Karalama defteri..

niye ben bişey olamadım ne evlendim ne mesleğimi yapıyorum bır baltaya sap olmamaktan sıkıldım ama ya

eşimi ailemi candostlarımı çok sevıyorum ıyıkı varlarr bıde içimdekı masum bebegımı cok sevıyorummm sızın için herseye ragmen ayakta kalıcam inş :)

ben sinirlenince sende amma sinirleniyorsun oluyor ama kendisi her daim sinirli, kızgın...

Sesini özledim.
Sesini özledim.
Sesini özledim.
Sesini özledim.
Sesini özledim.
Seni çok özledim.

Dün bizim EVLİLİK YILDÖNÜMüzmüzdü....♥♥ ♥♥

El ele ,, birlikte 5 yıldan beri yürüyoruz bu yolda sevdiceĞİMLe bİrLİKte..♥ ♥♥.

Bazen İYİ , bazen kötü günlerimiz olsa da ' ADI AŞK ' tı bu yolun....♥ ♥♥.

Ve içimizdeki KOPkOYU SEVgİ İle bu günlere geldik.....♥ ♥♥..

.Dilerim RABBİM daha nice güzel günler , yıllar gösterir bize EL ELE..♥ ♥♥....

BU akşam dışarı çıkıcaz bu ÇOK özel GÜNÜ KUTlamAK için.....

Bir de pasta alıcaz ,,, çünkü aynı zamanda kızımın da 3. yaş günü...

Bu iki güzelliği aynı anda kutlucaz yani...:))))

aşkı arayan, acaba o mu bu mu diye deneyen insanların sevgileri bana samimi gelmiyor, basit geliyor.. büyük ve özel değil... zaten böyle kişiler birinden ayrıldıktan sonra hemen gene aramaya başlıyor.

nasıl korkar oldum insanlardan :18: elimi uzatınca kolumu kaptırmaktan korkuyorum çok :26:

içinde bulunduğum umutsuzluktan, karamsarlıktan nefret ediyorum yaaa..
bi umut bekliyorum ama o da yokk
minicik bi ışık hüzmesi görsem bırakcam kendimi ama bırak o iğne ucu kadar hüzmeyi kapkara perdelerle kapalı etrafımm..

Bu ıcımdekı sıkıntının sebebı nedır anlamadım kı ?:26:

eskiden ne çok gülerdim. her cümlenin sonunda nokta yerine.. azaldı artık. hayat işte...

Bir insan hiç tanımadığı bir insana sırf gıcık olduğu için"iftira"atabiliyormuş,bunu öğrendim...
Bir insan hiç tanımadığı bir insana sırf yaşadıkları"ona"ters geldiği için"namussuz"yaftası yapıştırabiliyormuş,bunu da öğrendim..
Bir kadının en büyük düşmanının yine bir"kadın" olduğunu öğrendim..
İnsanlar ne kadar iki yüzlü
Belki de artık yavaş yavaş üyelik iptaline doğru gitmeliyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…