Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

slm kıslar bende kullanıyorum 4 gündür küç ü sanki yanlardan hafif acımaya başladılar acaba ondanmı regl de yenı bıttı daha baslamasına çok var..bir de adaçayı ile ısırgan çayı içtim etkı edıyomu yoksa psıkolojık olarak ınsanın canı böyle acırmı?kafam karıstı..bırde takıp ettıgım kadarıyla en etkılı olan aksu vıtal sonuc alanlar genelde onu kullanmıs..

slm kıslar bende kullanıyorum 4 gündür küç ü sanki yanlardan hafif acımaya başladılar acaba ondanmı regl de yenı bıttı daha baslamasına çok var..bir de adaçayı ile ısırgan çayı içtim etkı edıyomu yoksa psıkolojık olarak ınsanın canı böyle acırmı?kafam karıstı..bırde takıp ettıgım kadarıyla en etkılı olan aksu vıtal sonuc alanlar genelde onu kullanmıs..fisfisfis

noldu ya öyle 3 kere gıttı cevap..neyse işte öyle yani ben hafiften bişiler hisseiorum yani acıyo kenar kısımlar

metabolizman hızlı demekki hemen zayıflamışsın.iştah kapatıyor az yiyince de zayıfladın tabi

canim sen kuc ten mi bahsediyorsun? ya ben kilo vermek istemiyorum ama bu aralar bayagi bi zayifladim. kuc ten mi oldu acaba

Benim bugün 13. gün ve dediğim gibi iştahım bayagı kesildi. Ama bende biraz kontrollü gitmeye çalışıyorum olduk kadar. Bu arada 1-2 gündür bende de kabızlık gibi birşey başladı. Belki de yan etkileri de vardır bunun bilemiyorum. İnşallah metobolizmamızı bozmayız.

SLM KIZLAR BENDE YAKLAŞIK BİR AY ÖNCE KADAR BİR AY SÜREYLE KULLANDIM AMA Bİ DEĞİŞİKLİK OLMAMIŞTI :1no2: O ZAMAN TOK KARINA İÇİYODUM. ŞİMDİ TEKRAR BAŞLADIM ÜMİDİM VAR HALA :1rolleyes: MISIR ÇARŞISINDAN AÇIK OLANLARDAN ALDIM VE SABAH AKŞAM AÇ KARINA (DİYE DUYDUM) SÜTLE BİRLİKTE İÇMEYE BAŞLADIM BAKALIM SİZLER NASIL NE ŞEKİLDE İÇİP ETKİSİNİ GÖRDÜNÜZ BENDE KABIZLIK FALAN YAPMAMIŞTI BİRAZ KİLO ALDIM AMA BEN ZATEN ÇOK YERİM ONA BAĞLAMADIM sırnaşık şey

Ben aktarlardan 10 ytl ye aldım. Ama internette bir yer buldum 5.95 olarak. yalnız 24 ytl den az olmuyormuş sipariş kargo bedava. Bizde işyerinden kızlarla toplanıp sipariş ettik. Daha ucuza geldi. Bilginiz ola.İlgilenen olursa;

Sipariş ettiğim yerin internet adreside şu:

Kimsede gelişme yok mu arkadaşlar ya.Ya ben de hiç ağrı yada kaşıntı yok ama sanki biraz daha dikleşmiş sanki.sizlerden ne haber

ben yaklaşık 10 gündür kullanıyorum.
başlamadan önce ölçtüğümde 86'ydı (yalnız benim çapım geniş:)) şu anda 91 cm. hiçbir şekilde acı ağrı vs. hissetmiyorum.
yani bu mucize ya k.ü.ç.den ya da hormonal bişey bilmiyorum. sonuçta benim göğüslerim baya hassastır

10 günde bu kadar değişmiş olması gerçekten çok iyi.keşke bende başlamadan önce ölçseydim.ben de de hiç ağrı yok ama gözle görülür bişe de yok ya offffÇok üzgünüm çoook

kizlar benimki 3 ayda 1 cm buyumus. o da belki yanlish olcmush ola bilirim. tam 2 gun sonra 3 ay oluyor ya her gun sabah aksam aliyorum. olurmu boyle insafsizlik, 7-8 cm buyuseydi bari ya

kizlar benimki 3 ayda 1 cm buyumus. o da belki yanlish olcmush ola bilirim. tam 2 gun sonra 3 ay oluyor ya her gun sabah aksam aliyorum. olurmu boyle insafsizlik, 7-8 cm buyuseydi bari ya

umudunu hiç kaybetme tuana sen demiyormuydun 6 aya kadar süren oluyor.ben pozitif düşünceye inanırım.bende de şimdilik faaliyet yok.ama büyüyeceklerinden de hiç şüphem yok .sen de sakın ümidini kaybetme.

Kızlar ben bu kara üzüm çekirdeğinin gögüs büyüttügünü hiç duymamıştım.
Benim bildiklerim;

• Damar duvarlarını onarır, kalp ritmini düzenler,kalp krizi riskini azaltır.
  • Düzenli kullanımda varis oluşmuş damarların tedavisinde kullanılır.
  • Beyin damarlarını güçlendirerek,beyine giden oksijen miktarını arttırır.Bu etkisi ile unutkanlığı azaltıp, konsantrasyonu arttırır.
  • Yaşlılık belirtilerini azaltır.
  • Alzheimer için olumlu etkileri vardır.
  • Kolestrolü düşürür.
  • Romatizmal ağrılara iyi gelir.
  • Deri kırışıklığını azaltır.
  • Erkeklerde cinsel isteği arttırır.
  • Vücutta biriken serbest radikallerin, vücuttan atılmasını sağlar Şeker hastalığı ve yaşlanmaya bağlı göz sorunlarında olumlu etkileri gözlenmiştir.
  • Selülitlerin tedavisinde etkilidir.
  • Düzenli kullanımlarda alerjilerin azaldığı veya sona erdiği bilinmektedir.

Valla alerji olduğu için bende kullanmayı düşünüyordum ama ne güzel o dediğinizde oluyorsa.yerimseniben Başlayım bari hemen :sm_cool:

umudunu hiç kaybetme tuana sen demiyormuydun 6 aya kadar süren oluyor.ben pozitif düşünceye inanırım.bende de şimdilik faaliyet yok.ama büyüyeceklerinden de hiç şüphem yok .sen de sakın ümidini kaybetme.

tamam canim. umitle devam ediyim o zaman. zaten birakmadim, devam ediyorum ama regl olunca dolgunluklari gitti ya cok uzuldum. oysaki cok guzel olmuslardi ya adet oncesi. neyse 1 cm bile hic yoktan iyi. demekki bir seyler oluyor. sende gelisme var mi?

Herkesin bünyesi farklıdır. Hemen ümitsizliğe kapılma. Bende 16. günümdeyim bende de bir değişiklik yok o bakımdan ama kilo verdim. hem bunun daha güzel yararlarıda varmış araştırınca ögrendim bende.

Kimsede gelişme yok mu arkadaşlar ya.Ya ben de hiç ağrı yada kaşıntı yok ama sanki biraz daha dikleşmiş sanki.sizlerden ne haber

YA AMYLEE NE YALAN SOLIM BEN 3 AYDIR KULLANIYODUM O KADAR BUYUMUSTU KI ARKADASLARIM SİLİKON YAPTIRDIN DİYORLARDI!AMA KIZLAR CİDDEN BİRAZ KUCULDU YINE ANLAYAMIYORUM CUNKU DUZENLI KULLANIYORUM.BAKALIM NE OLCAK DEVAM YİNEDE!!UMUDUNUMUZU YİTİRMEYELİM :çok üzgünüm:

ya aslında çok az bir fark görüyorum ama ne yazık ki hayallerimin çok altında.tabi benim daha yeni 1ay oldu değil 6 ay 1yıl sürse bile bıkmadan usanmadan devam edicez ama değil mi tuana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…