Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım inan zamanı geri alabilsem yılbaşı gecesini yeniden yaşamayı çok isterdim tabi kaçamaksız ve alkolsüz :) ama olan oldu zaman makinemizde yok napalım ileriye bakıcaz inan senden beter durumdayım resmen vücudum bana küstü ama onunla barışmak için ondan özür diledim ve şimdi çok iyi davranmaya çalışıyorum yakında affediliriz umarım bu sabah wc yaptım ve çok rahatladım darısı başına ben keten tohumunu biraz arttırdım belki etkisi olmuştur bilemiyorum

Dün ara öğün yaptım biraz:
2 kayısı
10 kavrulmamış badem

Akşam:7-8 kaşık kereviz yemeği
1 biber dolma
3 lahana sarma
1 kase yoğurt

Bu sabah:
1 muz
1 avuç peynir
4 zeyin
1 mandalina
1.5 bardak süt
3 ceviz
1 kupa çay

Arkadaşlar aç hissediyorum sizce neden?
Kaçamaklardan sonra hep böle oluyor?

yaa ben kendime sonbahara kadar süre verdim de ne bileyim işte böyle gezilerde falan insan bir tuhaf oluyor.uzun süredir beni görmeyenler şimdi kız ne kadar kilo almışsın falan diyecek
neyse tek bir iyi yanı var bol bol sahilde yürüyüş yapar stres atarım

valla üç haftada verdimben 85 kilodan başladım o yüzden çok gitti daha başlarında olmama rağmen.ne kadar köfte o kadar ekmek hesabıııı bacım

bebeğim senin için özel bir ödem atıcı tavsiye edeceğim.bir arkadaşım yıllardır yapıyor ve şiddetle tavsiye ediyor.yazmadan internetten de araştırdım faydalı ve hızlıymış.

1,5 lt suya bir çay kaşığı karbonat koy.gün boyu toplamda 3 lt su iç sonra gel bana dua et

mağdurumda mağdurum
jarniii günaydın pes etmek yokkkk gene elli olabilirsin haydi amaaa kaldır totoyu ve yola devam ettt dün dünde kaldıı
bugün yeni şeyler söylemek gerek cancağazımm

bende ki toto sende olsa kaldırabilir miydin çok merak ediyorumyok yok arada bir geliyor öyle birazdan ofiste kimse kalmayacak.converse giydim bugün.hoplucam zıplıcam yürücem yeeeappppp

valla üç haftada verdimben 85 kilodan başladım o yüzden çok gitti daha başlarında olmama rağmen.ne kadar köfte o kadar ekmek hesabıııı bacım
canım üzme kendini yazın herkesi şaşırtırsın aaaaaaa nasıl yaptı dıye sonraçaklar cevap vermekde usanırsın az kaldı bıkınıler bızım yazın

gozleme nerde acaba,bugun hıc gırmedı:26:

papadiyam da menüsünü yazıp kaçanlar kervanına katıldıkimse yok muhabbet etcek

ben de gidem barik
loxıcım senı ve ıdealıstcımı gormuyodum ondan cıkıyodum burda oldukca muhabbet ederız tabıkıde

canım hosgeldın cok guzel anlatmıs ve adapte olmussun bol bol paylsımlarını beklıyoruz kahvaltı tabagın muthıs

Merhaba arkadaslar :)
Bu diyeti belirli bi sure uygulayip kilo veren var mi? Kac kilo ve ne kdr zamanda verdiniz verdiyseniz eger? Simdiden tsk ederim cvplar icin:) her kese saglikli zayiflamalar diliyorum.
canım hemen hemen hepımızın tıckerı var ordanda bakabılırsın hosgeldın sende

bu sayfaya yazmam lazım:)

45 dk yurudum geldımm

supersın canım bana 2012 spor anlamında ıyı gelmedımı ne hıc yuruyesım gelmıyo(((

darısı başıma canım..ben de aç karnına gün kurusu yedim üzerinede su içtim..belki ilerleyen saatlerde faydası olur..keten tohumumda var ama onu denedim başta..sanki bir etkisi olmadı..hemde bayag bi yedim..2-3 yemek kaşığı kadar.ama tık yokgün kurusu bana daha etkili oluyor..inşallah en kısa zamanda bunların hiçbirine ihtiyaç duymadan normale döner vücudumuz..

once gecmısı okudum sımdı kahvaltımı yazayım ama bıraz enteresan bır kahvaltı oldu:))))

bulgurlu kıymalı karalahana sarma 1 tabak(dun aksam yemek ıstemedım sabaha bıraktım aksama kadar yakarım nasılsa)
1 kase dereotu ve maydanozlu yogurt
ıhlamur cayı yesıl cay bır avuc fındık

cidden enteresan bir kahvaltıama dediğin gibi akşama çokkkk var

kıslar nasılsınız kac gundur ızındeydım ara ara gırdım slm verdım cıktım .artık evdede netım var daha cok gırebılecegım ama bu dort gunde baya bı kacamagım oldu neyse yenıden bısmıllah dıyerek devam edıcem hayırlısıyla bakalım

ya canım kaçamak bozuyor dengeyi direnci arttırıyor bence bu yüzden çünkü bozan kaçamak yapan herkes aynı açlığı çekiyor eminim yarına iyice azalacak sıkalım dişimizi

canım yaa çok sağol yarında bunu deniyeyim ben duayıda unutmam :)
bugün yeşil çayı içiyorum tadıda pek güzel olmuş mis misss

bende ki toto sende olsa kaldırabilir miydin çok merak ediyorumyok yok arada bir geliyor öyle birazdan ofiste kimse kalmayacak.converse giydim bugün.hoplucam zıplıcam yürücem yeeeappppp
totolarımızı seviyoruz :) evet bugün bende yürüyeceğim araba bakımda ve işyerime yakın öğleden sonra yürüyerek almaya niyetim var havada mükemmel bakalım kaç adım uzaktaymış ölçmüş olurum :) bahaneylede yürümüş olurum

inşallah canım yaa ama dönecek ben inanıyorum bu cuma tartı moralimizi bozmasın fazla çıkabiliriz ama olsun yola devammm

bence hiç ağır olmamış kahvaltın arada böyle değişiklikler gerekiyor bence afiyet olsun
karalahanaya bayılırım bende pazı ve karalahanayı bol soğanla kavurup üzerine sarımsaklı yoğurt yapıyorum oda harika oluyor hem ıspanak gibi yıkaması zor değil kurtarıcı yemeğim oluyor

afiyet olsun cnm bende cok yaparım onu akşamdan yıyememışımdır kjahvaltıda yerım azda olsa nasılsa akşama kadar atılabılıyo.

tsk ederım canım evet cok guzel sarımsaklı yogurtlada alternatıf cok yeterkı motıvasyonumuz bozulmasın mıs gıbı sebzeler bızımle

afiyet olsun cnm bende cok yaparım onu akşamdan yıyememışımdır kjahvaltıda yerım azda olsa nasılsa akşama kadar atılabılıyo.

evet canım korkmadan yedım valla aksamı daha hafıf gecırıcem.eve net alman ıyı olmus bol bol paylasımda bulunursun artık

Kahvaltı

2 sahanda yumurta
4 ceviz
1 domates
peynir
2 zeytin
suda beklemiş kayısı 3 adet

öğlen
balık ızgara salata tahin helvası varmış .............helva yemek istiyom olur demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…