Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabahki menümüde yazayım kızlar..

aç karnına 4 gün kurusu+üzerine 2 bardak su

kahvaltıda:
1 domates
5 zeytin
1 avuç içi kadar beyaz peynir
3 yemek kaşığı soğanlı biberli yumurtalı omlet
şekersiz çay

şimdide elma çayımı içiyorum..

canım moralini bozzma hepimiz yanındayız şuanki ruh halini anlıyorum.bence kas yağoranına baktır kasların artmış olabilir.bir de şu wc ye çıkamama+yılbaşı derken hepsi birleşmiştir.sakın kaçamaklara gitme bize gelll.bende ankaradayım.yeşil çayımızı içelim güzel güzel:))))
bie de sorum olacaktı sana.şu kabızlık olayı sende kronikmi yoksa bu diyetlemi başladı.yani bu forumda birçok arkadaş aynı dertten muzdrip merak ettim.

Arkadaşalr bişey sormak istiyorum bu Leslie yapan arkadaşlarımız cd sini fln mı bulup aldı yoksa internetten izleyerek mi yapıyosunuz bend ebi başlamak istiyorumda lütfen ayrdım...

canım 2 hafta menü bildirimi ve cuma bildirimi yapacaksın sonra hoop listeye bekleriz.yani cuma bildirimi yapabilirsin sadece listede olmayacaksın

aslında fena değil canım ya allala sasırdım yanı ben seni gecen hafta 2 kilo gider diye bekliyordum 1 hafta öncede vermemistniya kilo. hele bu hafta kesin olur diyordum takma kafaya nasılsa gitcek canmımm

bu arada ben kedersiz diye bir arkadasın gurubuna katıldım . BED için engelliler yardım kampanyasıa haberiniz olsun burçin loxi ve papadiyacım sizde o gruba katılırsanız haberleşelmi

karatay gruu olarak bi araba alamadık :26:

günaydın kızlar burası hakikaten çok çok güzel paylaşımlarınız desteğiniz çok güzel burdan çok destek alıyorum dün yediklerimi yazıyım bende sabah klasik karatay kahvaltısı kahvaltım 11.30 gibi olduğu için öğleyin bir avuç fındık akşam pırasa yemeği ve biraz tavuk
ben çok katıyım ama hiç kaçamak yapmıyorum
80 kilodan 75 kiloya geldim 2 lt suyumu yeşil çayımı içiyorum 21.12.2011 başladım artık hergün size katılmayı düşünüyorum desteklerinizi bekliyorum ...

Arkadaşalr bişey sormak istiyorum bu Leslie yapan arkadaşlarımız cd sini fln mı bulup aldı yoksa internetten izleyerek mi yapıyosunuz bend ebi başlamak istiyorumda lütfen ayrdım...

ben netten izliyorum kadınlar klubünde de var linki ama bende yok bi araştır mutlaka çıkar.

merhabalar herkese hemen sabah menümü yazayımmm

1 portakal
1.5 küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
1 tabak roka tere maydonoz kuzu kulağı
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
1 incir 2 gün kurusu
3 omega 3

1 lt limonlu su

merhaba aramıza hoşgeldin 1.sayfadaki formata göre bütün menülerinş paylaş mutlaka kolay gelsin...

arkadşlar bide sormak istiyorum bu leslie nedir gerçi ben spor yapamıyorum hem çook soğuk hemde vaktim yok malesef havalar ısınnca belki vakit ayırabilirim

Geç kaldım kusura bakmayın.
İşyerinde toplantı vardı

Bildirim:
Rumuz: ASLI72
Başlangıç tarihi:21-11-2011
Başlangıç kg:71
Geçen hafta: 67,9
Bu hafta:67,3
Fark:-600 GR
Toplam fark:3.7
Beden:40? herhalde
Spor:4 GÜN 1.5 SAAT FITNESS
Boy:1.69
Hedef: 60 ŞİMDİLİK :)
Verılen kılo yuzdesı : 0.88

BUNA DA ŞÜKÜR.
HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.
İYİ Kİ VARSINIZ :))))))))))))))))))))

.

rumuz:jarnanaa
başlama tarihi:12/12/2011
başlangıç kg:85
geçen hafta:78,5
bu hafta:77,1
fark:-1,400
toplam fark:6.5
beden:44
spor:yürüyüş-aerobik leslie
boy:155
hedef:50

listeye giresemde bildirim yapmalıymışım.bu hafta kilo veremeyen arkadaşlar canını hiç sıkmasın onların karatayın demirbaşları ilham kaynakları geçmişi okudukça daha net anlıyorum.lütfen bol enerjili ve güzel bir gün diliyorum herkese

Ben de bildirimimi yapıp listeyi kontrol edeyim kaç kişi kalmış

Bildirim: 06.01.2012
Rumuz: Gozleme
Başlangıç tarihi: 12.09.2011
Başlangıç kg: 68
Geçen hafta: 60,4
Bu hafta: 60,4
Fark: 0
Toplam fark: 7,6
Beden: 38
Spor: 6 Gün Pilates+3 gün yürüyüş
Boy: 1.66
Hedef: Şimdilik 60

Kendi listesinde sonda olan birtek ben varımdır herhalde ama olsun) Son kalanların bu kadar zor gideceğini biliyorum zaten, gidecekler eninde sonunda

Kılo veren arkadaslar tebrık edıyorum hepınızı.

Veremeyen arkadaslar hıc uzulmeyın peste etmeyın haftaya fazlasıyla verırsınız ınsallah.

Opuyorum hepınızı allah kolaylıklar versın ınsallah hepımıze..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…