Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Rumuz:eminelif
Başlangıç tarihi:02.01.2011
Başlangıç kg:85.4
Geçen hafta:85.4
Bu hafta:82.3
Fark:3.1
Toplam fark:3.1
Beden:46-48
Spor:yok
Boy:1.67
Bu sabahki kahvaltım
5 gün kurusu
2 rafadan yumurta
15 yeşil zeytin
avuç içi kadar beyaz peynir
1 çy bardağı baden ve ceviz
naneli ıhlamurlu çay
7-8 tane pastırma tereyağında çevrilmiş.
hanımlar bu kadar kısa sürede kaybettiğim sanırım ödem değilmi.

Son düzenleme:
günaydın kızlar.çoook mutsuzum bugun,kaçamaksız diyete ve yuruyuslere ragmen +700gr gecen haftaya göre,72.600:KK53::KK14:

çıldıracagım,o sinirle gidip çikolata yiycektim zor tuttum kendimi:KK4:diyetimi bırakmamak için tartıyı kaldırıyorum 1 ay en az,listeye de girmeyeyim bir süre beni affedin bir süre:KK50:

Kaldır canım, kafana takma giderler nasılsa...Bu da senin plato dönemin:-(
Ben de 2 haftadır takılmış durumdayım, son kalan kilocuklar gitmek bilmiyor işte:KK50::KK50::KK50:
Kendi listesinde kilo veremeyen bir tek ben varım galiba:KK19:

1.öğünüm : 2 yumurtalı,lorlu omlet
10 tane zeytin
limonlu su

çooookk acıktım bugün ben yahu.
Öğle yemeğini sabırsızlıkla bekliyorum....

.

BİLDİRİM TARİHİ :06-01-2012

BAŞLANGIÇ TARİHİM :27-12-211

RUMUZ :MadamSembol

BAŞLANGIÇ KİLOM :81,1

GEÇEN HAFTA KİLOM : 79,3

BU HAFTA KİLOM : 79,1

FARK :200 GR :18: (ÇÜNKÜ BÜYÜK YILBAŞI KAÇAMAĞI)

TOPLAM VERİLEN KİLO : 2.00 (11 GÜNDE) :nazar::nazar::nazar:

BEDEN :44

SPOR : HAFTADA 3 GÜN (PLATES-BOSU-AEROBİK) 1,5 SAAT​

BUNADA ŞÜKÜR HEPİNİZİ ÖPTÜM BACILARRRRR :KK19:

tebrik ederim canım:nazar::KK9:

günaydın kıslar ben bugun persembe sanıyorum tartılmayı unuttum ya::KK57:::KK57: buraya gırınce bıldırımlerı gorunce aklıma geldı offffffff::KK57:
off sınır oldum sımdı.iş yerındeyım tartılacagım bı yerde yok offf yaaaasaa::KK57:::KK57:::KK57:

1.öğün
nane limon çayı sekersız
1 dılım beyaz peynır salam kasar peynır
6-7 siyah zeytın
1 dılım domates

yarın sabah tartılıp sen kendini eklersin olur mu canım?

Artık buralardayım yine inş.canım,işler yoğundu gelemedim...

Ve bildirimim:18:

Bildirim tarihi:06-01-2012

Rumuz: ceylin1907

Başlangıç tarihi: 14.09.2011

Başlangıç kg: 72

Geçen hafta: 62,10

Bu hafta: 62,40

Fark: +300 kg.:KK17: (Kaçamaklı ve burdan ayrı geçen haftanın sonucu,sürüden ayrılanı kaçamak:KK57: kaptı)

Toplam fark: 9,6 kg.

Beden: alt 42 ; üst L

Spor: Yok :KK43: ( Bunun da eksikliğini çok yaşıyorum,3 aydan sonra eski hareketsizliğe döndüm:KK19: )
Boy: 1,58

Hedef:57 kg.

Oran + %0,48 (Doğru mu hesapladım? )

Kolay gelsin cnm.

Bu kadarla geçmiş olsun o zaman:-)
Burada sürüden ayrılanı kurt kapıyor hakkaten...Ben de bu hafta yoğundum yeterince girip okuyamadım ve yazamadım sonuç ortada geçen hafta kaldığım yerdeyim:KK1:

Ben henüz cuma bildirimlerine katılamıyorum galiba. Ne zaman bizde bu liste olayına girebileceğiz yardımcı olursanız sevinirim.

Loxandra üzülme ben 1 aydır karatay yapıyorum sadece 600gr - 1 kg arasında gidip geliyor verdiğim kilo üstelik yok denecek kadar az kaçamakla. Bu konuda yalnız değilsin. Sabır göstericez, kafamıza takmıycaz ve devam edicez. üstelik sen baya bi kilo kaybı yaşamışsın bu diyetin ne kadar işe yaradığını yaşayarak gördün demekki devamıda gelecek. Inşallah eninde sonunda gidecek bu kilolar.

Bu günkü mönümüde yazayım
sabah 10.00

2 günkurusu kayısı
2 omega3
yumurtalı menemen
7 zeytin
1kk beyaz peynir
1çb ceviz

500ml su+250ml yeşilçay

canım moralini bozzma hepimiz yanındayız şuanki ruh halini anlıyorum.bence kas yağoranına baktır kasların artmış olabilir.bir de şu wc ye çıkamama+yılbaşı derken hepsi birleşmiştir.sakın kaçamaklara gitme bize gelll.bende ankaradayım.yeşil çayımızı içelim güzel güzel:))))
bie de sorum olacaktı sana.şu kabızlık olayı sende kronikmi yoksa bu diyetlemi başladı.yani bu forumda birçok arkadaş aynı dertten muzdrip merak ettim.

aslında fena değil canım ya allala sasırdım yanı ben seni gecen hafta 2 kilo gider diye bekliyordum 1 hafta öncede vermemistniya kilo. hele bu hafta kesin olur diyordum takma kafaya nasılsa gitcek canmımm

bu arada ben kedersiz diye bir arkadasın gurubuna katıldım . BED için engelliler yardım kampanyasıa haberiniz olsun burçin loxi ve papadiyacım sizde o gruba katılırsanız haberleşelmi

karatay gruu olarak bi araba alamadık :26::KK9::KK9:

canım bende geçen hafta artıydım hemde liste sonuncusu
devam et bu hafta -- ye geçmişim demek ki zaman zaman duraksamalar oluyor
moralini bozma devam

canım hadi üzme kendini demeki vüçudun bunu böyle istiyor hepimizde zaman zaman olaçak aslında kılo durmalarında yapılması gerekerekıyo bı canan hocaya sormakmi??

canımm benimm menüne baktm. yılbaşı günü hariç kaçamağın yok. pepetinin dediği gibi farklı olarak avakado gördüm kahvaltıda. o mu etkiledi acaba?
moralini bozma tatlımmm, aynen devamm pes eden kiloların olsunnn:KK4::KK4:

ben deee ben deeeeee:KK9::KK9:

canım sen bunları kafaya takma kesinlikle herkese oluyor böyle geçici dönemler.sen bildiğin gibi devam et 2 hafta sobra tartıldığında anibir eksilme olacağına inancım tam.biberiye çayını mutlaka dene bitanem.bu hafta wc yüzünden sıkıntı yaptığın için belkide psikolojik bir artıştır.sıkma sen o güzel canını.hatta bizim için gülümsse lütfen:KK16::KK16:

Canım ben de bu hafta +'dayım ama benim kaçamaklarım oldu.
Geçen haftaki menülerine bakamadım,vücut su mu tuttu acaba ?
Üzülme canım dediğin gibi yap,tartı olumsuz etkiliyor belki bizi

canım moral bozmak yok kaçamak yok ama yediğin bisi yanlıs bır etki yapıyor olabılır
mesela 2 haftadır avakado yiyosun belki ona gıda töleransın vardır. bi düşün ne yedin sağlıklı diye bu hafta
basarıcaz sıkma canını:KK16::KK16:

bacikoooo sıkma canını düşünmemeye çalış, ama tartı işinde kesinlikle haklısın dün de konuştuğumuz gibi doğru şartlar oluşmadan tartılma, hatta tartılmayalım... zaman koymak bile yanlış sabah aç karnına wc ye çıktığımız gün tartılmak en sağlıklı olanı, artık o gün ne zaman denk gelirse, öpüyorum seni loxiii hem de kocaman....

canım moralını sakın bozma tartıyı kaldırmak ıyı fıkır.1 ay harfıyen uygula sonuc kesınlıkle cok ıyı olacak buna ınandır kendınıkı oyle olsun
canlarım çoook teşekkürler destegınız ıcın:KK48::KK48:sizler olmasanız dayanamazdım valla bu moral bozukluguna:KK19:
kesinlikle psikolojık olduguna ınanıyorum,tartılmama kararı aldıktan sonra wc ye bile gittim çok rahat bir şekilde,hatta şimdi 2. ye gitcem sıkıştırıyor beni:KK1:

handancım dunded yazdım kabızlık kronık degıl,önceden hıc yasamazdım,diyette de kuru bir şekilde beslendıgımde olurdu,bu hafta öyle birşey de olmadı kıymalı sebze yeemklerı yemeye çalıştım hep,o bile psikolojik ,diyorum ya,tartılmıycam dıyınce duzeldı:KK9:
pepetom avokadodan oldugunu sanmıyorum,onu yedıgım gunler degıl,son 3-4 gunde artmıstı,amaaan önemli degil artık bu benim yaşam biçimim değil mi,1 ay boyunca da sağlıgım ıcın yapayım karatayı bakalım ne olucak:KK1:

hepinizi öpüyorum,ve seviyorumm:KK16::KK16::KK16:

herkes çoook güzel kilolar vermiş bu hafta,tebrik ediyorum herkesi ,alnınızdan öpüyorummm şakkadanakkk:KK54::KK54::KK9::KK9:

Kaldır canım, kafana takma giderler nasılsa...Bu da senin plato dönemin:-(
Ben de 2 haftadır takılmış durumdayım, son kalan kilocuklar gitmek bilmiyor işte:KK50::KK50::KK50:
Kendi listesinde kilo veremeyen bir tek ben varım galiba:KK19:

evet canım,bilimsel bir tabir daha öğrendik bu sayede,plato dönemi:KK51:benim kilo verme işi biterse birgün uzman diyetısyen bile olabilirim öğrendiklerimle,şu an ufak çaplı bir konferans verecek düzeye geldim:KK9::KK9:

sen ideal kilona da varmıssın,gramaların lafı olmaz artık:KK1:ama anlıyorum seni,insan bir gayret gösterince karşılık almak istiyor:KK48:

arkadaslarımızın başarısıyla mutlu olcaz biz de bir süre,sıra tekrar bize gelinceye kadar:KK9::KK9:

kızlar Merhaba bugün diyetimin 3.günü 0 kaçamak (daha ne olduki :KK1: )
1.öğün domates salatalık 2 yumurtalı omlet yağsız beyaz peynir 8 adet zeytin
2.öğün borani etli nohut ve salata (çokmu ağır sizce kızlar öğlenki
akşamı yazarım

herkese günaydınnnn:KK16::KK16:çok mutluyum ben bu sabah.dün gezdim eğlendim moral depoladım ama sizi çok özledim:KK16:geçmişi henüz okuyamadım umarım çok şey kaybetmemişimdir.

dün iki öğün yaptım.
2.öğünüm
biftek fajita
salata
ayran
türk kahvesi sade

sabah kahvaltım
2 kivi
2 gün kurusu
8 zeytin(karışık)
bir avuç içi büyüklüğünde kars kaşarı
4 cheryy domates
2 omega 3
1 bardak badem

benim 2.haftam listede yokum yine malesef.ama ben kendimce yapıcam çok mutlu oldum bu sabah.

geçen hafta 78,5 idim.bu sabah tartıldım 77.1 çıktı yihhaaaaa:KK9::KK9:

kızlar su içerken bile deli gibi kendime git ve o yağlarımı yak diye öğüt veriyorum.beyin gücünüze inanın ve moral depolayın.ancak o zaman durma dönemlerinin önüne geçebileceğimize inanıyorum.seviyorum sizi inşallah bütün yağlar tepetaklak olsun tez zamanda buhar olup uçsun:21::21:

Ben de senin yarın kadar pozitif uyansam her sabah bende ne kilo kalır ne stres ne sıkıntı, sevgiler canım...tebrikler kilon için de:nazar::KK9:

evet canım,bilimsel bir tabir daha öğrendik bu sayede,plato dönemi:KK51:benim kilo verme işi biterse birgün uzman diyetısyen bile olabilirim öğrendiklerimle,şu an ufak çaplı bir konferans verecek düzeye geldim:KK9::KK9:

sen ideal kilona da varmıssın,gramaların lafı olmaz artık:KK1:ama anlıyorum seni,insan bir gayret gösterince karşılık almak istiyor:KK48:

arkadaslarımızın başarısıyla mutlu olcaz biz de bir süre,sıra tekrar bize gelinceye kadar:KK9::KK9:
sen bu ara hep iki öğünmü yaptın canım

Ben de senin yarın kadar pozitif uyansam her sabah bende ne kilo kalır ne stres ne sıkıntı, sevgiler canım...tebrikler kilon için de:nazar::KK9:

ayy çok sağol bebeğim:KK16:benim bir tane tılsımlı arkadaşım ve siz varken kendime mutsuzluğu yakıştıramıyorum:KK66::KK66:bir de sanırım sağlıklı beslendiğim için acayip bir enerjiyle uyanıyorum:KK9:ben çok uzun bir depresyon dönemi geçirdim ama eski sağlığıma kavuştum artık çok şükür:21::21:güne güzel başlamak bizim elimizde dün taksim dönüşü iğrenç bir trafik vardı köprüde herkes dolmuşta off puff yaparken ben şarkı söyledim şebelek şebelek:KK66::KK66:hayat güzel ben güzelim siz güzelsiniz negatif olmak yasak bize gülelim eğlenelim düşünelim ve çokkk mutlu yaşayalım inşallah:21::21::nazar:

kilo veren veremeyen herkesi kutluyorum moral bozmak yok tam gaz yola devam:KK48:
sabah kahvaltım
2 haşlanmış yumurta
7-8 zeytin
biraz peynir
1çay bardağı ceviz
3günkurusu
1mandalina
2dilim kivi
1bardak süt
roka maydonoz
omega3 -2tane yaz yaz bitmedi ammada yemişim:KK1:

canım merhaba benim kuzu şuan13.5 aylık ücretsiz izindeyim şubatta başlayacağım ama ayağım geri geri gidiyor:KK43:((

ay canım benim ne tatlıdır o şimdi bırakıp gitmek zor gerir
benimkiler büyüdü sevebildiğin kadar sev büyüyünce sevdirmiyorlar bile:KK48:

akşam görüşürüz dışarıda işlerim var listeyede gelince bakarım
wc işi kesinlikle psikolojik tartıdan ve kahvaltıdan sonra bende hallettim
herkese kolay gelsin :KK9::KK9:

X