Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

çok sağol canımm.. ıhlamur var evde kalkıp yapayım bari bakan olmayınca hasta olmak hiiiç güzel değil :KK19:
annemm olsaydı hasta olmak bile güzel oluyordu nazlı bebek gibi bakılıyorsun :KK14:

düşünüyorum da burada kimse kimseyi tanımadığı halde bacı-kardeş ilişkisi en güzel haliyle oluşmuş.edirne de olsam koşa koşa gelirdim ama malesef istanbul'dan sadece öğüt verebiliyorum:KK14:inşallah hemen atlatırsın:KK14:yaaa zencefil ıhlamur ve adaçayını ihmal etme.dışarıya çıkamıyorsan özelden mesaj at ben kargoya veririrm dikkat et kendine...

günaydın kızlar,

dün akşam menüm

ızgara palamut
bol salata ve soğan

2 lt su(tarçın çubuğu ve adaçayı ıhalamur koydum çok şirin gözüküyor hem de çok güzel kokuyor) 4 bardak bitki çayı(adaçayı ve yeşilçay)
yemekten önce 30 dakika yürüdüm yemek sonrası leslie yapmak istemedim 15 dakika göbek atıım:KK66::KK66:

sabah kahvaltım

2 yumurta sarısı(hayatımda ilk defa)
1 küçük yerli muz
4 ceviz
2 gün kurusu kayısı
1 parça peynir
2 cherry domates
3 siyah 3 yeşil zeytin

günaydınlarrr mutlu günlerrrrrrr:KK16:
kavatım :KK56:
2 bol peynırlı yumurta
6 zeytin
4 kaysı
1 çay bardagı yer fıstıgi kavrulmamış
2 bartak şekersiz çay:KK54:

bu arada geçen cuma 78,5 idim.busabah 77.7 off cumaya 77 olmam lazım 2 hafta sonra da motivasyon gezimiz var yaaa varil gibi gidicem uff:KK14::KK14:
dolapta yığınla mini cici elbisem var ama bu totoyla ve roberto carlos bacaklarım yüzünden eskidiler valla:KK14:kilo aldıkça topuklu ayakkabılarım da işkence oldu...mağdurum da mağdurum...çok mağdurum mağdurum...kaçamak yapmayın sizde benim gibi mağdur olmayın bende bir zamanlar 50 kiloydum...off damara bağlıcam yaaaa:KK14::KK14:

Günaydın canım,

Tekrar alışma süresinde, hocanın ara öğünlü örnek menülerini uygulayabilirsin başlangıç olarak. Bol yeşillikli peynirli zeytinli salatalar yapailirsin, ilave olarak yoğurt da yiyebilirsin. Hoca balık filan da yenebilir diyor ama kahvaltıda zor olabilir. İmkanın varsa kimi zaman kavurma yada pastırma yiyebilirsin. Bazen kıyma kavurması olabilir bol sebze ilavesiyle...

çok geçmiş olsun.....

Gözlemecigim güzel yorumların için çok sagol

gecmıs olsun.
ben bır ara kendımde yumurta alerjısı var zannetmıstım(böcek ısırmasıymıs megerse:KK1:)

o sıralar haslama et yıyordum sabahları,bayagı tok tutuyordu o da:KK56:

Sagol canım sisinde desteğinizde tekrar başlayabilirim inşallah. Eti deniycem canım haklisin hiç düşünmemiştim

kızlar ya ben çok acıkıyorum yaaa..diyete ilk başladığımda bile böyle değildim..şu yılbaşı için diyeti bozduğumdan beri doymak bilmiyorum..süt içmekten bi hal oldum..napsam acaba:KK50:
aynen pembe kalp bende aynı durumdayım kesinlikle düzeni bozduğumuz için oldu çünkü ben açlık nedir unutmaya başlamıştım ama dün açlıktan öldüm ara öğün yapmama rağmen deli gibi yememe rağmen açtım neyse bugün daha iyi olucaz inşallah
ben bir sayfada 20 msj okuyorum profil ayarlarımdan değistirdim o nedenle bende 1000. sayfadayız tavsiye ederim sizde yapın
ya valla bu bilgiyi paylaşman harişka oldu bened hemen değiştiridm sağol pepetii :KK54:

loxii nasılsınn tatlımmm?
görüşemez oldukkk hiççç:KK9::KK9:
iyiyim canım sen nasılsın?

bu hafta kilo verebılcek mıyım merak ediyorumm:KK14::KK14:

bu arada geçen cuma 78,5 idim.busabah 77.7 off cumaya 77 olmam lazım 2 hafta sonra da motivasyon gezimiz var yaaa varil gibi gidicem uff:KK14::KK14:
dolapta yığınla mini cici elbisem var ama bu totoyla ve roberto carlos bacaklarım yüzünden eskidiler valla:KK14:kilo aldıkça topuklu ayakkabılarım da işkence oldu...mağdurum da mağdurum...çok mağdurum mağdurum...kaçamak yapmayın sizde benim gibi mağdur olmayın bende bir zamanlar 50 kiloydum...off damara bağlıcam yaaaa:KK14::KK14:
canım bu kadar yüklenme kendıne,yaza kadar sure ver kendıne,ayda 3 kilo versen mayıs sonunda 15 kg vermıs olursun,ne güzel olur:KK12::KK12::KK12::KK12:

klasik karatay kahvaltısı işte harfi harfine :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
anladık tamam:KK57::KK57::KK57::KK57::KK1:

Sagol canım sisinde desteğinizde tekrar başlayabilirim inşallah. Eti deniycem canım haklisin hiç düşünmemiştim
başla canım en kısa zamanda,kendine göre uyarlarsın dıyeti:KK48:

kalkınca 2 kuru kayısı 500 ml su(fayda etmedi hala:KK14:)

kahvaltım:

2 kıymalı yumurta
1 avuc eskı kasar
2 zeytın
2 kuru kayısı
yarım cay brd badem
1 domates

Zeynep sonradan farkettim kusura kalma canim. Nice mutlu zayif zayif yaslara...

Herşey gönlünce olsun zeynepcim Allah sana ve isteyen herkese sağlıklı güzel bebekler nasip etsin yeni yaşın,yeni yılın kutlu olsun sevgiyle kal sevenlerin çok olsun...

mutlu yıllar zeynep..koycam akşama:KK53:

mutlu yıllar tatlımm:KK16::KK16:

ben de 29 oldumm pepeticimmm kasım 29 da:KK52::KK52::KK52:

Rabbim yeni yaşında hayırlı sağlıklı bebeklere kavuşturur seni inşallah....mutlu yıllar....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Güzel yaşlar olsun Zeynepfaz...Yeni yılda,yeni yaşında herşey gönlünce olur umarım, arzu ettiğin bebeğe de kavuşursun inşallaaaahhhhh:KK49:

tekrardan doğum günümü kutlayan herkese teşekkür ediyorum arkadaşlar yeni yaşıma sizlerle birlikte girmiş olmaktan mutluyum, hepimiz için güzel bir yıl olur umarım...

bana diyetisyen 6 öğün vermişti bide ben emziriyorum(emzirmeme göre verdi diyeti) o da kalori harcaması demek ve mutlaka düzenli spor yaptım.haftada 5veya 6 gün lesli yaptım günde 60 dk kadar tabi artık 3 veya 4 e düştü sporum.en başlarda 3 ay kadarda yemeklerden yarım saat önce ççrek otu çiğnedim. oda çok iyi verdirdi kilo.insülin direnci olan arkadaşlarıma yemekten yarım saat önce yarım çay kaşığı çiğneyip biraz suyla yutmalarını tavsiye ederim.diğer arkadaşlarda yapabilir.her derde deva.cildim bile çok değişti.teşekkürler bu arada keten tohumunu eşim gelince alrıım bebeğim var 11 aylık.şuan okulda olan 2 tane daha var.biri 3 biri 7 yaşında

teşekkürler.inşallah şu direnci kırarız.ben daha kontrole gitmedim ama bu diyetle acıkmıoyrum hemen.benim düzende karnım çok kazınıyrdu.buda kazınmıyor

arada aklıma gelince yiyorum çörek otunu ama çok acı acayip iştah kapatıyor tadı, eee bu da iyi bir şey aslında değil mi? :KK1:
ama bu aralar o kadar çok ot, çöp içiyorum ki ona sıra gelmiyor, sonunda ot yoluna niyazi olmam inşallah :KK1: :KK1:

canım sen bır dr a gıtsen,niye bu halsızlık,bu dıyette herkeste enerji patlaması olurnormalde,bır vitamın eksıklıgı falan mı var acaba,kotrol yaptırsan çok iyi olur.

arada acıkırsan tatlı falan yeme,cevız fındık ye olurmu?

loxi halsizlik sanırım grip kaynaklı yoksa genel anlamda iyiydim ama grip beni fena yaptı bir de grip ilaçları acayip uyku yapar biliyorsun ben onlara bağlıyorum, ama testler için bekliyorum biliyorsun adet olunca hepsine baktıracağım inşallah...
tatlı canım çok çekiyor ama kaçıyorum dün annem pasta yapmış bana hastayım diyip yattım hemen görmemek için :KK1:
bugün iş yerine getirdim fıstık, gün kurusu, sağol canım...

kızlar ya ben çok acıkıyorum yaaa..diyete ilk başladığımda bile böyle değildim..şu yılbaşı için diyeti bozduğumdan beri doymak bilmiyorum..süt içmekten bi hal oldum..napsam acaba:KK50:

işte insülin direnci böyle nankör kırması çok zor ama tetiklenmesi çok kolay bir gece kaçamağı belki 10 günde anca düzene girer kandaki şekerin ayarlanması açısından...

bugün diyetimde 3 haftayı sıfır kaçamakla bitirdim:KK66::KK66:bu site ve siz olmasaydınız sanki bugün başlamışım gibi rahat ve kararlı hissedemezdim.daha 33 haftam var olsa da hiç gözümde büyümüyor sayenizde sağolun varolun sevdiklerinizle sağlıklı ve mutlu olun inşallah her daim:KK71:

3 haftada 7 kilo verdim de düşüp bayılayım şurda :KK1:

york testi = gıda intölerans testi mi kızlar ya canan hocaya sorcaktım da soramadım premıum degılım cunku bırı sorabılırmı acaba. cevaplarında okudum testınızde yumurta çıkmıssa kesınlıkle yemeyın muz yıyın demıs . düşünün yumurtaya hayran olan hoca o kışıye sadece york testınde cıktı dıye yemeyın demıs. acaba benım york testımde ne cıkar. ve cok pahalı 400 tl dedıler bı hastane:KK53: gecen bır yerdede okumustum gıda ınteoleransıyla dıyet ınsulın dırencı ilişkiliymiş

birisi hocaya sorabılırmı nasıl etkısı var herkes yaptırmalımı bu testı

2. kıtabta bunla ılgılı bısı varmı york testıyle ılgılı kıtabı aldımda tembellıkten hala okumadım genel olarak bılıyorum nasılsa dıye 15 tatılde okuycam kıtab hergun cantamda bılgınıze :KK60:

arkadaşım bu yok testi nedir ya, sen okuyunca bizi de bilgilendir mutlaka merak ettim şimdi...

işte burda siz ne anlıyorsunuz?

ben bunu okuyunca şeker ilavesiz komposto ve nar ekşisi zararlıymış onu anlıyorum :KK14:

dün akşam: karnıbahar yemeği,yoğurt,soğan,turp
gece:1 kase çekirdek(çok acıktım kötü bir şey yememek için bununla oyaladım kendimi)

spor :36 dakika tempolu yürüyüş yapıldı gün boyu toplam adım: 7787 adımla günü bitirdim

bu sabah ki kahvaltım: 1 rafadan yumurta,1 çay kaşığı keten tohumlu 1 çay kaşığı çörek otlu 1 küçük kase yoğurt,zeytin,1 minik lokma eşimin tostundan ısırdım,1 mandalina

işe gelir gelmez yeşil çay iksiri yaptım kendime sürahiyi yanıma aldım gün boyu içicem ödemi atmada yardımcı olur umarım ve bol yürüyüş yapıcam sanırım reglimde yaklaştı bu sıra herşey süt üste geldi ama geçecek inşallah en geç haftaya pzt dipçik gibi olucam:KK8:

sabah:
2 yumurtalı, maydanozlu omlet
7 zeytin
kefir
1 tane omega 3
1 kuru incir
1 lt su
2 fincan hayıt tohumu ve bebe aspirini

şimdi acıktım sanki 2 tane gün kurusu yedim :KK50:

aynen pembe kalp bende aynı durumdayım kesinlikle düzeni bozduğumuz için oldu çünkü ben açlık nedir unutmaya başlamıştım ama dün açlıktan öldüm ara öğün yapmama rağmen deli gibi yememe rağmen açtım neyse bugün daha iyi olucaz inşallah

ya valla bu bilgiyi paylaşman harişka oldu bened hemen değiştiridm sağol pepetii :KK54:

walla petunyaaacım dünkü halimin sonucunu akşam bol bol yiyerek dahada kötü bir hale getirdim..yani resmen diyetimi bozdum dün akşam..inşallah bugün dünden eser kalmaz ve normale döneriz..bilseydim böyle olacağımı yılbaşında da yemez dayanırdım wallahi..yediklerim burnumdan geldi..birde üzerine wc sorunum eklendi tekrar..çıldırmak üzereyim yani..:KK47:

:KK1::KK1: mağdurumda mağdurum :KK1::KK1:
jarniii günaydın pes etmek yokkkk gene elli olabilirsin haydi amaaa kaldır totoyu ve yola devam ettt dün dünde kaldıı
bugün yeni şeyler söylemek gerek cancağazımm

X