kararsızım kızlar lütfen yardım edin...

eskisi gibi hissetmiyorum. benim için güven ve saygı sevgiden daha üstün geliyor. bu nedenle dönmek istemiyorum. bu da numarasını değiştirdi fakat bir kere benim aklıma girdi o kız. güzel konuşurken bile bugün yanına geldi mi arkadaşlarından biri haberini getirdi mi doğru söyle deyip duruyorum. sonra rüyalarıma giriyor bu sefer rüyamın etkisiyle o anı yeniden yaşamış gibi olup ona saldırıyorum çok kötü davranıyorum. ne üzülsün ne de üzüleyim. herkes kendi yolunu çizsin.

tabiki senin kararın benmde rüyalarıma giriyorduu bende gidip kavga ediodum felan o daha çok üzülüodu pskoljmi bozduuğunu anladıkça ve ona göre verdiği değer daha çok arttı inan unutuo insan sevince tamam içinde kırgınlık kalır elbet ama şuan ben gülüyorum valla artık o derece yani :):21:

eskisi gibi hissetmiyorum. benim için güven ve saygı sevgiden daha üstün geliyor. bu nedenle dönmek istemiyorum. bu da numarasını değiştirdi fakat bir kere benim aklıma girdi o kız. güzel konuşurken bile bugün yanına geldi mi arkadaşlarından biri haberini getirdi mi doğru söyle deyip duruyorum. sonra rüyalarıma giriyor bu sefer rüyamın etkisiyle o anı yeniden yaşamış gibi olup ona saldırıyorum çok kötü davranıyorum. ne üzülsün ne de üzüleyim. herkes kendi yolunu çizsin.

ajan gibi yasarken hem sevginiz(egerki sevgi kalmissa) yipranir hem asla guvenemessin,cok dogru dusunuyosun canim.
sevgi zaten guven oldugu yerde vardir,seviyorum diye guvenemezsin kimseye,cunku tam o cok guvendiklerin o guvenini sarsar,kullanir seni

tabiki senin kararın benmde rüyalarıma giriyorduu bende gidip kavga ediodum felan o daha çok üzülüodu pskoljmi bozduuğunu anladıkça ve ona göre verdiği değer daha çok arttı inan unutuo insan sevince tamam içinde kırgınlık kalır elbet ama şuan ben gülüyorum valla artık o derece yani :):21:

hep mutlu olursunuz inş:)

Giden kandırmacayla dolu 5 yılın mı yoksa hayatının geri kalanında hep güvensizlik ve şüpheyle yaşamak mı? İnan kaldıramazsın, hafiyelik yapmaya başlarsın, ne sen ne o rahat edemez. Ona yansıtmamaya çalışsan da kendini yer bitirirsin. En iyisi gel dön sen bu yoldan. Dışarıda sana değer verebilecek adamlar vardır mutlaka.

araya bi kere soğukluk girmiş o güven gitmiş.. yalnız seni takdir ettim 5 yıllık bir ilişki, bu kadar jest ve hala istemiyorsun, gerçekten iradeli kızmışsın. bende olsam bi kere daha dene derdim sana. ki sende tamam demişsin zaten. ama içindeki öfke, kırgınlık yada herneyse devam ediyor. kendini mutsuz ediyorsun. bence ikinize biraz daha zaman ver, hala olmuyorsa başkası mutlu olacak diye ilişkiye devam etmenin manası yok.

ajan gibi yasarken hem sevginiz(egerki sevgi kalmissa) yipranir hem asla guvenemessin,cok dogru dusunuyosun canim.
sevgi zaten guven oldugu yerde vardir,seviyorum diye guvenemezsin kimseye,cunku tam o cok guvendiklerin o guvenini sarsar,kullanir seni

birde şöyle bi durum var, adam yıllarca yapmadığı romantikliği yapmış. yarın bigün yine sana bi jest yapacak olsa, yapsa, senin aklınca acaba yanlış bişey mi yaptı düşüncesi kalır. içini kemirirsin..

kelin ilacı olsa kendine sürermiş gerçi ama yinede fikrimi söyleyeyim dedim :)

birde şöyle bi durum var, adam yıllarca yapmadığı romantikliği yapmış. yarın bigün yine sana bi jest yapacak olsa, yapsa, senin aklınca acaba yanlış bişey mi yaptı düşüncesi kalır. içini kemirirsin..

kelin ilacı olsa kendine sürermiş gerçi ama yinede fikrimi söyleyeyim dedim :)

evet aynen, iste buda guvensizlige geciyo, sonra didikle dur acaba ne halt karistirdi yine diye.

aynı sizler gibi düşünüyorum fakat vicdan mı diyeyim alışkanlık mı diyeyim bilmiyorum. Ama tek bildiğim artık hayatımı onunla birlikte sonsuz bi ömür geçirmek istemediğim. Bazen o kadar çabalıyorki belki diyorum belki tekrardan güvenmeyi deneyebilirm. Ama görüyorumki güven bitmiş artık sevgi de körelmiş.

kesınlıkle kararından donme kadının karsısında kucuk dusmussun bıkere bu bıle yeter!

kendin yazmışsın 5 yıldır böle sürprizler yapmayan insan ilk defa böle yaptı die. boşver yaa şimdimi aklına gelmiş bişeler. eğer şmdi affedersen emin ol yine yapacak, yine aricak. bence affetmemelisin 5 yıl emek vermiş olsan bile..

X