Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bugün annemle babam dönüyor biraz buruğum eve gidince sadece muhabbet kuşum karşılayacak beni, alışmıştım valla...
bu durum diyetimi hem iyi hem kötü etkileyecek, sabah kahvaltı hazırlayanım olmayınca yine müsli-süte talim :KK50: iyi tarafıysa yemekleri ben yapacağım ki bu da daha az kaçamak demek zaten en az bir ay evde tatlı pişirmeyeceğime dair karar aldım misafir gelse bile yapmayacağım, yapmazsam yemem de değil mi uzak durmakta fayda var :KK1:

dıyete yenı baslamıstım bır hevesle eltıme dıyetımden bahsedıyodum gozum parlıyodu boyle bır coskuya kendısının cevabı ne oldu bılıyomusunuz SEN BOGAZINI TUTAMAZSIN gozume baka baka bunu dedı bana.sımdı uygun zaman beklıyorum ben bogazımı tuttum 17 kılo verdım sımdı sıra sende demek ıcın

Canım benim,
Bu tip insanlara hayatında bir şeyleri iyiye götürmeye çalıştığın her zaman rastlarsın.Kilo vermeye çalışırken,kariyer yapmak istediğinde,sigarayı bırakırken vesaire.
Biz bu tiplere 'destekleme kabızı' diyoruz.Asla kimseye hiçbir konuda destek veremezler.Bunu ruhları kaldırmaz.Dikkat et güzel bir şey alıp giydiğinde de yakışmış diyemezler.Saçını boyadığında, kestirdiğinde vesaire.Ama 500 gr.al hemen farkederler.Bunları bir dedektör gibi düşün.Onlar sana 'sen yapamazsın'dediklerinde anla ki ,iyi bir şey yapıyorsun.Ben öyle yapıyorum.:)

dıyete yenı baslamıstım bır hevesle eltıme dıyetımden bahsedıyodum gozum parlıyodu boyle bır coskuya kendısının cevabı ne oldu bılıyomusunuz SEN BOGAZINI TUTAMAZSIN gozume baka baka bunu dedı bana.sımdı uygun zaman beklıyorum ben bogazımı tuttum 17 kılo verdım sımdı sıra sende demek ıcın
hiç canını sıkma canım bak bi sürü yağın gitti az kaldı yaza sende ideal kilondasın kimse sıkmasın o güzel canını
Canım benim,
Bu tip insanlara hayatında bir şeyleri iyiye götürmeye çalıştığın her zaman rastlarsın.Kilo vermeye çalışırken,kariyer yapmak istediğinde,sigarayı bırakırken vesaire.
Biz bu tiplere 'destekleme kabızı' diyoruz.Asla kimseye hiçbir konuda destek veremezler.Bunu ruhları kaldırmaz.Dikkat et güzel bir şey alıp giydiğinde de yakışmış diyemezler.Saçını boyadığında, kestirdiğinde vesaire.Ama 500 gr.al hemen farkederler.Bunları bir dedektör gibi düşün.Onlar sana 'sen yapamazsın'dediklerinde anla ki ,iyi bir şey yapıyorsun.Ben öyle yapıyorum.:)

güzel bir tesbit çok doğru

Canım benim,

BENCEDE DOĞRU SÖYLÜYORSUN....herkesin etrafında böyle tipler mevcut bunlar bize kamçı vurdukça daha ileri gitmek için güç almamız gerek .....evetttttt

gitsin kilolar görecek bu KABIZLAR ...............:KK47::KK47:

kızlar su engelliler için olan kampanyaya katılıp pro kartz alalımmı mesela loxi iidealıst ben gamzeed parayı yatırcaz birbirimize hediye etcez nasıl varmısınız yada katılmak isteyenler

DÜN AKŞAM. :KK56:

4 KÖFTE TEFLON TAVADA yanına biber ve domates
haşlanmış ıspanak üzerin eyoğurtul sarımsak ve naneli
bol salata

gece bitki çayı

sabah::KK56:
2 yumurta omlet
az peynir.
4 zeytin
5 ceviz
çay

su 1 litree.:21::21::21:

bu akşam spor varrrr step ile aerobik :KK1:

Sinirden Agliycam simdi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Dün yeni aldigim ayakkabilar ayagimi vurmustu.
Bu gün özel bandaj falan yaptigim halde disari cikar cikmaz acidan geri döndüm.
Sinirim cok bozuk yürüyemiyorum ya öffffffff....
Tarti hala 1,5 ta. Heralde regly olacam onunda zamanini tam bilmiyorum.
Kulandigim dogum hapini biraktim gecen ay (malum hap yavaslatiyor)...
öffffffff... Bari acayim da lessli ile 3 mil yapayim...
Moralim 0 in altinda. Yürümeye bu kadar alismisken yürüyememek cok kötü cok.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

bacılar bışıy sorucam bogazlarım baya kotu nane lımon cayı aldım yanındada tarcınlı yesılcay aldım merak edıpte .sımdı nanelımonu ıctım yesılcay ıcıyorum suanda gunluk lımıtı varmı acep bunların sıcacık ıyı gelıyoda bogazlarıma .he bıde kahvaltıda nanelı ıhlamur almıştım

Geçmiş olsun canım:-(
teşekkürler gözlemecim

bu arada şeytanın bacağını kırdım ve ilk sporumu yaptımm mutluyum gururluyum....2.5 mil leslieeeee...umarım devamı da gelir...şimdi de sütlü damlasakızlı türk kkahvemi yudunluyorummm...
süpersin spora devam:21:

geçmiş olsun canım tez zamanda iyileşir umarım

sağol tatlım evde dinleniyor okulada gidemedi
aramıza hoşgeldin kolay gelsin bebekle herşey zor hele de spor ama olsun herşeye değerler iyiki varlar.allahım isteyen herkese nasip etsin

canım mutlaka bişeyler ye...

ne güzel tempolu birgün olmuşşş

iyi geceler canım tebrikler kaçamaksız olmuş...

Kahven de afiyet olsun canım, ben de çayı çok severim hiç kısmıyorum valla yemekten önce yemekte yemekten sonra...canım ne zaman isterse o zaman içiyorum:-)))[/QUOTE]
sende bendensin çaylaaarr

Sinirden Agliycam simdi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Dün yeni aldigim ayakkabilar ayagimi vurmustu.
Bu gün özel bandaj falan yaptigim halde disari cikar cikmaz acidan geri döndüm.
Sinirim cok bozuk yürüyemiyorum ya öffffffff....
Tarti hala 1,5 ta. Heralde regly olacam onunda zamanini tam bilmiyorum.
Kulandigim dogum hapini biraktim gecen ay (malum hap yavaslatiyor)...
öffffffff... Bari acayim da lessli ile 3 mil yapayim...
Moralim 0 in altinda. Yürümeye bu kadar alismisken yürüyememek cok kötü cok.:KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

canım ya niye bu kadar moralini bozdun aç leslie yap strese girmeğe gerek varmı:KK50::KK50:

bacılar bışıy sorucam bogazlarım baya kotu nane lımon cayı aldım yanındada tarcınlı yesılcay aldım merak edıpte .sımdı nanelımonu ıctım yesılcay ıcıyorum suanda gunluk lımıtı varmı acep bunların sıcacık ıyı gelıyoda bogazlarıma .he bıde kahvaltıda nanelı ıhlamur almıştım

benim bildiğim kadarıyla yok şekersiz içiyorsun değilmi
geçmiş olsun canım:KK43::KK43:

kızlar su engelliler için olan kampanyaya katılıp pro kartz alalımmı mesela loxi iidealıst ben gamzeed parayı yatırcaz birbirimize hediye etcez nasıl varmısınız yada katılmak isteyenler

nasıl bir kampanya canım?
kapak topluyoruz biz tekerlekli sandalye için. pro kartz dan haberim yok malesef canım:26::26:

günaydınn arkadaşlarr spora bir başladım pir başladım biraz önce de kuzuyu uyutup leslie 2+1 mil yaptım duşumu aldım yeşil çayımı da aldım geldimmm

sabah menümü de yazayım

1.öğün

yarım nar
yarım portakal
1 küçük muz
2 kk peynir
10 zeytin
1 çay bardağı karışık kuruyemiş
tere roka kuzu kulağı
2 gün kurusu

su 1ly,1 fincan limonlu yeşil çay

Canım benim,
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: aynen yazdıgın gıbı canım butun evımı sıfırdan tadılat ve dayayıp dosedım hııccc sesı cıkmadı sac bas kıyafet keza aynı sekılde destekleme kabızı super bır tabır ama yınede ıyıkı var bu tıpler onlar sayesınde gaza gelıp alın buda sıze kapak olsun dıyebılıyoruz tesekkurler destegın ıcın canım:KK16::KK16:

hiç canını sıkma canım bak bi sürü yağın gitti az kaldı yaza sende ideal kilondasın kimse sıkmasın o güzel canını

güzel bir tesbit çok doğru
cook tesekkurler arkadaslar destegınız ıcın kac aydır ıcımde tutuyodum bunu paylasmak cok rahatlattı ıyıkı varsınız:KK16::KK16::KK16::KK16:

BENCEDE DOĞRU SÖYLÜYORSUN....herkesin etrafında böyle tipler mevcut bunlar bize kamçı vurdukça daha ileri gitmek için güç almamız gerek .....evetttttt
gıcık tıpler ıste ama olsun bu bırlık ve beraberlık varken hedefe cok uzak degılızEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

gitsin kilolar görecek bu KABIZLAR ...............:KK47::KK47:

kızlar ya hadii bir engelli arabasıda biz alalım yokmu katılacak 35 tl varmısınız

1. pepeti

günaydınn arkadaşlarr spora bir başladım pir başladım biraz önce de kuzuyu uyutup leslie 2+1 mil yaptım duşumu aldım yeşil çayımı da aldım geldimmm

selam karataycılar ben sizi 15 gün önce keşfettim bu diyete başladıktan sonra ve 15 günde 5 kilo verdim çook mutluyum sizlere motive olsun diye yazıyorum çook rahatım herkese tavsiye ederim aynı zamanda hipotroid hastasıyım kilo verdikçe motivasyon yükseliyo vazgeçmek yoookk.

sekerkız gecmıs olsun bıtkı caylarını ıcebılırsın sıkıntı olcagını sanmam sekersız olmak sartıyla tabıkı.handan sporun ıcın tbrkler ah bıde ben baslayabılsem:KK43:(.pepetıcım ben varım valla organıze eden olursa ben hemen katılabılırım bu kampanyaya

X