Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Kızlar ya vallada billada işe yarıyo üstelik ne kadar ucuz ve faydalı bişey
tadı kötü diyenlerede hayret edıyorum ameliyat olun o zaman tadı kötü diye
içmemezlik yapmayın hatta bence tadı kötü bile değil.Ben memnunum şişti
gerçektende gayet iyi şimdilik inşallah balon gibi sönmez yawfisfisfis
Tavsiye ediyorum herkese 1 milyona aldım ben aktardan 2 hafta oldu sanırım kullanmaya başlayalı hiçbi sorunda yaşamadım dinleyin siz beni küçe devam:teytey:

Arkadaşlar bende kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu şuanda bir ilerleme yok ama sanırım yan etki yapıyor başladım başlayalı geceleri kıramp giriyor bacaklarıma böle bişiy yaşayan varmı yardım edermisiniz.

Arkadaşlar bende kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu şuanda bir ilerleme yok ama sanırım yan etki yapıyor başladım başlayalı geceleri kıramp giriyor bacaklarıma böle bişiy yaşayan varmı yardım edermisiniz.

ya canım bi sorsan böyle bi yan etkisi varmı belki başka
bişeyden dolayı kramp giriyodur?
ben kullandıgımdan beri sağlıklıyım hatta sabahları
daha dinç kalkıyorum. Ama sağlık daha önemli tabi rahatsızlıgın
bundan kaynaklandıgından eminsen bırak bence

ya canım bi sorsan böyle bi yan etkisi varmı belki başka
bişeyden dolayı kramp giriyodur?
ben kullandıgımdan beri sağlıklıyım hatta sabahları
daha dinç kalkıyorum. Ama sağlık daha önemli tabi rahatsızlıgın
bundan kaynaklandıgından eminsen bırak bence

Daha öncede böyle bir yan etki yaşamıştım kan şurubu kullanıyordum kıramp vardı gene doktor yan etki dedi.Küç de kan yapdığı için sanırım bundan kaynaklanıyor ama bırakmakda istemiyorum:bbo: offf hep böle oluyor artık sadece akşamları içiyorum bakalım ne olacak.Teşekkürederim cevabına

özgecim sen memnunmusun küç bende var valla deyişik başkada birşey kullanmıyom

canım ben kucu bir muddet kullanmis idim dolgunluk yapmis idi ama sonra arisutu-bal-polen karisimi ve B vitamini kullandim, o sayede 1 beden buyudu, ancak sonra devam etmeme ragmen baska bi buyume olmadi :eek: ama simdi kuce tekrar baslicam, belki bu bi beden buyumeden sonra tekrar kuc kullanirsam daha cok tepki verir diye :dance:

ben diodum bu küç anca dolgunlaştırır, yine de 15-20 gündür kullanıorum göğüs çevrem 80 den 82 ye çıkmış. üstelik reglime daha 2 hafta var...:teytey::dance:gamyoncuiremsu:nazar:

:uhm:

ben ilk üye oldugumda bu konuyu birinci sayfadan itibaren okumuştum.. ve okuduklarımdan anladıgım kadarıyla daha once içi dolu olup sonradan boşalmış göğüslerde daha cok işe yarıyormuş.. yani senin gibi bi sürü kadın yazmış ve iyi sonuç almış sanırım..sen bilirsin denemek istersen yine de... ama bünyeye göre degiştigi de kesin.. her insanın yapısı aynı olmuyor.. herkes şansını deniyor yanisırnaşık şeya.s.

ayyy insşallah ben içi boşalanlardanım.inşallah dolar şöyle sertleşirler.olumlu sonuçları okudukça mutlu oluyorum.bügün 8 gün oldu.iki gün önce göğislerimde sanki süt dolmuş gibi sızlamalar kaşınmalar falan oluyordu.işe yarıyomu ne ama görüntüde bişey yok henüz...

Bende de 2 santim büyüme var arkadaşlar dün akşamdan itibaren yarım kalan göğüs büyüten hapıda alıyorum bakalım sonuç ne olacak

canım bu bölümde de buldum seni:) acaba almanya da nasıl buldun küç ü. Bende bulabilirmiyim ki. Cvp yazarsan sevinirim. Ne kötü ya hersey tr de burda hiç bişey yok bu almanlar hiç bişey bilmiyo :)))))

kusura bkma canim yeni gördüm:KK66: ben eczaneden aldim traubenkernmehl ismi...6 euro verdim 3 euroyada var dediler ama bunun markasi daha iyi dedi bende onu aldim ve gercekten az da olsa ise yaradi ...

kızlar küç e başladığımdan beri göğüslerde bişi farketmedim daha ama dudaklaım kıpkırmızı oldu :)
bide çok fena sivilce yapıyo ya. ama sivilceler için ilaç aldım.bırakmak yok.küçe devam :KK70:

yavas yavas olur sabret:)) ...masajinida yap yaninda.kimsede sivilce yapmadi ama hayret..demek bünyeye bagli.

canım ya bende zaten sivilce var da.arttı iyice kullanmaya başladıktan sonra.ama yıkılmıycaazzz :KK70:

X