Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Ebrucum peki bu kremi kullanırken nelere dikkat etmek gerekiyo mesela kafeinli içeceklere sigaraya falan yasak varmı bu konuda beni aydınlatırmısın bide bebek emzirmekten sonra oluşan bi deformasyon oldume sende ayy çok soru sordum galiba fisfisfis

yok canım çok sormadın evet bendede emzirmeden sonra deformasyon oldu ama kreme başladığımdan itibaren toparlanma hızlandı küç kullanırkende olmuştu ama kremde daha çabuk oldu toparlanma yasaklara gelince diğerlerinde olduğu gibi fazla kafein tüketmemek gerekiyo ben normalde günde 4-5 kupa kahve içerim ama şuanda biraz azalttım en fazla 2 kupa içiyorum ama iş sigaraya gelince işte onu azaltamıyorum maalesef

Ebrucum cevap verdiğin için çok teşekkür ederim küçü bende kullandığımda fayda etmişti sanırım en çok bizim gibi göğsünde belli bir deformasyon olanlara yada aşırı kilo alıp verenlere iyi geliyor ben bu sigara iletinden kurtulamıyorum bi bıraksam daha iyi olucağına küçün daha faydalı olcağına inanıyorum çünki bı arkdaşımda kullanmaya başladı o sigarayı bıraktı ve küçün daha etkili olduğunu söyledi sigara damarları daraltıyo çünki tamam küç damarları açıyo ama o açtıkça biz sigara içerek yeniden daralmasına neden oluyoruz ve yeterli etkiyi göremiyoruz diye düşünüyorum valla artık çok sıkıldım şu göğüslerimle uğraşmaktan bıktım eşim izim vermiyo bi izin verse hemen silikon taktırıcam takıntı olmaya başladı adama tv izletmiyorum valla öyle memelerini ortaya açmış kadınları görünce sinirim tepeme çıkıyo kafayı kırcam yakındaklava:

arkadaşlar 92syfa bütün yazdıklarınızı okudum.ama net bir sonuca varamadım.
herşeye rağmen bende denemeye karar verdim

al benden de o kadar canım aynı valla:1hug:

Adet omadan 4-5 gün önce göğüsler büyür ya, bunu sağlayan ne nasıl o kadar büyüyor birkaç gün içinde?Benimkiler adet dönemimdeki gibi olsun yeter :1rolleyes: Onu sağlayan östrojenin artması muhtemelen, ama bir anda nasıl büyüyor anlam veremiyorum :sm_confused:

arkadaşlar bende yazılanları bayadır takıp edıyorum yeni basladım sayılır küçe:)
ben küçle çörek otunu karıstırdım her sabah bır yemek kasıgı alıyorum çiğniyorum sonra suyla yutuyorum cok fena bi tat oluo baya kötü fakat ben 1 haftadır buyume oldugunu hıssedıyorum en azından dolgunlastı ve genişledi. çiğneyerek yemenın daha faydalı olcağını düşündüm.yerimseniben

hayırlısı olsun bende senn gibi yeni başlayanlardanım

adigephsase gelişmelerden haberdar edersen sevinirim cnma.s

cnm sımdılık hafıf buyume var yaklasık 2 hafta oldu ben çörek otuyla karıstrıp sabahları aç karnına içtiorum. şimdi tekrar gidicem aktara küç,çörek otu ve keten tohumuyla karıstırıp bu sefer denicem. bide ben her banyoda masaj yapıyorum . bıde şunu söyleyeyım cıldım daha parlak cıldımde gelısme var yanı sıvılcelerden kurtuluyorum:dance:. gelişme var sabırlı olmak lazım benceyerimseniben

yerimsenibençok saol cnm.en azından senn olumlu gelişmeler alman benm içinde umut kaynağı oluyo.ben sadece küç yiyip masaj yapıyorum.ama benm bi hafta bile olmadı çok yeniyim

alla alla göğüslerde büyüme mi yapıomuş yani fisfisfis
çok şaşırdım ben her yaz kullanırım kışın unutuyorum fln zman bulamıyorum ama yazları 3 yazdr fln kullanıyorum karaciğer sebepli çiğniyodum iki günde bir fln dkhdır alkoldür onların etkilerinden arınmk için ama göğüslerde hiç dikkatimi çekmedi büyüme :S zaten bnmkiler çok küçük değil belki ondn anlamıyorum ama karaciğer temizlenince ciltde aynı derecede düzeliyor yani cildede olumlu etkisi var
bide bişi sorcm yani kullandığın süre boyunca mı büyüyor yoksa bırakınca iniyo mu ona göre bu yaz gene kullancm bide büyütmiyim iyicene playboy kızı gibi :uhm:

Kizlar Diğer Konuya Bendeki Gelişmeleri Yazdim 3 Hafta Oldu Ve Mükemmel Sonuçlar Elde Ettim

redbul canım ya nereye yazdın ben bulamadımda bende kullanıyorum ben farkedemedim ama farkedenler oldu büyüme olmuş dediler bilmiyom hadi hayırlısı

Canim Benim Ayrintili Yazdim Ilk Konuya Bende Sizlama Var 3 . Hafta Sertlikte Var

off allahım herkesin derdi ayrı ya.. bende göğüslerimi küçültmek için bi formül istiorum...

Ben de kullanıyorum 10 gün olcak.göğüslerim zaten normal büyüklükte ama biraz dirilik lazım.burda cildi sıkılaştırdığını ve renk verdiğini falan okuduğum için aldım ve kullanıyorum şimdilik bi değişme tabi beklemiyorum ama kısa zamanda inşallah faydasını görürüm ya :1rolleyes:

Ben de kullanıyorum 10 gün olcak.göğüslerim zaten normal büyüklükte ama biraz dirilik lazım.burda cildi sıkılaştırdığını ve renk verdiğini falan okuduğum için aldım ve kullanıyorum şimdilik bi değişme tabi beklemiyorum ama kısa zamanda inşallah faydasını görürüm ya :1rolleyes:

evet bende kullanıyorum yaklaşık 1 ay olacak gelişme var tabikide
sızlama ve sertlik tabi adaçayı ve masaj yapıyorummmm

bunun en büyük ve gözle görülür faydası göğüsleremi ? kullanmayı bıraksammı aşırı büyük durması hiç iyi olmaz ya:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…