kararsızım kızlar lütfen yardım edin...

Kapıyı açtım...Karşımda erkek arkadaşım.

Sinemaya gittim...Yan koltukta erkek arkadaşım.

Eve geldim... Yine erkek arkadaşım.

Yani neredeyse "klozetin kapağını kaldırdım, aaa içeride erkek arkadaşım." diyeceksin diye bekledim, maşallah pek yüzsüzmüş o erkek arkadaşın. Adam senle barışıyor kızla görüşmeye devam. Sonra pişman, mantar gibi her yerden bitiyor. Hoop hemen arkasından sudan bir sebeple senden ayrılıyor.

Böyle dengesizlerden uzak durmak en iyisi.:KK19:

Son düzenleme:
Kapıyı açtım...Karşımda erkek arkadaşım.

Sinemaya gittim...Yan koltukta erkek arkadaşım.

Eve geldim. Yine erkek arkadaşım.

Yani neredeyse "klozetin kapağını kaldırdım, aaa içeride erkek arkadaşım." diyeceksin diye bekledim, maşallah pek yüzsüzmüş o erkek arkadaşın. Adam senle barışıyor kızla görüşmeye devam. Sonra pişman, mantar gibi her yerden bitiyor. Hoop hemen arkasından sudan bir sebeple senden ayrılıyor.

Böyle dengesizlerden uzak durmak en iyisi.:KK19:

sen beni güldürdün ya Allah da seni güldürsün kız :KK1::

lafın nereye gittiğinin farkında değil aslında söz de seni hep bekliyeceğim demeye çalışmış ya da ben olaylara çok optimistik bakıyorum :/ yüzünü görmesem dayanabiliyorum da yüzünü gördüğümde duygularımı sömürüyor. ben bu ilişki çok fedakarlık yaptım, kendimden ödün verdim, emek sarfettim ona yanıyorum geçen yıllarıma...

nerye gittiginin gayet farkinda o,aklinca seni boyle geri kazanmaya calisiyo ama gel gorki yanlis yontem deniyo,resmen pismanlik duygsu yukluyo sana
ama yazdiklarini iyi takip et,o yazdiklari tamamen dogru,sen yazma hic bi cevap sadece takip et gercek dusunceleri asil bu mesajlarn ta kendisidir.
kapina dikilip guller almalar sadece goz boyasi
su facebook olayi yine gundeme gelicek,sen yine donup dolasip orya geliceksin ne demek ya
sucu resmen sende ariyo

nerye gittiginin gayet farkinda o,aklinca seni boyle geri kazanmaya calisiyo ama gel gorki yanlis yontem deniyo,resmen pismanlik duygsu yukluyo sana
ama yazdiklarini iyi takip et,o yazdiklari tamamen dogru,sen yazma hic bi cevap sadece takip et gercek dusunceleri asil bu mesajlarn ta kendisidir.
kapina dikilip guller almalar sadece goz boyasi
su facebook olayi yine gundeme gelicek,sen yine donup dolasip orya geliceksin ne demek ya
sucu resmen sende ariyo

yazdığı hiçbir şeye cevap vermemeyi düşünüyorum. içim soğudu artık sanki :KK43:

bunu sana bugün bu kızla yapan yarın başkasını bulup yapar.erkek arkadaşın seni gerçekten çok seviyo olabilir ama aldatma olayı sevgiyle ilgili değil tamamen karakter bozukluğuyla ilgili bi olay.

ben olsam bunu pek hazmedemezdim sanırım.iyi düşün derim

bunu sana bugün bu kızla yapan yarın başkasını bulup yapar.erkek arkadaşın seni gerçekten çok seviyo olabilir ama aldatma olayı sevgiyle ilgili değil tamamen karakter bozukluğuyla ilgili bi olay.

ben olsam bunu pek hazmedemezdim sanırım.iyi düşün derim

ona göre yaptığı aldatmak değil. iyi niyetinin mağduruymuş sadece zorda olan birine yardım etmek istemiş.

ona göre yaptığı aldatmak değil. iyi niyetinin mağduruymuş sadece zorda olan birine yardım etmek istemiş.

valla canım bugüne kadar biraz insan tanıdıysam biraz da erkek tanıdıysam şunu diyebilirim ki insanlar sırf iyi niyetleri için hiçbişey yapmıyolar..hele ki erkekler değer vermedikleri ve bişey hissetmedikleri kızlara hiç acımazlar, paçavra gibi fırlatırlar..

gerçekten iyi niyetinden olmuş olsa bile günde kaç kere konuşmak, seni aramayıp da o kızı araması artık çok da iyi niyetiyle ilgili bişey değil.sana acı gelebilir seviyosan ama sen buna inanmak istiyo olabilirsin.bu olaya dışardan bak, bi arkadaşının başına geldiğini ve sana anlattığını düşün o zaman inanır mıydın?

benim aklıma şöyle bişey geldi sülük kız tipi vardır o kız erkek arkadasına asık olabilir aralarında biseyler geciyo olabilir ama erkek arkadasın mesela benle olmak istiyosan sesini cıkarmıycaksın demis olabilir ona.böyle kızlar var sevdiği adamın hayatında biri olduğunu bilip ikinci olmayı kabul ediyolar.

valla canım bugüne kadar biraz insan tanıdıysam biraz da erkek tanıdıysam şunu diyebilirim ki insanlar sırf iyi niyetleri için hiçbişey yapmıyolar..hele ki erkekler değer vermedikleri ve bişey hissetmedikleri kızlara hiç acımazlar, paçavra gibi fırlatırlar..

gerçekten iyi niyetinden olmuş olsa bile günde kaç kere konuşmak, seni aramayıp da o kızı araması artık çok da iyi niyetiyle ilgili bişey değil.sana acı gelebilir seviyosan ama sen buna inanmak istiyo olabilirsin.bu olaya dışardan bak, bi arkadaşının başına geldiğini ve sana anlattığını düşün o zaman inanır mıydın?

benim aklıma şöyle bişey geldi sülük kız tipi vardır o kız erkek arkadasına asık olabilir aralarında biseyler geciyo olabilir ama erkek arkadasın mesela benle olmak istiyosan sesini cıkarmıycaksın demis olabilir ona.böyle kızlar var sevdiği adamın hayatında biri olduğunu bilip ikinci olmayı kabul ediyolar.

kız bana biz konuşmak istemediğimiz zaman konuşmayız sen bize engel olamazsın dedi bir iki gün sonra da hattı iptal oldu. 2 hafta sonra da erkek arkadaşım numarasını değiştirdi. ben beni aldattığını düşünüyorum bir yanımda inanmak istemiyor aslında. kızla yüzleştir diyorum oturduğu yeri bilmediğini söylüyor. bulduğu an yüzleştiricekmiş sözde ama bulmak için de hiç çaba sarf etmiyor. kızı zaten hiç masum bulmuyorum. aslında erkek arkadaşımı da... bir yandan da yıllarca hiçbir şey yapmayıp ben ayrıldıktan sonra kapıma çiçeklerle dayanması zoruma gidiyor. bu zamana çok değersizdim şimdi mi değerli oldum :KK43:

kız bana biz konuşmak istemediğimiz zaman konuşmayız sen bize engel olamazsın dedi bir iki gün sonra da hattı iptal oldu. 2 hafta sonra da erkek arkadaşım numarasını değiştirdi. ben beni aldattığını düşünüyorum bir yanımda inanmak istemiyor aslında. kızla yüzleştir diyorum oturduğu yeri bilmediğini söylüyor. bulduğu an yüzleştiricekmiş sözde ama bulmak için de hiç çaba sarf etmiyor. kızı zaten hiç masum bulmuyorum. aslında erkek arkadaşımı da... bir yandan da yıllarca hiçbir şey yapmayıp ben ayrıldıktan sonra kapıma çiçeklerle dayanması zoruma gidiyor. bu zamana çok değersizdim şimdi mi değerli oldum :KK43:

yani sanırım kız bunu erkek arkadaşınla arasında geçenlere dayanarak söylemiş.bi yanının inanmak istememesi çok normal, yaşadıkların ve hissettiklerin de öyle.ta ne zamandır oturduğu yeri bilmemesi imkansız hele ki çaba sarfetmiyosa söylencek pek de bişey yok.kıza göre hava hoş dulmuş zaten bu yaşında, tutturabildiğine yazıyodur.

ne desen haklısın, üzgünüm ama bu bariz bi şekilde aldatma olayı.senin bundan sonra yapman gereken şey bunu hazmedip hazmedemeyeceğini düşünmek.tekrar güvenebilir misin, o buna değer mi bunları ölç tart derim.yani bi otur bak çok mu vazgeçilmez yönleri var?bizlere burda ahkam kesmesi kolay, seven ve onla onca yaşanmışlığı olan sensin.kolay gelsin umarım çabuk toparlanırsın cnm.

Siz giden beş yılınıza üzülüyorsunuz ancak on yıl sonra giden on beş yılınıza yanmayın .
Bazen problemlerin en güzel çözümü en basit olandır , ayrılın gitsin ...
Kimseye kolay kolay ayrıl denmez ama bu çok farklı .
Aldatmak tekrarı çok olan bir eylemdir , burda yazan onca hanım emin ol ki bu ilişkiyi devam ettirirsen haklı çıkacaktır .
Sakın bizim aşkımız çok büyük biz ne badirelerden geçtik kopamadık yalanını tabiri caizse yemeyin ....

Belli zaten dUl ve cocuklu birini alamiyacagini,seni kazanmak istiyo... Digerinide eğlenmek yada fazlalık olarak goruyo ve mesajlasiyo...
Basıma boyle bisey gelse kabul etmezdim ben... İnsallah kurtulursun ama hatır icinde kabul edilmez

Affediceksn basta cok iyi gidick sonra yine gorusuckler cunku o kadinin kaybetck birseyi yok srninkide sirf heyecan olsn diye yapck buna benzer olayi arkadsm yasadi ondn biliyrm sunu unutma bir defa yapan her zamn yapar aldatanlarin tovbesi tutmaz

yani sanırım kız bunu erkek arkadaşınla arasında geçenlere dayanarak söylemiş.bi yanının inanmak istememesi çok normal, yaşadıkların ve hissettiklerin de öyle.ta ne zamandır oturduğu yeri bilmemesi imkansız hele ki çaba sarfetmiyosa söylencek pek de bişey yok.kıza göre hava hoş dulmuş zaten bu yaşında, tutturabildiğine yazıyodur.

ne desen haklısın, üzgünüm ama bu bariz bi şekilde aldatma olayı.senin bundan sonra yapman gereken şey bunu hazmedip hazmedemeyeceğini düşünmek.tekrar güvenebilir misin, o buna değer mi bunları ölç tart derim.yani bi otur bak çok mu vazgeçilmez yönleri var?bizlere burda ahkam kesmesi kolay, seven ve onla onca yaşanmışlığı olan sensin.kolay gelsin umarım çabuk toparlanırsın cnm.

düşündüm de alışkanlıktan başka bir şey değil. bana bir şey katmadı giderken en fazla yıllarımı götürecek. ne yaparsa yapsın artık geri dönmeyi düşünmüyorum.

direkt konuya giriyorum. yeni üyeyim. 5 yıllık bir ilişkim var. geçenlerde erkek arkdşmla buluştugumzda telefonunu kontrol ettim.kendisi lavaboya gtmşti. 2 dk öncesinde bir msj gelmiş fakat msj silinmişti.sonra ismine baktım samimi oldugu bir erkek arkadaşının ismiydi.şüphelendim çünkü gelen msjı silmezdi. hemen rehberine girdim 2 tane aynı isimde olan ikisi de turkcell olan farklı numaralar kayıtlıydı. bir kız arkadaşımı arayıp numaraları verdim bunların kim oldgunu öğren bana hangisi kız dedim. aradan 2 dk geçtkten sonra kız arkdaşım beni arayarak 531li olan numaranın kız oldugunu söledi. çok sinirlendim.kızı erkek arkadaşımdan aradım. bu sırada erkek arkadaşım hala lavaboda. önce onun ses vermesini bekledim. alo dedikten sonra kimle görüşüorm dedim. asıl ben kmle görüşüorm dedi. adınızı söleyn bana dedm. ben ceyda dedi. bunu duydugumda başımdan aşağı kaynar su döküldü.daha önce ayrıldıgımzda facebookunda bu kızın ne olrsa olsn ben hep senin yanında olacgm die yorumunu görmştm. kız 20 yaşında dul ve bir çocugu var. erkek arkdaşımla barştıgımzda bu kızın kim oldugunu sormştm o da durumunun kötü oldugunu ona yardm ettiğini arada para verdiğini söylemişti.ben de kesinlikle bu kızla bir daha ne olursa olsun görüşmesini istememiştim. çünkü kızın o yorumunda art niyet oldugunu düşünüorm. erkek arkadşmda bana söz verdi tmm üzülme sen dedi. aradığımda aynı kızın çıkması ben de şok etkisi yarattı. kıza ne sıfatla arıyorsun erkek arkadaşımı bilmiyo musun benimle barıştıgını dedim. biz arada konuşuorz ne var bunda gibi ukala cwplar verdi. bunun üzerine erkek arkdşım geldi. kıyameti kopardım. neden erkek ismiyle kaydettiğini sordum. senden korktum ztn şimdi msj atınca kaydettm öyle dedi. kızarsın die dedi. ne msj attı da sildn dedim.napıosun yazdı dedi. yanımda arıcaksın ben yokmuşum gibi konuşcaksın dedim. aradı hoporlörü açtım ceyda ecrin yanımda biz senle hep görüşüomuyuz dedi. sinirden ölücektim. sanki ben adama gt yanında oldugumu söyle demişim. kız da evet görüşüyoruz dedi.

nese ben bunu gönderdim. kız bana msj attı. ecrin hanım siz ne derseniz deyin o beni arayama dewam edicek .biz istediğimz zaman konuşmayız. gibi şeyler yazmış. hemen aradım kızı açmadı ısrarcı olup aramaya devam ettim açtı. kızı bir güzel haşladım özür diledi sonunda.

sonra ben erkek arkdşmdan ayrılmadım. biraz uysal davranıp zar zor fatura detaylarına bakabileceğim şifreyi aldım.internetten fatura detaylarına baktım. barıştıgmz günden bugüne hep o kızla konşmuş hatta bana sırf faturalı hattı diye msj bile atmazken o kıza msjda atmştı.gündüzleri yoğunum diye beni aramazken o kızı aramış. beni kapatıp onu aramış onu kapatıp beni aramış.ki bana sadece yardım için iş bulmamı istedi ondn bi kaç kere konuşmuştum dedi.üst üste yalanlar yakalayınca bu kadar masum olmadıklarını düşündüm. iş için bile olsa geceleri beni kapatıp onu aramak onu kapatıp beni aramak da ne oluyo.

nitekim ayrıldım.aradan bi kaç gün geçti kapı çaldı açtm yerde mumlar bir buket gül papatyalar ve bir not vardı. o sırada yanımda arkadaşımda vardı.notu okudum beni affet bebeğim seni seviyorum yazıyordu. bunların benim için bişey ifade etmediğini söyledim. o sırada o yukarıda beni izliomuş ve söyledklerimi duymuş. sonra eve davet ettim. artık onu istemediğimi bunların gereksiz oldugunu. 5 yıldır daha bi kere böyle bir sürpriz yapmzkn şimdi yapmş olmasının bişeyi ifade etmediğini ve kesnlkle ona güvenmediğimi burdan gitmesini ve bir daha asla aramamasını istedim. ağlayarak çıkıp gitti. kendimi berbat hissediyordum. aradan bi kaç gün geçti kız arkdaşlarımla sinemaya gittim. tam oturdum bi baktım yanımda erkek arkadaşım şok olmuştum. seni çok seviyorum beni affet ne olur bırakma iyi niyetimin magduru oldum die kulagıma film arasında fısıldadı. hiç bişey söylemedim. megersem arkadaşlarımı aramış onlarla anlaşmış. duyunca çok kızdım arkadaşlarıma. beni üzmek hoşunuza mı gidiyor istemiyorum dedim.

film araya girince tekrar onu istemediğimi her şeyin bittiğini film bittikten sonra herkesin kendi yoluna gideceğini söyledim gözleri doldu. film bitti yemek yedik hep birlikte sonra arkadaşımın eşi bizi aldı be eve geçtik.

aradan yarım saat geçti kapı çaldı evde tektim. açtım bi baktım karşımda erkek arkadaşım elinde ben çok seviyorum diye bir poşet midye. napıyorsun sen yine burda dedim ne olur içeri al konuşalım dedi.gel dedim. kararlı oldugumu söyledim ama öperek konşturmak istemedi beni. bırakamazsın beni bırakmıcaksn ben seni hiç bırakmıcam deyip durdu. bana seçme hakkı bırkmamaya kararlıydı. sonra arkadaşlarım geldi anlattım bana bi şans wer dediler dene bi kerelk dediler. istemiyorum dedim. keşke ya da acaba dememek için dön dediler. odaya geçtm tmm dedm sadece pişmn olamamk için tmm diorm baktm yapamıyorum biter dedim. ve ben yapamıyorum sadece kıyamadıgım,üzülmesini istemediğim için ayrılamıyorum.

ÇOK UZUN OLDU AMA LÜTFEN BANA DÜŞÜNCELERİNİZİ BELİRTİN NE YAPMAM GEREKİYOR?

buna bnze bişei bende yaşadım :KK43: bnmde 3 4 yllk bi ilşkm vardı ciddi düşünüordukk bu tarz bişe yasadım şmdi alatmayım uzun uzun.... ama benmki böle süprisler bile ypmadı açıkcası sadce pşmden ayrlmadı özrler diledi :) ama sevgi bu evet ççok üzüldm pskoljm bzldu güvenim sarsılmştı değişik bi duyguydu her dk otorp öle ağlıodum :S nyse dedm şans verdm ama şartlar koydm öncelikle hattını kapattırdım benm adıma hat açtırdımm ki takibi kolay olsun diye , daha sonra kullandığı herşeyin şifrsini aldım , hergün benii arıcaksın msj atıcaksın hemde yarım saatte bir dedim , telefonlarımı açmamazlk ypmıcaksın dedm.. evet saçmaydı belki ama biyerdede sevgi vardı :KK43: derkeen bunları yaptık ama ben yorulmştm artık sürekli takiptesiin düşünsene :KK43: sonra baya bi süre bıraktım takibii baktım herşey yolunda:) hatta annesiyle tyzesiyle knşmalrını felnan gördüm sildiğini sanmış ama baska gizli kutuya gitmiş nişanlanmyı beni istemyi düşündüğü yazıodu ve sonra glip istediler şuan nişanlıyım ve 6 ay snra düğünüm var iyikii şans vermişmmm diorum :) bence seviyorsaan çaabalaa

5 yılına emeğine acıyıp sakın affetme:KK50: affedersen ilişkine devam edersen inan bana daha çok üzülürsün.bu adam en baştan sana gerçek yüzünü göstermiş şanslısın evli değilsin çocuklu değilsin katlanmak zorunda değilsin:KK19: yolver gitsin yoksa ilerde çok pişman olursun canım

buna bnze bişei bende yaşadım :KK43: bnmde 3 4 yllk bi ilşkm vardı ciddi düşünüordukk bu tarz bişe yasadım şmdi alatmayım uzun uzun.... ama benmki böle süprisler bile ypmadı açıkcası sadce pşmden ayrlmadı özrler diledi :) ama sevgi bu evet ççok üzüldm pskoljm bzldu güvenim sarsılmştı değişik bi duyguydu her dk otorp öle ağlıodum :S nyse dedm şans verdm ama şartlar koydm öncelikle hattını kapattırdım benm adıma hat açtırdımm ki takibi kolay olsun diye , daha sonra kullandığı herşeyin şifrsini aldım , hergün benii arıcaksın msj atıcaksın hemde yarım saatte bir dedim , telefonlarımı açmamazlk ypmıcaksın dedm.. evet saçmaydı belki ama biyerdede sevgi vardı :KK43: derkeen bunları yaptık ama ben yorulmştm artık sürekli takiptesiin düşünsene :KK43: sonra baya bi süre bıraktım takibii baktım herşey yolunda:) hatta annesiyle tyzesiyle knşmalrını felnan gördüm sildiğini sanmış ama baska gizli kutuya gitmiş nişanlanmyı beni istemyi düşündüğü yazıodu ve sonra glip istediler şuan nişanlıyım ve 6 ay snra düğünüm var iyikii şans vermişmmm diorum :) bence seviyorsaan çaabalaa

eskisi gibi hissetmiyorum. benim için güven ve saygı sevgiden daha üstün geliyor. bu nedenle dönmek istemiyorum. bu da numarasını değiştirdi fakat bir kere benim aklıma girdi o kız. güzel konuşurken bile bugün yanına geldi mi arkadaşlarından biri haberini getirdi mi doğru söyle deyip duruyorum. sonra rüyalarıma giriyor bu sefer rüyamın etkisiyle o anı yeniden yaşamış gibi olup ona saldırıyorum çok kötü davranıyorum. ne üzülsün ne de üzüleyim. herkes kendi yolunu çizsin.

X