Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

merhaba hanımlar ben de bir süredir sizi takip ediyorum yaklaşı 1 haftadır iki öğün yiyorum sabahları mutlaka yumurta yiyorum ve akşamları kesinlikle ekmek yemiyorum. ara öğün olarak da bir kase yoğurt yiyorum. sabah kahvaltım şu şekilde yanlışım varsa düzeltin lütfen.

1 haşlanmış yumurta
1 dilim organik tam buğday ekmeği (normalde çeyrek dilim sayılır çok küçük dilimleri)
1 fincan ıhlamur çayı

yarım saat sonra 2 bardak ayran (evde yaptığımız yoğurtla yaptım)

daha fazla yiyemedim

bilirim o kahveyi hakikaten adı güzeldir ama şekersiz düşünemiyorum:120:
kızlar önere bileceğiniz omega 3 tablet markası varmı:44:

işte bu tebrikler demekki neymiş moralimizi bozmadan devam ediyormuşuz.gül de de oldumu acaba bu duraklamalar bir sorsan

evet canım hamilelik öncesi 57 kiloydum.....o kilo düşmek istiyorum..umarım sende istediğin kiloya düşersin ve eminim düşersinde...

sen ideal kilona gelmişsin neredeyse tebrikler canım

ama haftada 1-2 kere tahın helvasına ızın vermıs hoca

özellikle de balık yiyince helvayı affetmiyorum bende

ınsaallah canım hep bırlıkte verelım

bende sımdı turk kahvesı ıctım
yesılcayımıda aldım elıme.bırazdan cıkıp bır saat yurıyım dısarda dıyorum

benimde canım istedi türk kahvesi yapayım bari sanada afiyet olsun

:18:

he vallaha kocaman bir dikdörtgen borcama yaptım.3 çocuğa ancak dayanıyor....

3 çocuk birde anne
afıyet olsun haftasonu keyfı yapıyon demı

oooohhh hende ne keyif oğluşlarda evde tam keyif
herkesin keyfi bol olsun

bu menü hiç ugun bir menü değil bız hiç ekmek yemiyoruzki araladada ayranda içmiyoruz sen en iysi bir örnek menüye bak canım 1. sayfada var

bilirim o kahveyi hakikaten adı güzeldir ama şekersiz düşünemiyorum:120:
kızlar önere bileceğiniz omega 3 tablet markası varmı:44:

ben gülün kullandığı m.r.n cap kullanıyorum marka verebiliyormuyuz bilmiyorum
hani denizle ilgili adı anladın mı:18::18:

kızlar canan hoca diyor ya diyeti yapmaya başlayınca yağlarda yumuşama olur diye
bende simit vebasen bölgemde ki yağlarda yumuşama oldu birkaç gündür hissediyorum hadi hayırlısı

canım hallaettim tikeri sağol ilgin için

Vallaha özendim.Bütün işimi bırakıp mezura armaya çıktım.sonunda buldum.şimdi bende alcam ölçülerimi.sonucu görünce sinir olucam ama olsun.gerçeklerle yüzleşmek lazım.

12 30 dan beri ev ısı yaptım simdide 45 dk yuruyup egzersızımı yapcam

kızlar ya sıze bışey sormak ıstıyorum bu omega 3 dıye bışey varmış ya onu nerden alıyosunuz bıde ışe yarıyomu bende
alıyım bıde balık yıyenlerde alıyomu bunu .

bide bugun bı yemek yaptım sızede solıyım hem çok kolay hem sağlıklı
4 tane tavuk bageti bı kaba koyun uzerıne ıkı tanede orta boy patatesı kızartmalıktan bıraz daha ırı doğrayın
bunlarıda aynı kaba koıyun ustune azcık sızma zeytınyagı bıber salçası kırmzı bıber karabıber kekık karıştırın hepsını
tefşlon tavaya koyup en kısık ateşe koyun kapağını kapayın ve açmayın.yaklaşık 40 dakkada falan pışıyo tavukseverler ıçın guzel bı yemek oluyo:)

Menüm

kahvaltı öncesi:
500 ml su
500 ml su+1 limonun suyu
1 nardak süt+1 kuru incir+1 ceviz

kahvaltı:

1 yumurta+1 yumurta beyazı (kk haşlanmış)
peynir
zeytin
½ dilim ekmek+az tereyağ
1/8 kangal sucuk
çay

Kahvaltıyı çok geç yedik bugün 14.30 da

cuma günü çok yoğundum dışarıdaydım geldim bildirim yapıp hemen çıktım henüz geldim onun için teşekkürün gecikti ellerine sağlık gözlemecim

Vallaha özendim.Bütün işimi bırakıp mezura armaya çıktım.sonunda buldum.şimdi bende alcam ölçülerimi.sonucu görünce sinir olucam ama olsun.gerçeklerle yüzleşmek lazım.
çok hoşsun yaaiyi oluyor ama ilerde şu kadar santim incelmişim diye geçeriz kayıtlara
12 30 dan beri ev ısı yaptım simdide 45 dk yuruyup egzersızımı yapcam
güle güle kirlet canım.benim ev de aldı basını gıdıyor ama bu hafta kadın alıcam dıye bırsey yapasım gelmıyor,çok nankör zaten ev işleri

egzersiz işi rutine girdi galiba,maaşallah

afiyet olsun canım,evet gec yemıssın akşama kadar acıkmazsın bugun

Bu gun butun gun utuyle gecti omrum yemekten sonrada temizlik yapacagim. Lesli ile yurur slim in 6 mi da yaparim gece artik. Bu hafta iyi kilo vermem lazim.

oglen kahvesınden sonra cıktım yaklasık ıkı saat cıseleyen yagmurda yurudum balık alıp eve geldım menum:

10 adet ıstavrıt
kurusogan dereotu
maydanoz roka salatası
1 ıncır kurusu
yesılcay
1 kasık makarna

akşam yemeğim
domates çorbası
bir tavuk but fırında
ayran

su:2-2,5litre
spor 20 dk yürüyüş

sabah geç kahvaltı:2 yumurta(yine çok pişmiş)ceviz,6-7 zeytin bir avuç kadar siyah üzüm peynir maydanoz akşamda 8-9 tane istavrit roka salatası bir tabak fasulye küçük bir dilim limonlu tatlı (tahin helvası yerine)bu benim 2.menü bildirimim.sizce nasıl arkadaşlar.yorumlarınızı bekliyorum.spor yok ama bol ev işi yaptım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…