Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ya kızlar bende aldım aldığım gibi duruyo
iğrenç bi tadı var midemi bulandırıyo içemiyorum
siz nası oluyoda içiyosunuz hayret yaa ben niye içemiyorum :KK43:(

ya kızlar bende aldım aldığım gibi duruyo
iğrenç bi tadı var midemi bulandırıyo içemiyorum
siz nası oluyoda içiyosunuz hayret yaa ben niye içemiyorum :KK43:(

cnm ben de ilk denemelerimde bi hayli zorlandım... bi kase yogurda bir tatlı kasıgı koydugumda rahat gidiyor...zorlamıyo yani...bazı arkadaslarda pudingle falan yemişler mutlaka kapatıyordur da ben sabah akşam pudıngle yemege kalkarsam fıçı olurumsırnaşık şey ondan yogurtla yiyorum.. buarada dur ya ben bu sbaha yemegi unuttun yiyeyim hemencik:icecream:

bi ark. süt ve süt ürünleriyle tüketmemek gerekiyomuş demişti o yüzden bende suyla içmeye çalışıyorum

bi ark. süt ve süt ürünleriyle tüketmemek gerekiyomuş demişti o yüzden bende suyla içmeye çalışıyorum
walla başka çözüm yolu bulamadım .. peki söyleyen arkadaş neye dayanarak dedi yani mantıki açıklama ne.. aman walla başka seyle gitmiyor.. büyütmezsede cildim güzelleşmiş olur napimnaniknanik
Peri_]{izi;3285191 .!.:
ya arkadaslar ben biraz geri kaldım .. kusura bakmayın . k.ü.ç ne ? :) nasıl bişe ya

arkadaşım k.ü.ç kara üzüm çekirdeği demek.. göğüsleri dolgunlaştırıyor diye içiliyor walla yarayan var yaramayan war kullanıyoruz işte..toz halinde bunu alıp sabah akşam bir tatlı kaşıgı yiyoruz senin anlayacagınyerimseniben:icecream:

arkadaşlar nedir bu nerde satılır biraz açarmısınız gerçekten işe yarıyormuu?

arkadaşlar nedir bu nerde satılır biraz açarmısınız gerçekten işe yarıyormuu?

aktarlardan alabilirsin canım... açık da satılıyor ben açık alıyorum... kapalı olarak aksu vital markasının var... sabah akşam 1 tatlı kaşığı... neyle birlikte alabilirsen :) suyla içenler var ama ben beceremedim... türk kahvesini suyla içtiğini düşün yapışıyor... ben 2 kaşık yoğurtla karıştırıyorum...

bir aydır kullanıyorum... başka birşey yapmıyorum; masaj filan gibi... ya da adaçayı içmek gibi... ama dolgunlaştığı kesin... benim de göğüslerim gerçekten çok küçük... dolgulu sütyenleri tam dolduramayan cinsten...

ama sadece göğüs büyütme etkisinin yanında ; antioksidan olması, damarları rahatlatması, varise - hemoroide -selülite iyi gelmesi... yaşlanmayı geciktirmesi ve cildi güzelleştirmesi gibi olumlu etkileri de var... netten araştır istersen...

cildim daha parlak oldu ki zamanında roaccutane tedavisi görmüş biriyim... yani problemlidir her zaman benim cildim... sanki selülütlerime de iyi geldi gibi... henüz yeni incelemeye almış durumdayım selülit kısmını ; bakalım :)

bence denemeye değer...

ayy hatta çantamda çıkarayım da yiyeyim şimdi... yerimseniben

Son düzenleme:
çocuk emzirince gögüzslerim deforme oldu ve küçüldü napiyim alıp kullanayımmı yoksa kullanmayayımmı kimi faydası oldu diyo kimisi olmadı bünyeye göre degişiklikmi gösteriyor bu kara üzüm çekirdegi yoksa offf kaafam karıştıı

:uhm:
çocuk emzirince gögüzslerim deforme oldu ve küçüldü napiyim alıp kullanayımmı yoksa kullanmayayımmı kimi faydası oldu diyo kimisi olmadı bünyeye göre degişiklikmi gösteriyor bu kara üzüm çekirdegi yoksa offf kaafam karıştıı

ben ilk üye oldugumda bu konuyu birinci sayfadan itibaren okumuştum.. ve okuduklarımdan anladıgım kadarıyla daha once içi dolu olup sonradan boşalmış göğüslerde daha cok işe yarıyormuş.. yani senin gibi bi sürü kadın yazmış ve iyi sonuç almış sanırım..sen bilirsin denemek istersen yine de... ama bünyeye göre degiştigi de kesin.. her insanın yapısı aynı olmuyor.. herkes şansını deniyor yanisırnaşık şeya.s.

Bir de bilmiyorum şöyle bişey var, poposu güzel olan kadınların göğüsleri küçük olurmuş( ör: shakira, kate hudson, jennifer lopez)
Ve eski çağlarda gerçek seksi kadın geniş kalçalı küçük göğüslü olurmuş:)))
Q:roflol: bunu kim söylemiş çok doğru bi tespit kendimi gördüm bi an:roflol:
Ama yandan bakınca dengesizliğin sınırlarını aşıyorum.biraz da denge lazım bence.amuda kalkıp öyle kalsam bi süre yağlar biraz üst tarafa kayar mısırnaşık şey

Onlarla yaşamaya alıştım ama arkadaşlar bakıp hiç mi yoookkk diye bağırınca kendimi rezil hissediyorum.Yok biraz var diyince gülme krizine giriyolar zatena.sEskiden dolgulu sütyen kullanmıyodum yapay oluyo diye biri dediki nie kocana süpriz olmasın diye mi kullanmıyosun hahahakafamçokkarıştıEspri konusu oluyoruz ya:çok üzgünüm: Ama şimdi 90 a tamamladım:lepi:

kızlar bende karaüzüm çekirdeğini burdan duydum ve düzenli olarak tüketmeye başladım ama 15 günün sonunda heryanımda çıkan sivilcelerle boğuşmak zorunda kaldım.yüzümdeki sivilcelri dahada azdırdı.sonra vücudumun heryerinde çıkmaya başladı ve uzun süre geçmedi. bıraktığımda geçmeyen sivilce izleriyle karşı karşıya kaldım.sonradan okuduğum şifalı bitkiler adlı kitapta kara üzüm çekirdeğinin vücuttaki yaraların dahada azdırma gibi bi yan etkisi olduğunu okudum. yararı olan herşeyin zararıda oluo demekki benden sölemesi dikkat edin..

kızlar bende karaüzüm çekirdeğini burdan duydum ve düzenli olarak tüketmeye başladım ama 15 günün sonunda heryanımda çıkan sivilcelerle boğuşmak zorunda kaldım.yüzümdeki sivilcelri dahada azdırdı.sonra vücudumun heryerinde çıkmaya başladı ve uzun süre geçmedi. bıraktığımda geçmeyen sivilce izleriyle karşı karşıya kaldım.sonradan okuduğum şifalı bitkiler adlı kitapta kara üzüm çekirdeğinin vücuttaki yaraların dahada azdırma gibi bi yan etkisi olduğunu okudum. yararı olan herşeyin zararıda oluo demekki benden sölemesi dikkat edin..

çok ilginç ... her bünye de farklı etkisi var demek ki... ama benim de cildim sorunludur ve kullanmaya başlayalı 1 ay oldu... ve daha parlak ve güzel görünüyor... belki de sende alerjik bir reaksiyon oluşturmuştur...

küç ile ilgili tüm yazılanları okudum ve nerdeyse senden başka zararı var diyen olmadı... faydası olmadı diyenler vardı ama fisfisfis

sen kullanma o zaman canım ya... ya da acaba bir alerji testi filan mı yaptırsan ?

Onlarla yaşamaya alıştım ama arkadaşlar bakıp hiç mi yoookkk diye bağırınca kendimi rezil hissediyorum.Yok biraz var diyince gülme krizine giriyolar zatena.sEskiden dolgulu sütyen kullanmıyodum yapay oluyo diye biri dediki nie kocana süpriz olmasın diye mi kullanmıyosun hahahakafamçokkarıştıEspri konusu oluyoruz ya:çok üzgünüm: Ama şimdi 90 a tamamladım:lepi:

anlamadım ben ... 90 a nasıl tamamladın :sm_confused:

bu arada benle de dalga geçiolardı hep ilerde evlenince sürpriz olacak diye :)

sanmıorum alerjik bişey olduğuna ama, çok güçlü bir antioksidan olduğu söyleniyor.vücuttan atılması gereken mikrop varsa sivilce yapma olasılığıda olabilir yani bi nevi kusma gibi bişey sanırım. ben göğüslere bi etkisi olduğuda düşünmüorum.

O zaman ayak bileklerimiz odun gibi olurdu şimdiye kadar yawsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

birde su var tadi ama kötü özellikle suyla ,yogutla veya sütle daha iyi ,ama merak ettigim su var etkisi gecmezmi acaba süt yogutla veya baska seylerle yesek?? ve illah masaj gerekiyormu?? iki kez hint yagiyla yaptim masaji baska yag evde olmadigi icin su an...bana hangi yaglari tavsiye edersiniz?almanyada yasiyorum sizin gibi sansi degilim trde hersey bulunur burda bulunmuyo ve sanki trdekiler daha dogal :)

canım bu bölümde de buldum seni:) acaba almanya da nasıl buldun küç ü. bende bulabilirmiyim ki. cvp yazarsan sevinirim. ne kötü ya hersey tr de burda hiç bişey yok bu almanlar hiç bişey bilmiyo :)))))

anlamadım ben ... 90 a nasıl tamamladın :sm_confused:

bu arada benle de dalga geçiolardı hep ilerde evlenince sürpriz olacak diye :)

Dolgulu sütyenleyerimsenibenöteki yöntemlerle imkansız o kadar büyümesi:çok üzgünüm:

Bu arada herşey allerji yapabilir arkadaşlar allerji için verilen antihistaminiklerin bile allerji yapma ihtimali varyerimsenibenHerkesin vücudu farklı ne de olsa...

eveeet.. atalım tarihimizi 15temmuz diye bugün bende alıp başlamış bulunmaktayım hayırlısı olsun :smiley-cool:
aylık gelişmelerden haberdar etmeye çalışıcam sizleri...
:enbuyukkk:

X