kararsızım kızlar lütfen yardım edin...

eeccrriinnn

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
36
0
direkt konuya giriyorum. yeni üyeyim. 5 yıllık bir ilişkim var. geçenlerde erkek arkdşmla buluştugumzda telefonunu kontrol ettim.kendisi lavaboya gtmşti. 2 dk öncesinde bir msj gelmiş fakat msj silinmişti.sonra ismine baktım samimi oldugu bir erkek arkadaşının ismiydi.şüphelendim çünkü gelen msjı silmezdi. hemen rehberine girdim 2 tane aynı isimde olan ikisi de turkcell olan farklı numaralar kayıtlıydı. bir kız arkadaşımı arayıp numaraları verdim bunların kim oldgunu öğren bana hangisi kız dedim. aradan 2 dk geçtkten sonra kız arkdaşım beni arayarak 531li olan numaranın kız oldugunu söledi. çok sinirlendim.kızı erkek arkadaşımdan aradım. bu sırada erkek arkadaşım hala lavaboda. önce onun ses vermesini bekledim. alo dedikten sonra kimle görüşüorm dedim. asıl ben kmle görüşüorm dedi. adınızı söleyn bana dedm. ben ceyda dedi. bunu duydugumda başımdan aşağı kaynar su döküldü.daha önce ayrıldıgımzda facebookunda bu kızın ne olrsa olsn ben hep senin yanında olacgm die yorumunu görmştm. kız 20 yaşında dul ve bir çocugu var. erkek arkdaşımla barştıgımzda bu kızın kim oldugunu sormştm o da durumunun kötü oldugunu ona yardm ettiğini arada para verdiğini söylemişti.ben de kesinlikle bu kızla bir daha ne olursa olsun görüşmesini istememiştim. çünkü kızın o yorumunda art niyet oldugunu düşünüorm. erkek arkadşmda bana söz verdi tmm üzülme sen dedi. aradığımda aynı kızın çıkması ben de şok etkisi yarattı. kıza ne sıfatla arıyorsun erkek arkadaşımı bilmiyo musun benimle barıştıgını dedim. biz arada konuşuorz ne var bunda gibi ukala cwplar verdi. bunun üzerine erkek arkdşım geldi. kıyameti kopardım. neden erkek ismiyle kaydettiğini sordum. senden korktum ztn şimdi msj atınca kaydettm öyle dedi. kızarsın die dedi. ne msj attı da sildn dedim.napıosun yazdı dedi. yanımda arıcaksın ben yokmuşum gibi konuşcaksın dedim. aradı hoporlörü açtım ceyda ecrin yanımda biz senle hep görüşüomuyuz dedi. sinirden ölücektim. sanki ben adama gt yanında oldugumu söyle demişim. kız da evet görüşüyoruz dedi.

nese ben bunu gönderdim. kız bana msj attı. ecrin hanım siz ne derseniz deyin o beni arayama dewam edicek .biz istediğimz zaman konuşmayız. gibi şeyler yazmış. hemen aradım kızı açmadı ısrarcı olup aramaya devam ettim açtı. kızı bir güzel haşladım özür diledi sonunda.

sonra ben erkek arkdşmdan ayrılmadım. biraz uysal davranıp zar zor fatura detaylarına bakabileceğim şifreyi aldım.internetten fatura detaylarına baktım. barıştıgmz günden bugüne hep o kızla konşmuş hatta bana sırf faturalı hattı diye msj bile atmazken o kıza msjda atmştı.gündüzleri yoğunum diye beni aramazken o kızı aramış. beni kapatıp onu aramış onu kapatıp beni aramış.ki bana sadece yardım için iş bulmamı istedi ondn bi kaç kere konuşmuştum dedi.üst üste yalanlar yakalayınca bu kadar masum olmadıklarını düşündüm. iş için bile olsa geceleri beni kapatıp onu aramak onu kapatıp beni aramak da ne oluyo.

nitekim ayrıldım.aradan bi kaç gün geçti kapı çaldı açtm yerde mumlar bir buket gül papatyalar ve bir not vardı. o sırada yanımda arkadaşımda vardı.notu okudum beni affet bebeğim seni seviyorum yazıyordu. bunların benim için bişey ifade etmediğini söyledim. o sırada o yukarıda beni izliomuş ve söyledklerimi duymuş. sonra eve davet ettim. artık onu istemediğimi bunların gereksiz oldugunu. 5 yıldır daha bi kere böyle bir sürpriz yapmzkn şimdi yapmş olmasının bişeyi ifade etmediğini ve kesnlkle ona güvenmediğimi burdan gitmesini ve bir daha asla aramamasını istedim. ağlayarak çıkıp gitti. kendimi berbat hissediyordum. aradan bi kaç gün geçti kız arkdaşlarımla sinemaya gittim. tam oturdum bi baktım yanımda erkek arkadaşım şok olmuştum. seni çok seviyorum beni affet ne olur bırakma iyi niyetimin magduru oldum die kulagıma film arasında fısıldadı. hiç bişey söylemedim. megersem arkadaşlarımı aramış onlarla anlaşmış. duyunca çok kızdım arkadaşlarıma. beni üzmek hoşunuza mı gidiyor istemiyorum dedim.

film araya girince tekrar onu istemediğimi her şeyin bittiğini film bittikten sonra herkesin kendi yoluna gideceğini söyledim gözleri doldu. film bitti yemek yedik hep birlikte sonra arkadaşımın eşi bizi aldı be eve geçtik.

aradan yarım saat geçti kapı çaldı evde tektim. açtım bi baktım karşımda erkek arkadaşım elinde ben çok seviyorum diye bir poşet midye. napıyorsun sen yine burda dedim ne olur içeri al konuşalım dedi.gel dedim. kararlı oldugumu söyledim ama öperek konşturmak istemedi beni. bırakamazsın beni bırakmıcaksn ben seni hiç bırakmıcam deyip durdu. bana seçme hakkı bırkmamaya kararlıydı. sonra arkadaşlarım geldi anlattım bana bi şans wer dediler dene bi kerelk dediler. istemiyorum dedim. keşke ya da acaba dememek için dön dediler. odaya geçtm tmm dedm sadece pişmn olamamk için tmm diorm baktm yapamıyorum biter dedim. ve ben yapamıyorum sadece kıyamadıgım,üzülmesini istemediğim için ayrılamıyorum.

ÇOK UZUN OLDU AMA LÜTFEN BANA DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

Bence kararından dönme. Sana değer vermeyen adam için değmez. Koy kapıya. Bir kere kabul edersen gerisi gelecektir.:KK15:

ben olsam ayrılırdım. giden 5 yılıma üzülmez miydim? evet üzülürdüm ama böyle biriyle devam edince daha çok üzülürdüm.
yalan söylemek ne demek, yada o kadının rahat konuşmaları?
bir de erkeklerin aldığı hediyeler bir anda büyürse kork der annem.. 5 yılda hiç böyle şeyler yapmayan adam yalanları yakalanınca romantik biri olduysa kesin bir haltlar yemiştir.

Affetmen için hiç bir bahenen yok bence evli çoluklu çocuklu kadınlar bile böyle bir olay karşısında evliliğini bitirmeye cesaret edebiliyorken sevgililikte böyle iğrenç olayların yaşanmasını ben hazmedemem şahsen. :KK36:

zamana bırakın bakalım madem 5 yıla kıyamıyorsanız.yalnız sonra aradan 15 yıl gecıncede gecen 15 yıla uzulmeyın.ıyı dusunun karar verın derım.cunku bunun kararını sadece sız verebılırsınız.bana dıger kısıyle bırlıktelıgı var gıbı geldı acıkcası.yoksa neden donusumlu ıkınızı arasın dursun kı.bır ınsan hergun defalarca sadece sevgılısını arar yardım ettıgı bırını degıl.yınede gunahını almamak gerek

kararsız kalma..barışsan bile hep vicdan azabı ve rahatsızlık duyacaksın...aynı ya da benzer olay yaşadığında keşke affetmeseydim diyeceksin..ve belki bu sefer 5 yıla değil, 6,7,8..yıla yanacaksın...

konunuzun ortalarına kadar aferım kıza
ıyı yapmış
sakın yüz vermesın o adama felan dıyordum

ama son cümlen benı benden aldı

ne demek
üzülmesini istemediğim için ayrılamıyorum !???

bu herıf senı üzdüğü ıçın ayrılmalısın bence...

Sonradan belkı pışman olmuş olabılır, ama gözünün ıçıne baka baka yalan söylemış
hanı o fatura detayından bu kadar şeyı görmesen öğrenmesen eyvallah bı şans daha ver derdım de...

Neyse bence bu adamın yolu yol değıl, yüz verırsen daha ne ceydalar gelır gıder

aynı sizler gibi düşünüyorum fakat vicdan mı diyeyim alışkanlık mı diyeyim bilmiyorum. ama tek bildiğim artık hayatımı onunla birlikte sonsuz bi ömür geçirmek istemediğim. bazen o kadar çabalıyorki belki diyorum belki tekrardan güvenmeyi deneyebilirm. ama görüyorumki güven bitmiş artık sevgi de körelmiş.

evlenmiş YRILMIŞ BİR KADIN SONUÇTA KARŞINDAKİ BAKİRE BİR KIZ DEĞİLKİ EN FAZLA SARILSIN ÖPSÜN ee oturup pişti de oynamadılar bu kadar aramalar etmeler falan kadına acıyacağına ilişkisinin biteceğini düşünüp sana kıydığına acısaymış.yaptığı çok yanlış bence ayrılmalısın affetsen muhtemelen yine yapıcaktır bu işler böyle oluyor çünkü.insanın içi bozuksa yapar düzgün bir erkek sanmıyorum ki yapsın.hakkında hayırlısı ama sana da günah insanlar evlenip boşanıyor senelerce sonra...çıkarken daha kolay olmalı bitirmek...

aynı sizler gibi düşünüyorum fakat vicdan mı diyeyim alışkanlık mı diyeyim bilmiyorum. ama tek bildiğim artık hayatımı onunla birlikte sonsuz bi ömür geçirmek istemediğim. bazen o kadar çabalıyorki belki diyorum belki tekrardan güvenmeyi deneyebilirm. ama görüyorumki güven bitmiş artık sevgi de körelmiş.

Sevgi değıl bu, Alışkanlık
Yanlız kalmaktan korkuyorsun

sankı ondan ayrılırsan bır daha hıç kımseyı hayatına alamazsın gıbı gelıyor, onun korkusu bu

Madem hayatını onunla bırlıkte geçırmek ıstemıyorsun, ayrıl derım ben
kendını daha fazla yıpratma, bırak o üzülsün yaptıklarının cezasını alsın

Yoksa her an şuan ne yapıyor, kımınle görüşüyor dıye kendını yersın :KK50:

Bacım Onun şu saatten Sonra Üzülmesi veya üzülmemesi önemli değil Sana hep yalanlar söylemiş... Yardım maksatlı para verdiğini Söylemiş Yatma Amaçlı vermediği ne malum! ve o Kadın senle rahat bi şekilde konuşa biliyor karşılık veriyor Demekki Sana AYRI ona AYRI konuşuyor iyi niyet olduğunu mağduru olduğunuda sanmıyorum o kızla işini görüp sana geliyordur.

evlenmiş YRILMIŞ BİR KADIN SONUÇTA KARŞINDAKİ BAKİRE BİR KIZ DEĞİLKİ EN FAZLA SARILSIN ÖPSÜN ee oturup pişti de oynamadılar bu kadar aramalar etmeler falan kadına acıyacağına ilişkisinin biteceğini düşünüp sana kıydığına acısaymış.yaptığı çok yanlış bence ayrılmalısın affetsen muhtemelen yine yapıcaktır bu işler böyle oluyor çünkü.insanın içi bozuksa yapar düzgün bir erkek sanmıyorum ki yapsın.hakkında hayırlısı ama sana da günah insanlar evlenip boşanıyor senelerce sonra...çıkarken daha kolay olmalı bitirmek...

ben de bunu dile getirdim sonuçta karşısında genç bi dul kadın. fakat yeminler ettim. ailemin ölüsünü öpimki asla yakınlaşmadık dedi. madem öyle kızla yüzleştir beni diyorum kız hattını kapattırmış ortadan kaybolmuş nasıl bulayım diyor. kızı aradım gerçekten hattını kapatmış. artık en son konuştular mı anlaştılarda mı kapttı bilmiyorum.

Sevgi değıl bu, Alışkanlık
Yanlız kalmaktan korkuyorsun

sankı ondan ayrılırsan bır daha hıç kımseyı hayatına alamazsın gıbı gelıyor, onun korkusu bu

Madem hayatını onunla bırlıkte geçırmek ıstemıyorsun, ayrıl derım ben
kendını daha fazla yıpratma, bırak o üzülsün yaptıklarının cezasını alsın

Yoksa her an şuan ne yapıyor, kımınle görüşüyor dıye kendını yersın :KK50:

evet haklısınz.yeniden birini hayatıma almak onu tanımak onla bir olmak bana çok zor geliyor. varlıgına alıştıgım gibi yokluguna da alışmam gerekiyor.

Bacım Onun şu saatten Sonra Üzülmesi veya üzülmemesi önemli değil Sana hep yalanlar söylemiş... Yardım maksatlı para verdiğini Söylemiş Yatma Amaçlı vermediği ne malum! ve o Kadın senle rahat bi şekilde konuşa biliyor karşılık veriyor Demekki Sana AYRI ona AYRI konuşuyor iyi niyet olduğunu mağduru olduğunuda sanmıyorum o kızla işini görüp sana geliyordur.

kızın bu kadar rahat olması ve 'biz' kelimesini kullanması beni de çok düşündürdü. haklısınz.

Evli çocuklu bayanları burda görüyoruz canlarına tak ediyor kapıyı çarpıp gidiyorlar boşanıyorlar kimse ardına bakmıyo kocam üzülür mü diye, üzülüyosa üzülsün zaten eden bulur.
Siz daha sevgilisiniz 5 yıl olmuş 10 yıl olmuş ne fark eder.
Yaptığına bi kılıf bulmuş işte aklınca , bunu kabullenicekseniz ilerde daha kötülerini de kabullenmeye kendinizi alıştırırsanız iyi olur.
Hayırlısı olsun.

he bi de kasım detayına bakmamıştım daha yatırmadığı için tam yatırdı faturasını güncellenmediği için hemen bakamadm. ertesi gün başka bi numara beni aradı. ve aşkım bu yeni numaram bizim için değiştrdm. . . dedi. iyice atlattım çünkü numara değişince fatura detaylarına bakamıosun silinip gidiyor. .

kararini vermeden bu soruyu soracaktin simdi bizim ne dedigimizin bir onemi yok sen sans vermissin zaten
sen soylediklerine kendin inaniyormusun acaba. adamin bu kadar olayi var 2 cicege bir cikolataya tav oluyorsun
adam resmen yalan soylemis ve aldatmis. aldatmak sadece bedenen olmaz gerci yapmadigi ne malum
yoksa hic kimse yuz bulmadigi kisi hakkinda bu kadar rahat konusamaz ( ceydanin soyledikleri
birde eve almissin bi kahve yapsaydinbari karsilikli icerdiniz :KK4:

siz kizlar boyle agir suclari bile affetmeye devam edin sonrada oturun halinze aglayin:KK47:

X