Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

sabah kahvaltım:
2 haşlanmış yumurta
4 zeytin
1 avuç kadar kars kaşarı
4kuru kaysı
1 çay bardagı fındık

herkese günaydınnnn:KK16::KK16:çok mutluyum ben bu sabah.dün gezdim eğlendim moral depoladım ama sizi çok özledim:KK16:geçmişi henüz okuyamadım umarım çok şey kaybetmemişimdir.

dün iki öğün yaptım.
2.öğünüm
biftek fajita
salata
ayran
türk kahvesi sade

sabah kahvaltım
2 kivi
2 gün kurusu
8 zeytin(karışık)
bir avuç içi büyüklüğünde kars kaşarı
4 cheryy domates
2 omega 3
1 bardak badem

benim 2.haftam listede yokum yine malesef.ama ben kendimce yapıcam çok mutlu oldum bu sabah.

geçen hafta 78,5 idim.bu sabah tartıldım 77.1 çıktı yihhaaaaa:KK9::KK9:

kızlar su içerken bile deli gibi kendime git ve o yağlarımı yak diye öğüt veriyorum.beyin gücünüze inanın ve moral depolayın.ancak o zaman durma dönemlerinin önüne geçebileceğimize inanıyorum.seviyorum sizi inşallah bütün yağlar tepetaklak olsun tez zamanda buhar olup uçsun:21::21:

günaydın kızlar.çoook mutsuzum bugun,kaçamaksız diyete ve yuruyuslere ragmen +700gr gecen haftaya göre,72.600:KK53::KK14:

çıldıracagım,o sinirle gidip çikolata yiycektim zor tuttum kendimi:KK4:diyetimi bırakmamak için tartıyı kaldırıyorum 1 ay en az,listeye de girmeyeyim bir süre beni affedin bir süre:KK50:

canımm benimm menüne baktm. yılbaşı günü hariç kaçamağın yok. pepetinin dediği gibi farklı olarak avakado gördüm kahvaltıda. o mu etkiledi acaba?
moralini bozma tatlımmm, aynen devamm pes eden kiloların olsunnn:KK4::KK4:
canım benim bir tencere var bizde akşam gel bize beraber yiyelim :KK1:
akşam sadece 5 tane yedim durabildim çok şükür...

ben deee ben deeeeee:KK9::KK9:

1 haftalık menumu buldum.sizce burda hata var mı?yılbası menusu dısında tabii:KK17:onu da telafı etmeye calısmıstım ertesi gün,zaten pztesi sabah 71.8 çıkmıstım,ondan sonra arttı kilom garip bir şekilde:44::KK14:

canım sen bunları kafaya takma kesinlikle herkese oluyor böyle geçici dönemler.sen bildiğin gibi devam et 2 hafta sobra tartıldığında anibir eksilme olacağına inancım tam.biberiye çayını mutlaka dene bitanem.bu hafta wc yüzünden sıkıntı yaptığın için belkide psikolojik bir artıştır.sıkma sen o güzel canını.hatta bizim için gülümsse lütfen:KK16::KK16:

Sabah kahvaltım :

Kalkınca 2 bardak limonlu sıcak su

1 kk haşlanmış yumurta
Zeytin
Peynir
Domates
Badem
Portakal orda kal:KK1:,(kalamadı, şuanda midemde,eşim kırık biraz ben de olmayayım diye viitamin olsun dedim:KK23:)
2 günkurusu kayısı
2* omega 3

kahvaltımmmmmmm

2 yumurtadan omlet
peynir
3 zeytin
tere-maydonoz-dere otu- yeşil soğan
2 közlenmiş çarliston
1 kivi
yeşil çay

Rumuz: handan_06
Başlangıç tarihi: 01/12/2011
Başlangıç kg:70.300
Geçen hafta:68.200
Bu hafta:67.700
Fark:-500g
Toplam fark:-2.600
Beden:42
Spor: yürüyüş(2 gün oldu)
Boy:1.68
Hedef:60

kızlar nihayet 2 yıldır göremediğim 67 li rakamları gördümm hepinize desteğinizden dolayı teşekkürlerr

Rumuz: pembekalp
Başlangıç tarihi: 30.12.2011
Başlangıç kg:83
Geçen hafta:80
Bu hafta:79,5
Toplam fark:-3,5
Spor: yokkk:26:
Boy:1. 78
Hedef:65
oran:0,63

rumuz:leylak70
başlama tarihi:4-12-2011
başlangıç kg:71
geçen hafta:69.4
bu hafta:68.5
fark:-900
toplam fark:2.5
beden:üst 40-alt44
spor:yürüyüş-leslie
boy:165
hedef:60

kızlar nihayet 2 yıldır göremediğim 67 li rakamları gördümm hepinize desteğinizden dolayı teşekkürlerr

handancım gözün aydın..tebrik ederim..:nazar: sporada başlamışın..bunun içinde ayrıca tebrikler..darısı benimde başıma..bende 8li hanelerden 7li hanelere 2 yıldır inememiştim.bende herkese tekrar destekleri için teşekkür ederim.sizleri seviyorum..

Bildirim: 06.01.2012
Rumuz: ALINYAZIMKADERIMSIN
Başlangıç tarihi: 07.11.2011
Başlangıç kg: 141.900
Geçen hafta: 127.000
Bu hafta: 126.000
Fark: -1 kg
Toplam fark: - 15.900kg
Beden: XXL
Boy: 1.78
Hedef: 99
Yuzde: %0.78

Rumuz: ikiz81
Başlangıç tarihi: 03/10/2011
Başlangıç kg:67
Geçen hafta:59.700
Bu hafta:59.100:KK76::KK76:
Fark:-600g
Toplam fark:-6.900
Beden:38-40
Spor: yürüyüş
Boy:1. 65
Hedef:58

rumuz:leylak70
başlama tarihi:4-12-2011
başlangıç kg:71
geçen hafta:69.4
bu hafta:68.5
fark:-900
toplam fark:2.5
beden:üst 40-alt44
spor:yürüyüş-leslie
boy:165
hedef:60

tbrkler kızlar harıkasınız

günaydın kızlar.çoook mutsuzum bugun,kaçamaksız diyete ve yuruyuslere ragmen +700gr gecen haftaya göre,72.600:KK53::KK14:

çıldıracagım,o sinirle gidip çikolata yiycektim zor tuttum kendimi:KK4:diyetimi bırakmamak için tartıyı kaldırıyorum 1 ay en az,listeye de girmeyeyim bir süre beni affedin bir süre:KK50:

canım bende geçen hafta artıydım hemde liste sonuncusu
devam et bu hafta -- ye geçmişim demek ki zaman zaman duraksamalar oluyor
moralini bozma devam

rumuz:papadıya
gecen hafta:91.1
bu hafta:90.1
fark:-1 kg
boy:168
yas:33
spor:arada yuruyus

ben bu cuma 89u ucundan gormeyı cok ıstıyodum 89.9 olsa cok
mutlu olcaktım haftaya ınsaallahEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

handancım gözün aydın..tebrik ederim..:nazar: sporada başlamışın..bunun içinde ayrıca tebrikler..darısı benimde başıma..bende 8li hanelerden 7li hanelere 2 yıldır inememiştim.bende herkese tekrar destekleri için teşekkür ederim.sizleri seviyorum..

teşekkürler canım. spor gerçekten iyi oldu kuzudan dolayı dışarı çıkamadığım için evde leslie ve mekik hareketi yaptım 2 gün yalnız o kadar uzun süredir spor yapmıyorum ki her tarafım hamladı:KK43:(( sen de eğer vaktin yoksa leslie ile başla tavsiye ederim ben hafife almıştım bu evde spor olayını ama iyi geldi.

canım merhaba benim kuzu şuan13.5 aylık ücretsiz izindeyim şubatta başlayacağım ama ayağım geri geri gidiyor:KK43:((

Ben henüz cuma bildirimlerine katılamıyorum galiba. Ne zaman bizde bu liste olayına girebileceğiz yardımcı olursanız sevinirim.

Loxandra üzülme ben 1 aydır karatay yapıyorum sadece 600gr - 1 kg arasında gidip geliyor verdiğim kilo üstelik yok denecek kadar az kaçamakla. Bu konuda yalnız değilsin. Sabır göstericez, kafamıza takmıycaz ve devam edicez. üstelik sen baya bi kilo kaybı yaşamışsın bu diyetin ne kadar işe yaradığını yaşayarak gördün demekki devamıda gelecek. Inşallah eninde sonunda gidecek bu kilolar.

Bu günkü mönümüde yazayım
sabah 10.00

2 günkurusu kayısı
2 omega3
yumurtalı menemen
7 zeytin
1kk beyaz peynir
1çb ceviz

500ml su+250ml yeşilçay

teşekkürler canım. spor gerçekten iyi oldu kuzudan dolayı dışarı çıkamadığım için evde leslie ve mekik hareketi yaptım 2 gün yalnız o kadar uzun süredir spor yapmıyorum ki her tarafım hamladı:KK43:(( sen de eğer vaktin yoksa leslie ile başla tavsiye ederim ben hafife almıştım bu evde spor olayını ama iyi geldi.

bu arada senin test sonuçların ne oldu yazmadın galiba kaçırmadıysam?özel değilse tabi.

yok canım yazmamıştım sonucumu..teşekkürler ilgilendiğin için..ya doktor şu an + olan değerlerimin tehlikeli seviyede olmadığını söyledi.yani ilerleyen zamanlarda dahada artarsa sıkıntı olur dedi.az su içiyosun galiba dedi..şaşırdım bende..hayatımda hiç içmediğim kadar su içiyorum karataydan beri ama demek dahada içmem lazımmış..:KK52:idrarda kanama olmuş dedi bu da susuzluktan olur dedi..onun haricinde ultrason falan tertemiz..iç organlarım karaciğer,safra,dalak falan hepsi gayet sağlıklıymış.çok şükür..spor konusuna gelince walla çok haklısın leslie insana iyi geliyor bayag bi ter attırıyor.ben bi kerecik yaptım:26:..epey zorlamıştı beni..aslında evde koşu bandımda var ama tembellik başka bişey değil..inşallah sende sporuna devam edersin canım..:KK16:

Canlarım sizinde benim gibi genel bir Kabızlık probleminiz varsa her sabah kahvaltıdan önce bir incir yiyip üzerinede bir bardak süt içmenizi önerimim mucizevi bişey oldu benim için o kadar rahatladım ki anlatamam içinede ceviz koyuorum hem Karataya uyuyo hemde çok işe yarıyo herkese tavsiye ederim. :KK9:

X