Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

:1rolleyes:arkadaşlar bu küç ü suyla kullanmak nasıl oluyo bide ben hiç almadım daha önce ne kadar karıştırmak gerek yoğurda:uhm:cevaplarınızı bekliyorummm

:1rolleyes:arkadaşlar bu küç ü suyla kullanmak nasıl oluyo bide ben hiç almadım daha önce ne kadar karıştırmak gerek yoğurda:uhm:cevaplarınızı bekliyorummm

valla canım ben suyla beceremedim... türk kahvesi gibi ama o kadar toz değil... suyla alınca yutamadım... ağzımın içine yapıştı kaldı... yoğurtla alacaksan 1 kaşık küç ; 2 kaşık yoğurt... karıştırıp ye... bence tadı güzel ama beğenmeyenlerimiz de var... yerimseniben

teşekkür ederim cnm en yakın zamanda denemeye başlicamyerimsenibenpeki günde bi kere mi sabah akşam mı:uhm:cevabını bekliyorumyerimseniben

teşekkür ederim cnm en yakın zamanda denemeye başlicamyerimsenibenpeki günde bi kere mi sabah akşam mı:uhm:cevabını bekliyorumyerimseniben

sabah akşamyerimseniben sabah bi tatlı kaşıgı akşam bi tatlı kaşıgı:1rolleyes:

ya kızlar şöyle ilginç bi durum var:
ben yazılanları okurken 3-5gün içinde "evet ağrı başladı", "hadi bakalım şişiyolar sanki.." gibi mesajları görünce kesin psikolojiktir olmaz öyle küt diye diyodum.. diyodum ama
bugün tam 5.günümdü inanılmaz sızlamaya başladılar tabi ki öyle büyüme dolgunlaşma yok daha ama farkedilir derecede ağrı var. çok ilginç bu küç hemen buldu anlaşılan gideceği yeri. hadi bakalım inş. devam eder böyle de büyürler biraz.. ayy umutlandım acayip :)

iyi geceler arkadaslar, bende bu sitede yeniyim, ve bende 3-4 gündür k.ü.c. sabah aksam aliyorum.. ama bi sorum var tok karnina mi yoksa ac karnina mi alinmali??? cevap yazarsaniz cok sevinirim.. simdikden t$k"ler....yerimseniben

iyi geceler arkadaslar, bende bu sitede yeniyim, ve bende 3-4 gündür k.ü.c. sabah aksam aliyorum.. ama bi sorum var tok karnina mi yoksa ac karnina mi alinmali??? cevap yazarsaniz cok sevinirim.. simdikden t$k"ler....yerimseniben

Canım bence pek farketmiyor aç tok ama ben genelde tok karnına yiyorum sabah kahvaltıdan sonra akşamda yatarken:1rolleyes:

İki haftadan fazla oldu başlayalı ilerleme yok diyemem dolgunluk var en başda ama reglimde yakın ama memnunum ben inşallah iyi olur :enbuyukkk:

nası yani benim dudaklarım renksiz renklendiriosa ben de başlıyım:1hug: Aldım kullanmadım öle duruo

ya kızlar bende küçü bırakmıştım tekrar başladım bi hafta oldu üstelik öyle sabah akşamda değil sadece gece yatmadan yiyorum..acayip bi kaşıntı var göğüslerimde böyle damarlar belli olmaya başladı..bide göğüs ucundaki kahverengi böyle varya oralar genişledi...ben bi uzmanın yazısında okumuştum göğüsler büyümeden önce kahverengi bölge genişlermiş sonra büyüme gösterirmiş..işe yarıyo bu küç sanırım bi hareketlenmeler var gibi..büyüdüğünü söyleyen arkadaşlara soruyorum sizede böyle şeyler oldumu acaba...

yaaa demek öyle kahverengi bölgeden belli oluyomuş bilmiyodum walla...ama bişiy söyleyimm mi bende 1 cm büyüme olmuş hiç bir fark göremesemde 2 -3 kere ölçtüm dün 79 çıktı nasıl sevindim yaaa...bide ölçmeden farkedecek kadar olsalar....off yaa noolur büyüsünler yaa nooluurr :)

ya denedim ama midem bulandı yarısını yiyemedim kaşığın çöpe attım çok kötü kokuo:çok üzgünüm:

damarlar belli oldu ve adet öncesi gibi bi ağrı var.
ama ucunda değişim olmadı

acaba geçici mi büyüdü benimki, bıraksam küçülür mü?

büyüme dediğimiz de böyle azcık bişey geri sönerse bu küçe darılırım.
Yemek yiyorum, Allah'ım bunlar göğüslerime gider inşallah!! diye dua ediyorum, bu teknikten de ümitliyim:dance:

neyse evlenmeden önce doğum kontrol hapına başlıcam, onun acabası yok büyütüyor, sonra da doğum yapıp göğüslerimi az daha büyük tutarsam super olcak:)))

arkdşlar slm.. size küç ile beraber çabuk sonuç almak için kullanılan bişi söliicem nar tozu... bende duyunca şaşırdım. aktara gittik kuzenimle bi orta yaşlı teyze dediki küçle beraber çabuk etki etmesini kalıcı olmasını istiyorsanız nar tozuyla karıştırıp kullanın dedi.. 1 kaşık nar tozu 1 kaşık küç. 2 kaşık yoğurt.. ve çok lezzetli.. küç tek başına ii değildi ama bununla karışınca iii. tawsiyejeyyar benimkilerde sızlama yanında birazda şişlik başladı 1,5 hafta oldu:teytey: dewamı gelirse size haber weririrm şekerleriim.. Şeniz..

canım naz tozu dedigin nar cekirdegi tozu mu? yoksa baska bisi mi? hemen alalim :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…