Karalama defteri..

Sürekli başa sarmanktan bıktım usandım artık etrafa herşey çok güzel gibi davranmaktan da yoruldum.

Ben bana yeterim, senin yetemediğin yerde. Onarırım kendi ellerimle kalbimi, kendi ellerimle severim yüreğimi. Kendime sultan, kendime teba olurum, sen efendim olamasan da kendime köle olurum.

''Uyandurun Ayşemi'' adlı şarkıya youtube'da video yaparken adriana Lima'nın fotoğraflarını koyacak kadar ne yaşadın.

Bazen bir kahve yudumlayıp, bir şarkı açarsın, susarsın ve o şarkı senin söylemek istediğin her şeyi söyler..

Neden sormadın nedenini??
Belki anlatmak istiyordum, belki ihtiyacım vardı konuşmaya..
Hep böyle oluyor nedense..
Sen sorunca, ilgilenince ben konuşamıyorum, konuşmak istediğimde de sen sormuyosun..
Öyle kafama göre anlatamam ki ben..
Çok üzgünüm, mutsuzum...

alıp başımı gitmek istiyorum.. ne ben kimseyi arayım ne kimse beni arasın.

Son düzenleme:
her şeyi darmadağın edip gidesim var!
virgülsüz, geri dönüşsüz...

her zaman sen haklısın her zaman.. birde bana kızdığın çoğu şeyi kendin de yapıyorsun, ama biz laf söyledik mi eyvah eyvah. hep sinir hep öfke. çok eskiden susardım mecbur, ama bi yerden sonra olmuyor olamıyor.

Şu an Galatasaray Fenerbahçe maçını izliyoruz koyü galatasaraylı kaynım koyü Fenerli olan bizleri kızdırıyor şimdi kalkıp ağZına yapıştırıcam haaaaa

Beleş koltuk geldi diye sevinirken kadının evde kedi beslediğini öğrendim. O koltuklar evdeyken eve giremiyorum :S Camdan atasım var hepsini ama dokunamıyorum. Eve gidine ilk işim o koltukları çöpe atmak olacak :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…