Karalama defteri..

yok ya, belki biri dinler söylediklerimi diyorum ama, sakal mı lazım acaba? zaten hep boşa yordum kendimi.
neyse, herkese iyi şanslar o zaman...
bir gün gelir bende değişirim ve umursamaz biri olurum belki...

Anladım ki, kendimi kanıtlamam gerekiyor. Gerçi geç oldu ama geç olsun da güç olmasın derler ya...

bilmiyorum öle bunladım kı yanlsı şeyler yapmaktan yanlız kelımeler kullanmaktan çekip gitmekten yada kimse zarar görmesin diye kendıme bişey yapmaktan korkuyorum

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:kocişkomla boy boy bebişlerimiz olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:ve mutlulugumuz huzurumuz bir ömür birlikte geçsın inş.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

öyle yapsam bi yandan baskı var, böyle yapsam başka yönden sıkıntı var, başka türlü yapsam gene ters bi durum var napsam bilemedim...

Bana göre en tehlikeli insan kıskanç insandır çünkü yapmayacağı çirkinlik, atmayacağı iftira yoktur öğğğğ.

karalarım anca napcam hayatımdan gelen gecenleri karalarım

Biliyorum daha yüzlerce gecem sensiz geçecek , ve o yüzlerce gece yine son yoksun diye ömrümden boşa akıp gidecekkkkkk.... :KK14: :KK14:

X