Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende menümü paylaşayım:

sabah:

2 yumurta biraz peynir ve maydonozlu omlet
1bardak süt
3 kuru incir(çok güzeller dayanamadım kuru kayısım da var halbuki)
1 çay bardağı fıstık çiğ badem

öğlen:
1 ithal muz
1avuç fıstık badem

akşam

brokoli çorba
salata
ayran düşünüyorm

dün karatay günümden sonra 60 dk gece 10 dk gün içi olmak üzere 70 dk sporum var.ama 100 gr vermişim sadece.halbuki kaçamak sonrası şişliklerimde var ve bol yeşil çay içtim ve rezenede içtim sabah wc yede çıkmıştım oysaki.aslında çok iyi biliyorum hergün tartılmamak lazım da gelde dayan

bende bu diyeti yapmak istiyorum katılabilirmiyim size

durduğun kabahat hayatım
kitabı al mutlaka ilk sayfaları da dikkatlice oku günde sadece 3 ana öğün yeee sabahları benim gibi yumurta yamemezlik yapmaaa yediğin içtiğin yaptığın herşeyi buraya yaz kafana takılanları sor ve sen de bacımız ol

ben geçen hafta anlamamamıştı hiç veremedım hata aldım 500gr 2 hafta oldu gerçi geçen hafta bır kaçamağım oldu aman nekaçamak şimdi daha iyim gitmeye başladı hata diyetisyenın verdiği diyettendeki iştah batlamaları yok çok mutluyum

ben geçen hafta anlamamamıştı hiç veremedım hata aldım 500gr 2 hafta oldu gerçi geçen hafta bır kaçamağım oldu aman nekaçamak şimdi daha iyim gitmeye başladı hata diyetisyenın verdiği diyettendeki iştah batlamaları yok çok mutluyum

2.öğünümü henüz yapmadım...birazdan yapacağım..
ekşili köfte yaptım,bizim yöreye ait....
içinde:ıspanak,kara mercimek,nohut,soğan,salça ve bulgurdan minik köfteler varköftelerini az koyup yemeği düşünüyorum..umarım şişlik yapmaz..

bol bol kullanırım o zaman,bundan sonra:)))

lavaboda tepinmek miiiiiyice kafayı yedik zayıflycaz diye

1:leslie sansone adındakı bırıyle evde yuruyus programı.youtube dan bulabılırsın
2:seker hastaları uygulayabılır tabıı,ara ogun ıhtıyacı hıssettıklerınde 1 avuc kuruyemıs yıyebılırler.gunkurusu şeker hastalarına yasak mı bilmiyorum:26:

Bu Karatay Diyeti enerji patlamasi yapıyor gerçekten...Sabahtan sonra giremedim, coşmuş sayfalar geçmişi okumaya yetişemiyorum:126:
maaşallah topiğimize

ticker ın görükmüyor seksüüü hatunnnn

Çok güldüm(aslında ağlanacak halimize:))Allah da seni güldürsün...En yakın tartıda öncelikle
AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN

arkadas senınki de ne büyük sınavdır,hergün pasta hergün pasta

sakın yeme haa

ıkıncı ogunum

brokolı corbası
dereotlu yogurt

nasılım

ahanda bu cuma ılk 3 te olamazsam dahada olmam
züppersin.

brokoli çorbasını nasıl yaptın hafize ana

yaaaa 2 saat gıttım 5 sayfa yazmılmış nazar degmesın topiğimize

bazen öyle oluyor,durup durup birden kilo veriyor vucut

genelde herkes ödemlerini verir ya ilk günler,sende ödem yok demekki:44:

neyyyyy duymamış olalımhep o avatarın yüzünden güzel totolu hatunu koyda neşemizi bulalım yahuuuuhadii barış diyetinel:92:ben sana 58'den başkasına yakıştıramam bilesin
umarım dediğin gibi olur da benim boy 1,72 kemik ağırlığımda fazla çok zor benim 58i görmem. lisede bie 60 lardaydım incecük incecük

30 ve 30+ lar bi kadının en güzel, en akıllı, en verimli ve en seksi yaşları....
kesinlikle

aferin

katıldın bile, hoşgeldin. kitabı mutlaka oku

katıl tabii kii ama bol bol paylaşım yapmak şartıyla

bu hafta seni iyi bir sonuç bekliyor gibime geliyor

akşam yürüyüşe gitcen mi eşinle

yanlız kitabı almam şartmı ya bu topiği baya yarıladım ve biraz öğrendim örnek menü çıkardım olmazmı yarında başlıyorum

hmm 1.72 demek benim 1.551:sözlerimi geri almamakla beraber alt sınırı 63 olarak koysak da liseli liseli salınsan

soğan ve zeytin yağ ile kavrulmuş ıspanak ve ısırgan otu
keten tohumkLu yoğurt, BİRAZ CEVİZ
2 fincan 5li çay
2 lt su
4 gün aradan sonra akşam YÜRÜMEYİ PLANLIYORUM HADİ HAYIRLISI..

YARIN SABAHA 83 OLURSAM ŞAŞIRMAYIN

Son düzenleme:
kızlar 2.ögün arada yapmadım bugün
balık fırında
bıyaz
roka salatası ve turp
suda 2lt valla şu su işini hiç sevmedim
çıkamıyorsun wc den

vermem gereken 10 kilom ve nisanda da görümcemin düğünü var İnşallah bırakmam bu diyeti gözüm korkuyor yapamazmışım gibi geliyo

canım metobolizmamız için süreç i 1-2 aymış.bende geçen gün +100 gr gördüm tınmadım ertesi sabah baktım gitmişti.kaçamak dışındaki değişimler geçici biz diyetimize bakalım havamızı bulalaım

hmm 1.72 demek benim 1.551:sözlerimi geri almamakla beraber alt sınırı 63 olarak koysak da liseli liseli salınsan

63 ü koyarız canım hedef olarak o kolay. Ben ilk başta dedim hedefi küçk koyayaımda beynimi kandırayım.30 yaşıma geldiğimde lise eteğime ihtiyaç duyup giymek istiycemi nerden bilirdim ki, üstüne beyaz tişört kısa ve eteğin boyuda kalça altına gelecek şekilde kısalıcak tabi.70 i - 63 ü göreyimde iç çamaşırı manyağı yapıcam kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…