Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar ben küçü varislerim için kullandım.azaldı sanki ve eskisi gibi ağrı da yok.sonra düzenli kullandığım dönemde cildim pırıl pırıl olmuştu.şimdi tekrar başlıyacağım.antioksiden oluğu için gençleştirmesi doğal

arkadaşlar her konuda belirttim yine söylüyorum kara üzüm kurusunun çekirdekli olanından kuruyemişçiden alın ara sıra avuç dolusu yiyin işte bu kadar.aktardan aldığınız k.ü.ç.nin içinde kimbilir neler var?hem üzümünü hem çekirdeğini yemek daha mantıklı değil mi?sevgiler...

çok sağol ebru19 ya sanki erkekler bu tarz şeylere çok takıyomuşlar gibi geliyo bana ne bileyim işte takıntı oldu bende başladım küçe bakalım hayırlısı...

canım bunlar boş takıntı bence emin ol seni seven bir erkek bunu hiç dikkate almayacaktır eğer gerçekten öyle olsaydı bütün küçük göğüslü kadınlar sanırım bekar kalırdı dimi:dance: boşveeeer küçe devam öptüm canım kafanı takma böyle şeylere bak buda benden sanaa.s.

Yorumun son derece yanlış!
Bu nasıl bir suçlamadır?
Etkisini gerçekten gören insanlar yazamazlar mı buraya? Neden bu kadar insanı kandırsınlar? neden aktarların yandaşları olsunlar ki belki sende etki etmeyecek hiçbirşeyin garantisi yok bunun da yok tabiki.En azından hapların oldugu kadar yan etkisi yok ve kaldı ki sadece gögüs büyütmek için değil bu kara üzüm bundan önceki sayfaları okuduysan!
Sen fazla umut bağlamayabilirsin ama umudu olanların da umutlarını kırma lütfen!
Saygılar,

sana sonuna kadar katılıyorum arkadaşım bu değerli arkadaşımız kara üzüm çekirdeğini araştırırsa nelere iyi geldiğini görecektir zaten

Tam 40 gündür kullanıyorum büyüdü diyemem sanki biraz dolgunluk var ama psikolojikmi bilmiyorum ama isterse büyüsün yada büyümesin yaza kadar devam edicem onlar büyümesede sağlığımız için faydalı,zaten abartılacak kadar küçük değiller kiloma göre iyiler bile ama biraz büyüse fena olmaz hani :)) neyse yinede ümid kesip bırakmayalım sağlığımız için faydalı en azından bu kısmı daha önemli kızlar....

arkadaşlar ben aşağı yukarı 1 yıldır kullanıyorum ama büyüme anlamında hiç bi sonuç alamadım herkeste işe yaramıyo demek ki kanseri önlüyomuş diye duydum o yüzden kullanmaya devam ediyorum

arkadaşlar kara üzüm çekirdeğinin ne gibi faydaları var ibliyormusunuz? bende ileri derecede kasızlık var acaba onada iyi gelirmi? bilgisi olanlar beni aydınlatabilirmi acab:çok üzgünüm:a

arkadaşlar kara üzüm çekirdeğinin ne gibi faydaları var ibliyormusunuz? bende ileri derecede kasızlık var acaba onada iyi gelirmi? bilgisi olanlar beni aydınlatabilirmi acab:çok üzgünüm:a

B vitamininin üzüm çekirdeğinde bol miktarda bulunduğunu anlatan Prof. Dr. Zeybek, “Taze ve kuru üzümün yanı sıra üzüm suyunda yoğun bir şekilde bulunan potasyum minerali ise vücut sıvılarında basınç oluşmasına yardımcı olur ve asit-baz dengesini sağlar. Üzüm çekirdeği ekstresi özellikle sigara içenler, alkol ve doğum kontrol hapı kullananlar için oldukça faydalıdır” dedi.
Prof. Dr. Zeybek, buna karşılık üzüme alerjisi olan kişilerin üzüm çekirdeği almaması gerektiğini, hamilelik ve süt vermede henüz çalışma olmadığı için bu durumlarda da önerilmediğini kaydetti. 1950'de üzüm çekirdeği Resivit olarak bilinen ve Fransa'da satılan ilk damar koruyucu ilaç olmuş.
.
Faydaları :
• Damar duvarlarını onarır, kalp ritmini düzenler,kalp krizi riskini azaltır.
• Düzenli kullanımda varis oluşmuş damarların tedavisinde kullanılır.
• Beyin damarlarını güçlendirerek,beyine giden oksijen miktarını arttırır.Bu etkisi ile unutkanlığı azaltıp, konsantrasyonu arttırır.
• Yaşlılık belirtilerini azaltır.
• Alzheimer için olumlu etkileri vardır.
• Kolestrolü düşürür.
• Romatizmal ağrılara iyi gelir.
• Deri kırışıklığını azaltır.
• Erkeklerde cinsel isteği arttırır.
• Vücutta biriken serbest radikallerin, vücuttan atılmasını sağlar Şeker hastalığı ve yaşlanmaya bağlı göz sorunlarında olumlu etkileri gözlenmiştir.
• Selülitlerin tedavisinde etkilidir.
• Düzenli kullanımlarda alerjilerin azaldığı veya sona erdiği bilinmektedir.
Kullanım Şekli :
Sabah-akşam bir tatlı kaşığı öğütülmüş kara üzüm çekirdeği besinsel takviye olarak bal, pekmez, yoğurt veya su ile alınabilir.

Kimler kullanmalı?

* Kan damarlarının yardıma ihtiyaç duyduğunu düşünenler.
* Cildindeki kırışıklıklar günden güne fazlalaşanlar
* Cildi cansız ve solgun görünenler
* Cinsel yaşantısında kendini yetersiz hissedenler
* Kalple ilgili sorunları olanlar
* Ani kalp krizi riski olanlar
* Görme gücünde yaşlanmaya bağlı bozulma olanlar
* Şişlikler ve ödem alerjilerinde

valla arkadaşım bendeki bilgiler bu kadar umarım birazda olsa faydası olmuştur sana bu arada harnup pekmezini denedinmi çok etkili ve birçok şeye iyi geliyor

sağol ebru19 ne bileyim işte ya aslında takmazdımda çevredekiler takıntı haline getirdiler abimin hanımı falan aman ne bileyim ben düşünmezdim bile öle şeyleri çok sağol beni rahatlattın bende öptüm koccaman

selam olsun tüm meme muzdariplerine. Bende dün gece başladım , Allahtan tadını çok sevdim dolu bir tatlı kaşığını bir kase yoğurtla karıştırdım.Tuzlu bir tadı olduğu için ekmekle bile yenir bir şey bu :) hayırlısı bakalım.
:enbuyukkk:
a.s.:içelim:

arkadaşlar ben aktardan aldım
kutudakilerin yarı fiyatına kilosu
guvenemedim
başlasam mı?
kaç gundur duşunuyorum
yardımcı olursanız
bende başlamak istiyorum:S

yok artik. ben yarim kilosunu 5 liradan aldim. kizlar abartmayin isterseniz, dikkatli olalim kaziklanmayalim.

valla özdilek te falan 6 ytl,aktarda ve ecz. 6,5 8 ytl arası fiyatı var.kendi ürünlerini pahalıya satıolar aktarlar ama aksu vital gibi kutudakiler daha hesapli

X