Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

loxıcım mor degıl pazıya benzer bı lahana ya kız senın hıc karadenızlı komsun olmadımı ne buyuk kayıp:KK52::KK52::KK52:bana komsu olaydın ben sana ne yoresel guzellıkler yapardım:KK52::KK52::KK52: ıkızcım uzulme yuzdun yuzdun kuyruguna geldın sen cok azımlı bır ınsansın hedefıne en kısa zamanda varacagına ben cok emınım:nazar::nazar:masalım en kısa zamanda aldıgın cıcılerın fotosunu koy bacım ıvana sert gıbı yapak yorumlarımızı:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:kızlar sabah 10da dolma yedıydımya hala tokumm 5 saat oldu tavsıye ederım.bırazda bagırsaklarım hareketlensın dıye yedıydım bakalım sabaha faydası olurmu:26:burcıncım yenıler ıyıkı varlar bız dınlenmeye cekıldık forumu bırazda sız sırtlayın bakalım:KK1::KK1:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

yok kııı olmadı valla karadenızlı komsum:KK50:keşkem olsaydık komsu,günlerde pasta börek degıl karalahana dolmasıyla sosyalleşirdik:KK9:

canım senin zıbıtmandan nolcak,yılbaşı akşamı 4 kestaneyle kaçamak yapan bir arkadasımızsın:KK1::KK1:

ben onu bıle yapmadım cuma gunu bu durumum karneye yansımasında o zaman gorun benı koskoca yılbası gecesını cayla gecırdım :18::18::18::18::18:

canım senin zıbıtmandan nolcak,yılbaşı akşamı 4 kestaneyle kaçamak yapan bir arkadasımızsın:KK1::KK1:

ya ben niye kilo veremiyorum ozaman...:84:
dün biryerde okudum spor ve diyet yaptığı hlde kilo neden verilmez:uykusuzluktan..ben dün 1de yattım sabah 7de kalktım ve hergün böyle.acaba ondan mı veremiyorum...:44:
mesela ben dün 2 saat yürüdüm:en az 600 kalori harcamış olmam lazım:44:
artı emziriyorum:200 kaloride ordan:44:
birde hareketsizde olsam:1200 kaloride vücut yaksa:44:
ben dün maksimum 1500 kalorilik birşeyler yemişimdir...ee ben tartıda niye 1 kilo fazla çıkıyorum...:KK43:

nekadar güzel bir duygu:KK16::KK16::KK16::KK9:

Aylar sonra çook şükür :KK16:

hoca dedi kiiiiiiiiiiiiiiii: 'yılbası akşamı alkolü ve tatlıyı abartmamak şartıyla 8 den sonra yiyebilirsiniz,ertesi gün bol su içmeyi ve en az 1 saat yurumeyi ihmal etmeyin'

bunu duyan bazı arkadaslar yılbası kutlamasını 3-4 güne yaydı:KK57:
şimdi de ah vah ediyolar:KK1:

Ben de sabaha kadar yaydım valla..
Gece 3-4 gibi yemek yemeye bile çıktık itiraf ediyorum :KK17:

vayy yürüyüşe bakkk ne denir bilmiyorum ama gerçekten kopmuşun sennnn muhteşem yaaa çok kıskandım çokkk heleki üstüne sıcak duş dedin ya ben orda bittim eridim ayyhh bu pazar aynını istiyorum ya da yarın neden olmasınnn eccük erken kalksam olabilir resmen 10 bin adımı sabahtan bitirmişsin akşama daha çok var adımsayarın çıldıracak bence :) 7 km yi ne kadar sürede yürüdün merak ettim ?? menün muhteşem tatlandırcı hariç ama bence tatlandırıcı yerine şeker koysan çok daha masum olur çünkü tatlandırıcılar şekerden bile zehirli
ben o hataya düştüm malesef resmen bir ya da iki hafta geriye gittim ama olsun geçmişe bakmıyoruz artık yola devam ediyoruz şekerr :13:

hoşgeldinnn sefa geldinnn güzel zamanların çok olsun inşallahhh :KK54:

havada aşkk kokusu varrrrr :KK19: maşallah maşallah :)

heyoo bugün bari seni geçeyim o zaman fırsat bu fırsat ben yavaştan yol alayım vakit gelmiş zatennn:KK55:

Ne aşktı ne ..
Fazla şımardım çok yedim 3-4 kg aldım sanırım .. :KK17:

yok kııı olmadı valla karadenızlı komsum:KK50:keşkem olsaydık komsu,günlerde pasta börek degıl karalahana dolmasıyla sosyalleşirdik:KK9:

evet ya günlerdede yiyebildiğimiz şeylerden yapsalarda yesek...:KK53:
benim bütün arkadaşlarım diyete başladı,beni görünce:21:.....karatay uzmanı oldum:KK53:..herşeyi bana soruyorlar :KK52::KK52:kelin merhemi olsa başına sürer:KK1:

Öğle:
4 adet fırında çıtır balık (p..n..r markaymış)
Sebze haşlama (Kabak+patates+havuç) Balığın yanında verdiler
5-6 kaşık z.yağlı pırasa
Orta boy salata
5-6 kaşık z.yağlı fasülye
2 çatal tahin helvası
Arkadaşlar çok yemişim ben ve sağlıksız şeyler.
Akşama da büyük ihtimalle dışarıda olucaz offf orada da kaçarsa?
Hareketimde hiç yok
Ne yapmalıyımmmm

işte gerçek bir karataycı,ve dogru bir seçim:KK9::KK9::KK9:

yazdım ya bacikooooo:)

yok görmdim canım ,mor lahana mı demek istiyorsun,o da çok kalın, sarılmaz heralde:44:

valla boynuz kulagı gectı,yeniler süper paylaşımcı:)

ne güzel spor ne güzel spor:KK9::KK9::KK9:

bırak artık gemişi canım,sen sporuna bak,diyetıne devam et,biraz rötarlı da olsa gidecek kilolar,kış kışşşş:KK9:

olmadı ceylincik ,normal sınırlara girdin diyeti boşladın mı yoksa:KK57:

bıraz daha inmen lazım canım daha dogum yapacaksın sen,şimdiden zayıfla ki ,ilerde fit anne ol,ebru şallı misali:KK52:

haklısın cnm ipleri salmamam lazım,sağol dayak için:KK71:

Önce özlemekten sarılmaktan fark etmedi desemm :KK1:
Ben ilk görüşte bekliyordum bozuldum tabi.
Sonra sarılma faslı falan baya uzun olsa da bitti ve şaşırdıı.
Üstünde zaten bir şey yoktu da basenlerin nasıl eridi senin dedi.
Kızdı biraz da hasta olursun diye.
Sonra biraz naz biraz cilve desteğini aldım biraz daha vermek istiyorum diye.
Kendini zorlamadan sporla diye tamam dedi o da destek olacak motivasyon olacak bana da..

masalcım hoşgeldin seni gördüğüme sevindim...

Ben kaçar çok iş var,öptüm herkesi :KK54:

ben onu bıle yapmadım cuma gunu bu durumum karneye yansımasında o zaman gorun benı koskoca yılbası gecesını cayla gecırdım :18::18::18::18::18:
evde olsam bende öyle yapacaktım canım planım oydu ama gıttgımız yerde soba ustunde pişen kestaneleri ve çiköfteyi görünce film koptu:KK9::KK9:

karnene yansır yansır merak etme cuma günü:KK9:

ya ben niye kilo veremiyorum ozaman...:84:
dün biryerde okudum spor ve diyet yaptığı hlde kilo neden verilmez:uykusuzluktan..ben dün 1de yattım sabah 7de kalktım ve hergün böyle.acaba ondan mı veremiyorum...:44:
mesela ben dün 2 saat yürüdüm:en az 600 kalori harcamış olmam lazım:44:
artı emziriyorum:200 kaloride ordan:44:
birde hareketsizde olsam:1200 kaloride vücut yaksa:44:
ben dün maksimum 1500 kalorilik birşeyler yemişimdir...ee ben tartıda niye 1 kilo fazla çıkıyorum...:KK43:

bilmiyorum canım ben de kendımı sorguluyorum sureklı,acaba yaştan dolayı mı yavaş oluyor kilo vermemiz?
hani 30+ yız ya:KK14::KK14::KK14:

evde olsam bende öyle yapacaktım canım planım oydu ama gıttgımız yerde soba ustunde pişen kestaneleri ve çiköfteyi görünce film koptu:KK9::KK9:

karnene yansır yansır merak etme cuma günü:KK9:

bilmiyorum canım ben de kendımı sorguluyorum sureklı,acaba yaştan dolayı mı yavaş oluyor kilo vermemiz?
hani 30+ yız ya:KK14::KK14::KK14:

ya ondanda olabilirmi....:KK43:
gece oturup yediklerimin hesabını yapar oldum...:KK19:

Hoşbuldumm ceylinn..
Kolay gelsinn.

yok canım okadar almamışsındır.:KK9:.biraz dikkat edince gider onlar....:KK19:

Bu hafta çok dikkat etmem lazım malum haftaya tanışma var ..

canım cok guzel anlatmıssın ve gayet guzel uyguluyosun yanlıs hatırlamıyosam kahvaltı tabagını sen koymustun dımı cok guzel gozukuyodu beklıoyoruz boyle fotoları kolay gelsınEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

:) teşekkürler kahvaltı tabağı dündü evet ben koymuştum bugün unuttum hiç bu kadar motive olmamıştım doğrusu hadi bakalım hayırlısı:))

sevgiler

Öncelikle hoşgeldin lere teşekkürler. Çok enteresan bugün 2.gün sabah 09.30 yediğim kahvaltının üzerinden saatler geçti halen hiç mi hiç acıkmadım. Daha önce diyetisyen kontrolünde 8 öğünlü diyetlerde bile gözüm saatte olurdu. Bakmayın niye dediğime Hocam kitabında güzelce açıklamış aslında da bana teoride öyle ama pratikte olmayacak gibi gelmişti.
Sabah: Kırmızı biberi doğradım kesme şeker kadar tereyağında azıcık çevirdim yumurtayı çırpıp ekledim.Üzerine bol kekik ve pul biber nefis omlet oldu.Dil peyniri, zeytin,ince belli bir çay bardağı kavrulmamış fındık şekersiz çay ve su
Bu saat oldu öğlen ihityacım hiç yok olursa yoğurt keten tohumunu ilk kez deneyeceğim. Yoğurtla öneriliyordu sanırım.
AKşama ev haklına fırında tavuk ve pilav bana fırında tavuk ve salata var. Ve yoğurt. Dün yoğurt makinam da geldi artık yoğurdumu da kendim yapacağım:)

Dünden bugüne 0,5 kg gitmiş ödemdir sudur her neyse ama gidecek işte. Acıkmadan bu iş böyle devam edecekse gerçekten psikolojik değil ve hep böyle iyi hissedeceksem yaşasın böyle diyet.
Sevgiler kolaylıklar herkese
sinem

aman aman nazae değmesin canım:KK71:benim bu diyette acıkmamamın en temel sebebi bu site öyle güzel kafa dağıtıyor ki yemek aklıma bile gelmiyor.inşallah amacına ulaşana kadar kaçamaksız ve sağlıklı bir süreç geçirirsin.kaçamak yapınca şaplak manyağı yapıolar benden söylemesi:KK66::KK66::KK1:

Öğle:
4 adet fırında çıtır balık (p..n..r markaymış)
Sebze haşlama (Kabak+patates+havuç) Balığın yanında verdiler
5-6 kaşık z.yağlı pırasa
Orta boy salata
5-6 kaşık z.yağlı fasülye
2 çatal tahin helvası
Arkadaşlar çok yemişim ben ve sağlıksız şeyler.
Akşama da büyük ihtimalle dışarıda olucaz offf orada da kaçarsa?
Hareketimde hiç yok
Ne yapmalıyımmmm
akşam proteın+salata yemeye calıs canım.
hareket niye yok?:KK15::KK15:

ne güzel topik burası dayak atana çiçek veriyolar:KK9::KK9::KK9:
tsekkurler canım :KK16:

kolay gele benım ıcınde yuru kosu bandı bana ben ona bakıyorum ama burası daha guzel kalkamıyorum:KK1::KK1::KK1:
olmaz papadişko sonra okursun burayı,hadi kalk yürü bakem 30 dk:KK57:

sonra nasıl bırıncı olcaksın cuma günü,dimi:KK34:

burçin seni sollayıp gececek,gunde 7 km yuruyo kız:nazar::KK1:

X