Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bunu duymak ne güzel bize paylaşımlarını bildirsen ne iyi olur örnek menü olmuş olur

kahvaltım

1 kayısı kıvam yumurta
3 zeytın
kecı peynırı
3badem 2gunkurusu
2omega3
kıvırcık roka dereotu
yesılcay ıhlamur cayı

tbrkler canım burda kal paylas bızımle yasadıklarını hepımıze kolay gelsın

• 2 yumurtadan loxi omleti
  • 10 zeytin
  • peynir
  • domates
  • ceviz
  • yeşillik
  • omega3 x 4 adet
  • 1,5 lt su
  • 1 beşli çay
dün akşam lc den 30 beden kot aldım yıllardır ilk kez ( çaktırmayın likralı )

2 günlük yılbaşı kaçamağı pahalıya patlatı. yarına ancak dönerim cuma günkü kiloma. 1 hafta zaman kaybı. pes etmek yok tam gaz yola dewam

kızlar ya hadii bir engelli arabasıda biz alalım yokmu katılacak 35 tl varmısınız

1. pepeti
2. Burcin79
Canim benide yaz. Yalniz ben yurtdisindayim nasil yapicaz. Parayi hemen paypal ile cikartabilirim...
Beni bilgilendirirmisin..

Öffff öfff aynen canim bütün hafta deli gibi spor yaptim günlük 5-7 km yürüdüm tarti hala +1,2 de öffff öffff kacamak mi!! bir daha asla...
Kizlar demin lesslie 3 mil yaptim (47.dak)..Ohhh endorfin endorfin keyfim yerine geldi....Ben hep lesslie 2 mil yapiyordum...
3 mil inanilmaz terletti ve yordu..Simdik kahvalti zamaniiiiii

sıkma canını mattika kaldığın yerden devam edersin sanki hiç kaçamak yapmamış gibi.
gittiler mi misafirler? o da sorun oluyor mecbur yiyorsun onlarla birlikte...
hayır burdalar hala. alışmışım sabah kalkıp spor yapıp keyfime göre hareket etmeye bunalıyorum.
akşam otururken sinir oldum bişeye, kalktım mutfağa geldim ve börek yedim o saatte sinirimden.
biliyorum bahane ama bunalıyorum yaa

gerçekten kilo alınca aa kilo mu aldın sen derler, kilo verince sesleri çıkmaz. gözleriyle süzer baştan aşağı ama bi yorum çıkmaz.
kilo alınca zevkle söylüyolar ama verince susuyolar nedense
onların o susuşlarını görmek bile zevkli

hoşgeldin, kaç kilosun? baya hızlı vermişsin, heralde yüksek kilolardasın

kahvaltım:
2 yumurta
1 avuçiçi peynir
5 zeytin
1 kase yoğurt
2 ceviz

45 dk yürüyüşümü de yaptım, akşama kaçırmıcam bugün inş.

hoşbuldum teşekkür ederim 80 kiloydum şimdi 75im ilk zamanlar şişlik su kaybı diye düşünüyorum bundan sonrası kilo olur herale bu diyetin en iyi kısmı acıkmıyorum baş ağrısı sinir stres yaşamıyorum bu yüzden rahat veririm gibi geliyo sonrası içinde

Karatay diyeti bir yaşam biçimi olduğu için vücut nihayetinde ideal kilosuna ulaşacak onun için sabırsızlanmamak gerekiyor
Canan hocanın önemle vurguladığı bir nokta da düşük glisemik indeksli besinlerle doyuncaya kadar yememiz
açlık insilün değeri 5 olunca amacımıza ulaşmış oluyoruz..

slm kızlar

kalkınca geceden suda bekletılmıs 2 kuru kayısı(onun da faydası olmadı)
su

ardından 1 saat yuruyus

vee kahvaltım:
2 yumurtalı loxi omleti
3 zeytın
salata
1 kase yogurt
elma çayı

hala barışamadıkwc ile,vucudum kilo vermemek ıcın wc ye bile çıkmıyor,dün kaç tane form çayı,yeşil çay içtim hatırlamıyorum bile ama tık yokişin garibi bu kadar günden sonra şişlik,bagırsaklarımda çok doluluk gibi birşeyde hıssetmıyorum,

süper herkes birbirine müthiş destek oluyor. bildirimimi yapayım bende alıştım artık

sabah 1. öğün
2 gün kurusu kayısı
2 omega3
2 kayısı kıvamı yumurta
beyaz peynir
7 zeytin
maydanoz+ roka karışık salata
1 çay bardağı ceviz
su 500ml

merhaba ,
ben senin yaşadığın bu sıkıntıyı çok sık yaşayan birisi olarak bi öneride bulunmuştum. geçmiş sayfalarda dikkate almanı tavsiye ederi.

selamlar güzeller :)
pirinç diyeti iş görüyor gerçekten.dün sabah +2 çıkmıştım.bu sabah 1.4 ünü vermiş durumdayım :124: inşallah yarına kadar daha iyi olur.En kötü ihtimalle kilom aynı kalsın razıyım.Haftaya yine yokuş aşağı başlarım inmeye ,inşallah tabi

delisin yaa ... :))))))
tebrik ediyorum seni loxicim!!!
kim tutar seni
sabah yürüyüşe giderkenki halimi görsen bir demahmur mahmur gidiyorum,dipçik gibi olup geliyorum

bende yarım saat yürüdüm...
senin alıştırma turundur o daha

afiyet olsun .kahveye bir yasak yok bilgiğim kadarıyla,şekersiz olmak şartıyla türk kahvesi içilebilir

ben neden +1 görünüyorum....
artık kilo veremiyorum..
al benden de o kadar,tamam wc sorunu da var günlerdir ama kaçamak yapmıyorum,yürüyüş yapıyorum yıne de artılardayım.
iyice kafam bozuldu,yarınki bildirimden sonra tartıyı kaldıracagım yıne,1 ay tartılmasam diyorum,gördükçe gercekten moralim bozuluyor.
iyi ki burası var,yoksa zor dayanırdım ,boşa kürek çekiyorum sanki bayagı bir zamandır

Kolay gele,

paylaşımlar için de teşekkürler ayrıca... Ben de bir kitapta okumuştum bedenimizle ne kadar barışık olursak bedenimiz de doğru kiloyu bulma yolunda bize o kadar destek oluyormuş
ben hiç barışık değilim bedenimle,sorun orda mı acaba:26:

ben o kadar çok da yürümüyorum ama yine de veremiyorum

biz de seni seviyoruz karatay kızı

kahvaltımıı yaptımmm kendime geldimm vallaaaa

2 kk yumurtadan bol yeşillkli yumurta salatası
2 közlenmiş çarliston biber
peynir
zeytin
yeşil çay
1 portakal
her zamanki gibi harika bir kahvaltı

boşver canım,ben kaçamak yapmadıgım halde artılardayım.kendimi nerelerden atam
güzel bir atak bekliyoruz senden o zaman

herkes sporcu oldu burda,ne güzel ne güzel

canım bu azimle sana kilo milo dayanmaz,ben inanıyorum yaza innncecikkk olacaksın,sakın moralini bozma

2. burcın79
3. loxandra

ben katılırım ama parayı nasıl göndercez anlamadım

canım parayı havale posta hersekilde oluyor grubumuzu oluşturalım ve bir arabada biz alalım. en kalabalık topiclerden biriyiz. canım herkes kendine alcakmıs. kazen e bildircez. bizim karatay grubumuz diye tek tek de paramızı yatırcaz . hayırlı bisi

1 pepeti
2 burcin
3 loxandra
4 papadiya

15 Kişinin Pro Kart Alması, Çok Amaçlı Sandalye..
10 Kişinin Alması, Standart Sandalye..
Haydi Hanımlar Küçük Paralarla, Büyük Bağışlar..

merhaba ,
ben senin yaşadığın bu sıkıntıyı çok sık yaşayan birisi olarak bi öneride bulunmuştum. geçmiş sayfalarda dikkate almanı tavsiye ederi.

canım evde olan herşeyi denedim,

funda çayı demiştin galiba dimi?onu bulamam şuan ilçedeyim,elimdeki imkanları kullanıyorum işte

1 pepeti
2 burcin
3 loxandra
4 papadiya

15 Kişinin Pro Kart Alması, Çok Amaçlı Sandalye..
10 Kişinin Alması, Standart Sandalye..
Haydi Hanımlar Küçük Paralarla, Büyük Bağışlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…