Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Bende cok tecrübeli degilim aslinda.. bazen annem bugün su yemegi yap der ilk defa yapsam bile tadini tuzunu herseyini tutturuyorum da pilava gelince is degisiyor malesef. Tam aksine bulguru yaparim bak nedense

hehe biraz dikkat isteyen bir yemek pilav

ilk pilav denememi duymak istemezsin,haline şükret

Bende cok tecrübeli degilim aslinda.. bazen annem bugün su yemegi yap der ilk defa yapsam bile tadini tuzunu herseyini tutturuyorum da pilava gelince is degisiyor malesef. Tam aksine bulguru yaparim bak nedense
pilav kolay gıbı gorunse de kıvamı yakalamak zor benımde ya lapa olurdu ya dıbı tutardı şimdi daha iyiii oluyor
tmm

ne temizliği ya

çok iş yok...

perdeler yıkanacak, ev süpürülcek,kapılar silincek, mutfak duvarları silinecek, çamaşırlar yıkanacak, toz alınacak vakit kalırsa yemek yapılacak
Simdiden kolay gelsin diyorum bizde annemle hergün temizlik yapiyoruz anlamadim gitti ya. Toz aliyorum 10 dakika sonra bi bakiyorum yine tozlanmis heveste kalmiyor ondan sonra

çok iş yok...

perdeler yıkanacak, ev süpürülcek,kapılar silincek, mutfak duvarları silinecek, çamaşırlar yıkanacak, toz alınacak vakit kalırsa yemek yapılacak

ha maşAllah tabi cnmm pek fazla iş yokmuş 10 saatte çıkılır zatnn
esmerimm ya çok isterdm yardm etmeyi ama ama ama benim ımm işim var ııı ahh Babamla işim var

Son düzenleme:
çok iş yok...

Hepsini aynı gün yapmak zorunda mısın?
Zor olur ya. Bir gün mutfağı yap. Bir gün bir yeri…

Simdiden kolay gelsin diyorum bizde annemle hergün temizlik yapiyoruz anlamadim gitti ya. Toz aliyorum 10 dakika sonra bi bakiyorum yine tozlanmis heveste kalmiyor ondan sonra

ahahah o tozları öldüresim var boğasım var

sağol görmek ayrıca bir motive sağladı

ha maşAllah tabi cnmm pek fazla iş yokmuş 10 saatte çıkılır zatnn
esmerimm ya çok isterdm yardm etmeyi ama ama ama benim ımm işim var ııı ahh Babamla işim var

hee heee tabiii neyse başa gelen çekilecek
Hepsini aynı gün yapmak zorunda mısın?
Zor olur ya. Bir gün mutfağı yap. Bir gün bir yeri…

ipeğim öylede içim rahat etmiyor :26:

senin için daha zordur, hem çalışıyorsun hem bunlarla uğraşmak

günaydııınnn :)

günaydın canım , hoşgeldin

ben şişkoyum onu demek istiosun demiii

hayır, iştah konusunda dedim ne alaka kızım sen şişko değilsin ki

çok iş yok...

CNMMM yakın olsa gelirdim yardıma sorada çay demler çay içerdik yada seniiiii kahve içmeye götürürdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…