Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:eminelif
Başlangıç tarihi:02.01.2011
Başlangıç kg:85.4
Geçen hafta:85.4
Bu hafta:82.3
Fark:3.1
Toplam fark:3.1
Beden:46-48
Spor:yok
Boy:1.67
Bu sabahki kahvaltım
5 gün kurusu
2 rafadan yumurta
15 yeşil zeytin
avuç içi kadar beyaz peynir
1 çy bardağı baden ve ceviz
naneli ıhlamurlu çay
7-8 tane pastırma tereyağında çevrilmiş.
hanımlar bu kadar kısa sürede kaybettiğim sanırım ödem değilmi.

Son düzenleme:

Kaldır canım, kafana takma giderler nasılsa...Bu da senin plato dönemin:-(
Ben de 2 haftadır takılmış durumdayım, son kalan kilocuklar gitmek bilmiyor işte
Kendi listesinde kilo veremeyen bir tek ben varım galiba

1.öğünüm : 2 yumurtalı,lorlu omlet
10 tane zeytin
limonlu su

çooookk acıktım bugün ben yahu.
Öğle yemeğini sabırsızlıkla bekliyorum....

.

tebrik ederim canım

yarın sabah tartılıp sen kendini eklersin olur mu canım?

Bu kadarla geçmiş olsun o zaman
Burada sürüden ayrılanı kurt kapıyor hakkaten...Ben de bu hafta yoğundum yeterince girip okuyamadım ve yazamadım sonuç ortada geçen hafta kaldığım yerdeyim

canım bende geçen hafta artıydım hemde liste sonuncusu
devam et bu hafta -- ye geçmişim demek ki zaman zaman duraksamalar oluyor
moralini bozma devam

canım hadi üzme kendini demeki vüçudun bunu böyle istiyor hepimizde zaman zaman olaçak aslında kılo durmalarında yapılması gerekerekıyo bı canan hocaya sormakmi??

Canım ben de bu hafta +'dayım ama benim kaçamaklarım oldu.
Geçen haftaki menülerine bakamadım,vücut su mu tuttu acaba ?
Üzülme canım dediğin gibi yap,tartı olumsuz etkiliyor belki bizi

canım moralını sakın bozma tartıyı kaldırmak ıyı fıkır.1 ay harfıyen uygula sonuc kesınlıkle cok ıyı olacak buna ınandır kendınıkı oyle olsun
canlarım çoook teşekkürler destegınız ıcınsizler olmasanız dayanamazdım valla bu moral bozukluguna
kesinlikle psikolojık olduguna ınanıyorum,tartılmama kararı aldıktan sonra wc ye bile gittim çok rahat bir şekilde,hatta şimdi 2. ye gitcem sıkıştırıyor beni

handancım dunded yazdım kabızlık kronık degıl,önceden hıc yasamazdım,diyette de kuru bir şekilde beslendıgımde olurdu,bu hafta öyle birşey de olmadı kıymalı sebze yeemklerı yemeye çalıştım hep,o bile psikolojik ,diyorum ya,tartılmıycam dıyınce duzeldı
pepetom avokadodan oldugunu sanmıyorum,onu yedıgım gunler degıl,son 3-4 gunde artmıstı,amaaan önemli degil artık bu benim yaşam biçimim değil mi,1 ay boyunca da sağlıgım ıcın yapayım karatayı bakalım ne olucak

hepinizi öpüyorum,ve seviyorumm

herkes çoook güzel kilolar vermiş bu hafta,tebrik ediyorum herkesi ,alnınızdan öpüyorummm şakkadanakkk

Kaldır canım, kafana takma giderler nasılsa...Bu da senin plato dönemin:-(
Ben de 2 haftadır takılmış durumdayım, son kalan kilocuklar gitmek bilmiyor işte
Kendi listesinde kilo veremeyen bir tek ben varım galiba

evet canım,bilimsel bir tabir daha öğrendik bu sayede,plato dönemibenim kilo verme işi biterse birgün uzman diyetısyen bile olabilirim öğrendiklerimle,şu an ufak çaplı bir konferans verecek düzeye geldim

sen ideal kilona da varmıssın,gramaların lafı olmaz artıkama anlıyorum seni,insan bir gayret gösterince karşılık almak istiyor

arkadaslarımızın başarısıyla mutlu olcaz biz de bir süre,sıra tekrar bize gelinceye kadar

kızlar Merhaba bugün diyetimin 3.günü 0 kaçamak (daha ne olduki )
1.öğün domates salatalık 2 yumurtalı omlet yağsız beyaz peynir 8 adet zeytin
2.öğün borani etli nohut ve salata (çokmu ağır sizce kızlar öğlenki
akşamı yazarım

Ben de senin yarın kadar pozitif uyansam her sabah bende ne kilo kalır ne stres ne sıkıntı, sevgiler canım...tebrikler kilon için de

sen bu ara hep iki öğünmü yaptın canım

Ben de senin yarın kadar pozitif uyansam her sabah bende ne kilo kalır ne stres ne sıkıntı, sevgiler canım...tebrikler kilon için de

ayy çok sağol bebeğimbenim bir tane tılsımlı arkadaşım ve siz varken kendime mutsuzluğu yakıştıramıyorumbir de sanırım sağlıklı beslendiğim için acayip bir enerjiyle uyanıyorumben çok uzun bir depresyon dönemi geçirdim ama eski sağlığıma kavuştum artık çok şükürgüne güzel başlamak bizim elimizde dün taksim dönüşü iğrenç bir trafik vardı köprüde herkes dolmuşta off puff yaparken ben şarkı söyledim şebelek şebelekhayat güzel ben güzelim siz güzelsiniz negatif olmak yasak bize gülelim eğlenelim düşünelim ve çokkk mutlu yaşayalım inşallah

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum moral bozmak yok tam gaz yola devam
sabah kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
7-8 zeytin
biraz peynir
1çay bardağı ceviz
3günkurusu
1mandalina
2dilim kivi
1bardak süt
roka maydonoz
omega3 -2tane yaz yaz bitmedi ammada yemişim

canım merhaba benim kuzu şuan13.5 aylık ücretsiz izindeyim şubatta başlayacağım ama ayağım geri geri gidiyor((

ay canım benim ne tatlıdır o şimdi bırakıp gitmek zor gerir
benimkiler büyüdü sevebildiğin kadar sev büyüyünce sevdirmiyorlar bile

akşam görüşürüz dışarıda işlerim var listeyede gelince bakarım
wc işi kesinlikle psikolojik tartıdan ve kahvaltıdan sonra bende hallettim
herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…