikteydik ama diyetimi hiç bozmadım dünde evde poğaça kek kısır böyle şeyler yaptım çocuklara çok canım çekti ama yemedim ama şimdi gözümün önünden gitmiyolar kilo veremeyincede motivasyonum düşüyor ama buraya biraz takılınca toparladım bu kadar kiloyu ne kadar sürede verdin kaçaak yaptınmı merak ettim cvplarsan sevinirim

Günaydınn karatayın güzellerii süper bir hafta olsun direnen insülinleriniz azz leptininiz bol olsunnn bacılarımmm

gene ışık hızıyla ilerlemiş sayfalar harikayız maşallah

benimde hafta sonum az hasarlı geçti şükür bir kaç kaçamak oldu ama pazar yaktım hepsini pişmanlık olmadı yanii ağırlıkta olmadı
cumartesi
SABAH 2 yerli muz,3 ceviz,1 brd. köy sütü
ÖĞLE: yeşillik söğüş,1,5 döner,1 ayran,2 kaşık irmik helvası(kaçamak)
AKŞAM: fajita biftek,minik 1 adet tortelinni ekmeği
GECE: 1 kase antep fıstığı,bir kase çekirdek;2 mandalina,2 kırmızı erik,yarım greyfurt(meyvayı ve çerezi abarttım ama o gece neden bilmem irmikten olsa gerek yada tottelinni ekmeğinden baya açlık oldu yine iyi atlattım)
spor: tempolu yürüyüş yok toplam normal adım 6618 adım
PAZAR 2 öğün yedim
SABAH: 2 adet kayısı kıvamı köy yumrutası,bol yeşillik,bol ceviz,peynir,domates,biber,1 brd köy sütü (11:30 da kahvaltı yapıldı)
AKŞAM: Köri soslu tavuk,ıspanak kavurma,haşlanmış brokoli,1 ayran
spor:43 dk tempolu yürüyüş + ve çok harektli bir gündü toplam adım: 11.943 adım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…