Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

YA AMYLEE NE YALAN SOLIM BEN 3 AYDIR KULLANIYODUM O KADAR BUYUMUSTU KI ARKADASLARIM SİLİKON YAPTIRDIN DİYORLARDI!AMA KIZLAR CİDDEN BİRAZ KUCULDU YINE ANLAYAMIYORUM CUNKU DUZENLI KULLANIYORUM.BAKALIM NE OLCAK DEVAM YİNEDE!!UMUDUNUMUZU YİTİRMEYELİM :çok üzgünüm:

çok şaşırdım tweeda ya nasıl oldu yani bir ara 10 gündür bıraktım diyordun acaba o sırada mı oldu.yani anlaşılan biz bu küçü ömür boyu kullanmak zorundayım.o zaman istediğimiz forma kavuştuktan sonra dozajını indirelim.aslında ben çok yerde araştırdım.bir çok bitkiselin uzun süreli ve yüksek dozajda kullanımından zararlar doğuyormuş.ama küçün şimdiye kadar hiç bir yan etkisi bildirilmemiş.

arkadaslar bende bugun aldım be kullanmaya basladım ınsallah faydası olur bıde bıse sorucam bızde kahve cekme makınası var kara uzum cekırdegını alsam ben ceksem olurmu daha ucuza mal olur dımı arkadaslar cvp beklıyorum:enbuyukkk:

arkadaslar bende bugun aldım be kullanmaya basladım ınsallah faydası olur bıde bıse sorucam bızde kahve cekme makınası var kara uzum cekırdegını alsam ben ceksem olurmu daha ucuza mal olur dımı arkadaslar cvp beklıyorum:enbuyukkk:

öyle yeterince iyi olacağını sanmıyorum ama yine de sen bilirsin tabi zaten çok ucuza mal oluyor.çünkü 250 gr. 6.65 ve 1.5 ay yetiyor

arkadaşlar ya bu göğüs ölçüsü nasıl alınıyor.ben mezro ile ölçtüm.ve 80 çıktı.yani bu imkansız da o açıdan söylüyorum.henüz öyle büyük bişi yok.mezro ile mi ölçülüyor gerçekten ve ayrıca göğüse bastırmak mı gerekiyor ya kafam çokkarıştıfisfisfis

kızlar kimseyi ümitlendirmek ve hayal kırıklığı yaşatmak istemem ama ben küçü uzun zamandır kullanıyorum ve çok memnunum.bikaç başlığa daha yazdım birkaç gün içipte sonuç beklemek çok mantıksız ve manasız.sadece gögüsler için deil birçok sorun için harika bişey bence küç.cildimi harika yaptı ki uzun süre sivilce sorunum vardı tedavi görüodum sanırım tedavi sürecini hızlandırdı ve şu an çok şükür cildim çok iyi.her ürünün her bünyede farklı etkiler gösterecegini unutmayın ve lütfen düzenli bir süre kullanmadan bu birşeye yaramıo deyip bırakmayın.

Annem bi kese kuru siyah üzüm vermişti ama ben naptım onları yemedim.Ya canım annaem kansızlığa iyi gelir diye vermişti.ama pek çok faydası varmış meğer.en kısa zamanda alıp yemeliyim.

bende gelişme var arkadaşlar öyle ahım şahım bir gelişme değil ama artık gözle görülür bir gelişme var.kesğinlikle daha dolgun ve daha sertler artık.aynaya baktığım da da daha güzel görünüyorlaryerimseniben

küç ü yaklaşık bir haftadır kullanıyorum hanımlar pskoljkmi bilmiyorum ama bana sanki daha dolgunlar gibi gelio.bi kaç hafta sonra tekrar yazarım.yarından itibaren de aktarın karışımını kullanmaya başlıyorum.azimliyim büyütcemmm:)) bu arada yoğurtla karıştırıp üzerine çikolata sosu dökünce acaaip güzel bi tat oluo.iştah kapattığı da doğru.

kızlar ben de dün akşam aldım ve denemeye başladım... 6 ytl kavanoz içinde ve incecik un gibi ... suyla gayet iyi oluyo... bakalım nasıl olcak....

bende gelişme var arkadaşlar öyle ahım şahım bir gelişme değil ama artık gözle görülür bir gelişme var.kesğinlikle daha dolgun ve daha sertler artık.aynaya baktığım da da daha güzel görünüyorlaryerimseniben

amyylee gerçekten çok sevindim !!! benimkilerde yine dolgunlasmaya basladılar!enteresan bişey ya...ömür boyu küç yutacagız anlasılan:bbo:

kızlar ben de dün akşam aldım ve denemeye başladım... 6 ytl kavanoz içinde ve incecik un gibi ... suyla gayet iyi oluyo... bakalım nasıl olcak....

suyla tadı kötü oluyo yaa midemi kaldırdı yoğurtla deneyeceğim bakalım nasıl olucakşakkıdı

Ben kuru üzüm yiyorum hemen etkisini gösterdi ama ben çörek otuyla birlikte yiyorum.Yoksa çörek otu iğrenç geliyor.
İlk haftada sızlama hissettim hemen.

kızlar bendee varislerim için kullanıyorum.ama göğüslerim büyüdü 2 haftayı geçti başlayalı.büyümeseler de olurdu.
cidden dolgunlaştı.emzirme sonrası fosalmıştı göğsüm

merhaba arkadaşlar bende nerdeyse 3 aydır kuç tozu kullanıyorum ama maalesef bi faydasını görmedim :KK43:( yanında rezene adaçayı da içtim hiçbir değişme olmadı... sadece kilo aldım :KK43:(( faydasını görenler var ama sanırım bende işe yaramıcak :KK43:(

arkadaşlar ben küçü 250 gramını 10 ytlye alıyorum... daha ucuza alanlar var nerden aldıklarını yazarlarsa sevinirim... internette ucuza var ama oraya güvenemiyorum.... bu arada ben 1 kaşık küçü suyla yutuyorum yoğurtla daha mı etkili oluyo acaba??? kafamçokkarıştı cevap yazanlara şimdiden teşkür ederim...a.s.

Kızlar ben 1,5 kutu küç bitirdim, biraz gelişme var. eşimde farketti ama arada yüzümde alerjiler oluyor, büyük ihtimalle küçten çünkü bana normal üzümde alerji yapar fazla yiyince. o yüzden alerjiler artınca 2-3 gün ara veriyorum.
ben her sabah aç karnına 2 tatlı kaşığı küçü suyla yutuyorum. günde 1 fincanda rezene veya adaçayı içiyorum. bence işe yarıyor. tavsiye ederim.
birde masaj yapsammı diyorum ama masajı ayrıntılı tarif edebilirmisiniz? yanlış bişey yapmak istemiyorumda.

yaklaşık 17-18 gün oldu, hiçbirşey yok :KK43:
sanırım kişiden kişiye değişiyor bu etki.
Yalnız söylemeliyimki bende ishal yaptı. İki gündür almıyorum şimdi rahatım. Devam edip etmemekte karasızım :S

X