Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

iweeeet kıııızz incelmişim yine:KK52:

siz de alıp kaydedın ölçüleri,tartı değişmeyince acayıp moral oluyor valla:KK8:
Canim ben diyete baslarken aldim ölcülerimi. arada bakiyorum süper moral oluyor gercekten...

köy kahvaltısı::KK56:

tereyagında peynırlı omlet
6-7 zeytın
köy peynırı
1-2 kasık yogurt
domates
2 kk tahın helva:KK53:(bulunca affetmedım:KK1:)
1-2 çatal patates kızartması:KK17:
1 lokma poğaça:KK17:

kahvaltıdan sonra yuruyus yapalım dıye cıktık ama 10 dk sonra yağmur yağmaya başladı,yarım kaldı yuruyusumuz:KK50:

Birisi inceldi diye hemen simarmis.....Loxiiiiii yedin saplagi :KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57::KK57:

canım gecmıs olsun ama korkma 1 kez vurur ayagın ıyılestıyse artık gıyebılırsın yenı spor ayakkabılarını

cok cok tesekkurler tatlım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Canim esimde öyle diyorda korkuyorum. Zaten bu gün denedim eski spor ayakkabilari bile acitiyor daha. Leslie kaldik gene anliyacagin..

köy kahvaltısı::KK56:

tereyagında peynırlı omlet
6-7 zeytın
köy peynırı
1-2 kasık yogurt
domates
2 kk tahın helva:KK53:(bulunca affetmedım:KK1:)
1-2 çatal patates kızartması:KK17:
1 lokma poğaça:KK17:

kahvaltıdan sonra yuruyus yapalım dıye cıktık ama 10 dk sonra yağmur yağmaya başladı,yarım kaldı yuruyusumuz:KK50:

loxi ne karar vardin simdi ne kadar ölcülmüyoruz....

melengiç kahvesi içiyorum:nazar:şekerli tadı müthiş:KK52:şekersizse korkunç:KK19:

yanında 2 kuru kayısı 2 de kuru ıncır yedım agzım tatlansın dıye,bu kadar kalori alacagıma 1 kesme şeker daha iyi değil mi?ne dersiniz?:26:

melengiç kahvesi içiyorum:nazar:şekerli tadı müthiş:KK52:şekersizse korkunç:KK19:

yanında 2 kuru kayısı 2 de kuru ıncır yedım agzım tatlansın dıye,bu kadar kalori alacagıma 1 kesme şeker daha iyi değil mi?ne dersiniz?:26:

Cano kiz sen kitaplari okumadin mi...Canan hoca yazmis ya yasakolmayan yiyecekleri yerken kesinlikle kalori hesabi yapmayin diye...seker sekeri ceker canim sen ye kuru meyveni omega3 nüde al, vitamininide al. Sekerde neymis...

Kesinlikle diyen doğru demiş ayda bir için pek sabredemem ama haftada bir tartılmak sanırım en iyisi dün 1.9kg gitti dört günde diye sevinç çığlıkları atarken bugün tartıda tam 1kg ın gittiğini anladım 5 günde bir günde bir kilo almadığıma gire 4 günde de 1.9kg vermemişim maalesef.
Demek ki neymiş haftada bir dışında hergün tartılmak yasaklanacakmış bana..

bu arada bu diyeti uzun süredir yapan arkadaşlar bir vesile ile hiç kolestrol baktırdınız mı, bugün annemlerde kahvaltıdaydım babam bir aya kalmaz patlar senin kolestrol hiç doğru bişey yapmıyorsun dedi, kitaptaki kolestrol bilgilerinden taş devri kitabından bahsetsem de ikna olmadı, "ohhhh babam ohhhh günde iki yumurta" dedi durdu :KK37:
slm;
ben sağlıkçıyım canım,bu haft kan yağlarıma baktırmayı düşünüyorum.1,5 ay kadar dukan yaptım.Üzerinden 1,5 ay kadarda geçti ve karataa 1.haftam olacak.Bakalım değerlerim ne alemde?
Bu arada beraber çalıştığım dr. arkadaşımın eşi karatayı 1 ay yaptıktan sonra geçen kan yağlarına baktırmış.Banada gösterdi inanamadık.Hepsi eski değerlerindede düşük çıkmış :KK9::KK9::KK9:
Hatta başka bir dr.arkadaşımda bu hafta bu diyete başladı,diğeride 10 kilo vermiş.Yani sonuçlardan(kilo+kan yağları) ümitliyim.Sonuçları bildiririm.

yaninda patates kizartmasi ve pohacada yeyin demis di mi???
onlar birer lokmaydı ama:KK17::KK14:
çok acımasızsın:KK22::KK22:

Cano kiz sen kitaplari okumadin mi...Canan hoca yazmis ya yasakolmayan yiyecekleri yerken kesinlikle kalori hesabi yapmayin diye...seker sekeri ceker canim sen ye kuru meyveni omega3 nüde al, vitamininide al. Sekerde neymis...

ayyy bilemiyorumm:KK25:suan o kuru meyvelerın şekerinden içim yanıyor,fazla geldı kahvenın hatırı için onları yemek:KK19:

rica ederim canımm:KK16::KK16::KK16:sen yeter ki kilo ver,ben günlük bile degıstırırım çizelgeyı:KK52::KK52:

ınsaallah canım hep bırlıkte verelım :21::21:

bende sımdı turk kahvesı ıctım
yesılcayımıda aldım elıme.bırazdan cıkıp bır saat yurıyım dısarda dıyorum

herkese iyi haftasonları
kahvaltı 12ye doğru bitti
2 yumurtdankaşarlı az sucuklu omlet:KK17::KK17:
7-8 ev yapımı yeşil zeytin
biraz beyaz peynir
1çay bardağı ceviz
2günkurusu
1/2armut
roka
çay:KK17:haftasonu çay da demledim:KK17:

:18:
bademler kavrulmamış olmalı,birde kilo verene kadar mecbur kalmadıkça havucu pişmiş yememek gerekiyor

ben hipotiroit hastasıyım yani zor kilo veriyorum,birazda kolestrolüm yüksek çıkmıştı en son tahlillerimde.haftaya kontrollerim var bende merak ediyorum sizinlede paylaşırım sonuçları

ay bitmedi gitti şu tiramisu

63 kilo ideal kilon olabilir birde ceviz fındık ince belli bardak kadar
:KK1::KK9::KK9::KK9:
he vallaha kocaman bir dikdörtgen borcama yaptım.3 çocuğa ancak dayanıyor....

herkese iyi haftasonları
kahvaltı 12ye doğru bitti
2 yumurtdankaşarlı az sucuklu omlet:KK17::KK17:
7-8 ev yapımı yeşil zeytin
biraz beyaz peynir
1çay bardağı ceviz
2günkurusu
1/2armut
roka
çay:KK17:haftasonu çay da demledim:KK17:

afıyet olsun haftasonu keyfı yapıyon demı:21:

DÜNKÜ MENÜM
SABAH(11 gibi):2 yumurtayla kaşarlı omlet
7-8 evde yaptığım yeşil zeytin
1 avuç ceviz
2 kk kadar beyaz peynir
şekersiz çay
3 kuru kayısı
AKŞAM(16,30)1 tabak erişteli ama eriştesiz kısmından yeşil mercimek yemeği
Çok az ekmek:26::26::26:
1 bardak ev yoğurdunda ayran
Akşam arkadaştaydık.Çok minik kaçamaklarım oldu.1 çatal ucu lor tatlısı,1 lokmacık kaşarlı tost,2-3 tane fındık badem.Tabi bunlar 21-22 saatleri arasıydı:26::26::26:

BUGÜNKÜ MENÜM ise
Kalkar kalkmaz kocaman 1 bardak limonlu su
SABAH(11 gibi):2 yumurtayla omlet
7-8 evde yaptığım yeşil zeytin
1 avuç ceviz
2 kk kadar beyaz peynir
şekersiz çay
3 kuru kayısı

17 gibi akşam yemeğimde dünkü yeşil mercimeğin yanına salata ve ayran ekliycem.Belki İkea'ya gideceğiz.Olmadı orda köfteyle salata yerim.Olur herhalde dim???

sabah kahvaltım
1 yumurta
1küçük muz
az peynir
10 ev yapımı yeşil zeytin
1 türk kahvesi
4 kayısı
1 yeşil çay

ve 2 hafta karatayın sonunca karnım indi.biraz inceldiğimi hissediyorum.

Bide bişey soracağım.Aynı anda birkaç kişiye birden nasıl cevap yazıyoruz?

Alinti ve cevapla sekmesinin yaninda bir pencerede `` isareti ve + isareti var ona basiyoruz alinti yapmak istedigimiz kisilerin yazilarini en sonunda konuya cevap ver yazinca hepsi cevap ekraninda oluyor.

X