Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

:) teşekkürler kahvaltı tabağı dündü evet ben koymuştum bugün unuttum hiç bu kadar motive olmamıştım doğrusu hadi bakalım hayırlısı:))

sevgiler

evet canım burası cok motıve edıyo ınsanaı ben 3 ay once oylesıne bı bakayım dıye gırdım 17 kılo verdımburdan ayrılanı kurt kaparhatta kurt degıl ınsulın dırencı kapar bız burda kalalımda leptınle takılalım

7 km mi?öpücük manyağı yaparım seni tebrik ederim

yok ayrılmak burdan ,ben 58e düşünce hedefimide düşüreceğim zaten....

Yok yok artık kaçırmam ..
Biraz kilo aldığımı hissedince çok rahatsız oldum.

Kızlar ben şimdilik kaçıyorum gelirim yine ..
Görüşürüzz ..

görüşürüz canım....

7km süper.......

aslında loxıcım benım laptop kucuk kosubandının ustune yerlestırıp okuyabılırımde yanı bu kadarda konfor ıcındeyım ama dıyorumya bu yenı yıl bana spor anlamında ıyı gelmedı yaaaa

aslında loxıcım benım laptop kucuk kosubandının ustune yerlestırıp okuyabılırımde yanı bu kadarda konfor ıcındeyım ama dıyorumya bu yenı yıl bana spor anlamında ıyı gelmedı yaaaa

e bir değişiklik yap hayatında leslie yap o zaman

aynen şekerim kendime bir haftalık yürüyüş planı çıkarıyorum şimdikendimi paraalmak değilde şu geziye 75 olaark gitmaya karalıyım.

karataycı azimlidir,karatycı vazgeçmez di mi

inşallah her sabah düşmanı denize döküp toksinlerden arınıp güne başlarızhiç utanamıcam ama

içtiğin için kendine kızma kafa dağıtmışsın bu hafta ödemini atar rahat edersin bütün yıl mutluluk sarhoşu olursun inşallah

o zaman şimdi güzel bir yürüyüşle yeni bir başlangıç yap şekerim hadi ama kötü örnek olma biz yenilere

Canım benim gün içinde birkaç kez yapmam mümkün değil.Gün boyu ofisyetim.Akşamda ancak yemekten sonra yarım saat yapabiliyorum.
Sonra da uykum geliyor zaten biraz erken uyuyorum ben.
Sabah işe gitmeden evimin karşısındaki statta yürüyeyim dedim.Ama o da çok zor oluyor.Evdekilerin kahvaltısı falan aksıyor,ben de işe geç kalıyorum falan.
Ben de uzun yıllar spor yaptım.Aslında çok bir yarar görmedim.Galiba az ya da çok yapmaktan ziyade her gün düzenli yapmak önemli.
Şimdi 21 gün aralıksız 2 mil yapacağım.
Sonra da 3 mile çıkarırım.
Ama en sok işe yarayan yürüyüş onu biliyorum.
Yıllar önce hergün işten eve 8 km yürüyerek.80 kilodan 55 kiloya inmiştim.Hem de doğru dürüst diyet yapmadan.
Ama sonra yine aldım.
Şimdi yaş da ilerlediğinden daha da zor verebiliyorum.Ama napalım sabredeceğiz başka çare yok.En azından bu siteye girdiğimden beri benim durumumda ne kadar
çok insan olduğunu gördüm.Bu da ciddi motivasyon yaratıyor.İnşallah hep beraber altından kalkarız bu işin.

canım ben de çok şişkinlik yapıyor bulgur,kilovermemı de yavaşlatıyor.

hoca da ölçülü yiyebilirsiniz diyor.

sen kendi bünyende deneyerek karar ver bence

anladım arada bir yeriz kısır bişicik olmaz

yanlız kara lahana çok lezzetli olmakla birlikte guatr hastalarının tüketmesi sakıncalıdır, dip not geçelim ona göre tüketin efendim

yaa ben o paylaşımı yaparken bağlantı koptu F5 e basınca 2 kere yayınlanmış kusura bakma loxii
bu arada bacikooo tabirine bayıldım bayıldım

canım bizde ofis insanıyız anlarım tabi halindensabahları biraz daha erken kalksan mesela güne sporla ve saat karmaşası olmadan başlasan.ayy bizim evin orada stat olsa içinde yatarım vallaofisin sürekli kalabalıksa gir lavaboya tepin göbek hareketi falan yap 5 dk.gün boyu en az beş defa lavayo gitsen 25 dk spor yapmış olursun
birde yatmadan leslie yaparsan şahane olur

Doğru söylüyorsun.
En azından bir kaç kez merdiven çıkmaya çalışayım.
Bütün mesele hareketsizlik.
Tavsiyelerini dikkate alacağım.Sağolasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…